ייעוץ לגבי הדפסת ספר

Moshe.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
היי
אני מוציא חוברת שירה (48 עמ') ואשמח מאד לעצותיכם:
1. אני רוצה נייר מעט עבה, מה עובי הנייר המומלץ - שגם יוסיף לעובי של הספר וגם יהיה נוח לדפדוף?
2. מישהו מכיר בית דפוס מקצועי, אמין ומהיר שיש לו גם מחירים ממש טובים?
תודה מראש למסייעים

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
1. אני רוצה נייר מעט עבה, מה עובי הנייר המומלץ - שגם יוסיף לעובי של הספר וגם יהיה נוח לדפדוף?
בין 70 ל90 גר' זהו העובי נייר הסטנדרט.
ניתן ללכת על עובי 180 גר'.
2. מישהו מכיר בית דפוס מקצועי, אמין ומהיר שיש לו גם מחירים ממש טובים?
אשמח לתת שירות במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אביקם

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אפשר בנייר 120/135 כרומו או נטול .השאלה מה אתה רוצה לשדר
איזה כמות אתה רוצה להדפיס ואיך הכריכה בהדבקה או בסיכות
כל בית דפוס מתמחה בנושא אחר
שלח לי יותר פרטים ואשתדל לעזור לך
אבי

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום רב.
לגבי עובי הנייר יש מס' עוביים שניתן לעשות .
בכדי לדעת מה הכי נכון במקרה הזה יש לדעת האם מדובר בהדבקה סיכות או כריכה קשה?
ולגבי המחיר יש לנו מחירים מצויינים !!
צרו קשר ונשמח לסייע
נתנאל 0527175162
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה