יועץ משכנתאות טוב באזור מודיעין עילית

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שלמה ברוורמן
פצצה אמיתית
פתרונות לכל בעיה
אין לי את המספר שלו אבל שמעתי עליו גדולות ונצורות

מימדים

משתמש פעיל
יש אחד שעובד בכל הסביבה של ירושלים
ותיק מומחה ואדיב מאד
02-5372005

mss

משתמש רשום
יש את 'שפר'. תותח רציני בתחום
לא מכיר את הטלפון שלו

בחור חריף

משתמש פעיל
מאיר כהנא
אישית לא לקחתי דרכו, אך הוא מאד סובלני, מקצועי, ומה שעומד מול עיניו, זה הרצון העז שהבנק ירויח כמה שפחות, והלקוח להיפך!!
המס' שלו 0548414407
נסה אותו.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש הרבה טובים, חבל להנעל על אזור ספציפי, לפעמים שווה גם נסיעה..

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אל היועץ אין סיבה לנסוע,
ולחתימות בבנק, ממו"ע בכ"מ בדר"כ צריך ושווה לנסוע.
אני קצת מתמצא בתחום, ושם לב שבלי פגישה אישית (לפחות אחת מקיפה) שתברר את כל העניינים והשאלות כמו שצריך - קשה מאד להגיע לסיוע אמיתי ללקוח.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני קצת מתמצא בתחום, ושם לב שבלי פגישה אישית (לפחות אחת מקיפה) שתברר את כל העניינים והשאלות כמו שצריך - קשה מאד להגיע לסיוע אמיתי ללקוח.
חולק עליך. אני מתעסק בזה.. תיק סטנדרטי ללא בעיות? שיחה טלפונית אחת מבהירה את כל התמונה והתכתבויות במיילים ושיחות טלפון מספיקות..
תיק מורכב אכן לשבת ולשמוע הכל בצורה מסודרת ולהגיע עם הטפסים שחשובים לקבל תמונה על כל המצב זה בהחלט מצריך פגישה אם כי גם לזה אפשר להסתדר מצוין

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

פגישה אישית יכולה להיות גם טלפונית. לא צריך לשבת פנים מול פנים.
שולחים במייל או בפקס את החומר מראש ואחר כך מדברים טלפונית.
אין צורך בלהיפגש, זה רק מסרבל ומבזבז זמן לשתי הצדדים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

הורות • אתגר 21

לוח מודעות

למעלה