התייעצות יועץ עיסקי

בס״ד
אשמח להמלצה על אחד מיועצי השיווק הבאים ( הם עובדים עם מעוף ב״ב):
ציפי מנוביץ
ישראלה שפרינגר
שמעון שמיר
או רחלי בינר
תודה,
תמר

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
יש לי המלצות חמות על רחלי בינר (שלחתי אליה והיו מאד מרוצים) ועל ציפי מנוביץ (שמעתי מכלי שני).
לא מכירה את האחרים.

אליעזר גרדנר

צילום אירועים מקצועי
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מצטרף להמלצה על רחלי בינר.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
עניות דעתי שיועץ עסקי זה מונח מאד רחב היום, יש השמים דגש על הנושא הפיננסי ויש על הנושא השיווקי וכו' וכו', הכוונה הכי טובה תקבלו כשתציינו מה התוצאה אליה אתם שואפים ולא לכתוב יותר כסף...

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
זה תחום שחייבים המלצות כי זו האופציה היחידה שהבנאדם גם יודע לעבוד-וגם ירצה להזיז אותך,וכמובן להביא הלוואה עיסקית טובה....

יש לצערי הרבה שרלטנים, מיניסיון רע שעברתי...

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש לי המלצות חמות על רחלי בינר (שלחתי אליה והיו מאד מרוצים) ועל ציפי מנוביץ (שמעתי מכלי שני).
לא מכירה את האחרים.
@גלבוע
אני רוצה יותר אינפרומציה על רחלי בינר וציפי מנוביץ,
איך אני יכול ליצור איתך קשר?

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מה התכוונת
אין לך יותר מידע עליהם?
יש לך מושג מי יותר מומלצת?
את יכולה להפנות אותי למישהי שהייתה אצלם?
(בעיקר אצל ציפי כי רחלי כבר לא גרה בבני ברק והפגישות רק בזום או בטלפון, אלא א"כ אני אשמע המלצות גורפות לרחלי)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ציפי מדהימה. מנסיון שלי של אמא שלי ושל לקוחה שלי.
כרגע מקבלת גם דרך זום

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ציפי מקסימה, מדהימה, מקדמת
מקצועית וזורמת
ממליצה בחום רב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה