יבלות באצבעות הידיים

מדייקת

משתמש רשום
סמוך לצפרניים, טופלו פעם ע"י צריבה. ועכשיו יש באצבעות נוספות. מדובר ביבלות גדולות שהן כאילו מתחת לעור, והן גדולות, וגם מדבקות בין האצבעות.
אולי מישהו יודע על אפשרות טיפול (אולי משחה) חוץ מהצריבה הלא נעימה?
תודה רבה!

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מניסיון - לשים פלסטר על היבלת ולדאוג שיהי כל הזמן רטוב. לוקח שבוע עד 10 ימים והיבלת נעלמת!!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
חומר של הורדת אבנית מחברת יעקבי בשם 'דורגול' הוא לא חומר חריף (אין עליו הזהרה כזו) אבל אחרי שאני מנקה איתו היבלות נעלמות.

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פעם היה כאן אשכול, שהרבה סיפרו בו על סודה לשתיה שהורידה להם יבלות.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני שמתי משחה של אלוורה בדבקות חודשיים בערך ועבר כלא היה

עשר

משתמש רשום
בעלי קיבל מרשם מרופא עור למשחה שנראית כמו לק שקוף ( לא זוכרת את שמה)
עלותה 16 ש"ח
ואחרי שהוא שם אותה כמה פעמים ביום על היבלות, הן נעלמו לאחר כשבוע ולא הופיעו עד עצם היום הזה ב"ה (כ-שנה)

מדייקת

משתמש רשום
נכתב ע"י עשר;n4897156:
בעלי קיבל מרשם מרופא עור למשחה שנראית כמו לק שקוף ( לא זוכרת את שמה)
עלותה 16 ש"ח
ואחרי שהוא שם אותה כמה פעמים ביום על היבלות, הן נעלמו לאחר כשבוע ולא הופיעו עד עצם היום הזה ב"ה (כ-שנה)

היו לו יבלות כמו בתאור בהודעה הראשונה? כי זכור לי שפעם קבלנו משחה כזו ליבלות קטנות וצפופות על העור.

ST86CH

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מנסיון- לכל סוג עור עוזר דברים אחרים
אכן היה פה אשכול שלם של מרוצים מהסודה לשתיה ומהמשחה של פוראוור אבל לי זה לא עזר
מה שכן פתר את בעית היבלות הגדולות על גב כף היד היה שמן ליבלות של הוס שמשפשפים בעדינות מספר פעמים ביום (עלותו כ 60 ש"ח)

גבעתי

משתמש חדש

המשחה של פוראוור ממש מצויינת יש מישהי שמוכרת אותה בב"ב

המס' שלה
0527171371

שוש1

משתמש צעיר
יש לי למכור את השמן של הוס (השתמשנו פעמיים בלבד ליבלות בפנים והילדה מסרבת להמשיך בגלל הריח החריף)

עשר

משתמש רשום
נכתב ע"י מדייקת;n4897894:
היו לו יבלות כמו בתאור בהודעה הראשונה? כי זכור לי שפעם קבלנו משחה כזו ליבלות קטנות וצפופות על העור.

כן

שביעית

משתמש מקצוען
לצערי מניסיון - אין מה לעשות.
זהו וירוס שהגוף לומד לבד להתגבר עליו.
הבאסה היא שזה קורה אחרי שנה וחצי - שנתיים

VIP MV

משתמש חדש
לגבי הלק השקוף- היה לי ביד יבלות כמו אלו שאת מתארת, היה למישהו אחר במשפחה יבלות מסוג אחר, והמשחת לק השקופה העלימה את כולם וזה לא חוזר גם אחרי שנים, שלחנו את זה גם לארה"ב למשפחה שלא מצאה מזור וזה עזר להם.... צריך מרשם מרופא עור. בהצלחה!

yamb

משתמש צעיר
נכתב ע"י VIP MV;n4910705:
לגבי הלק השקוף- היה לי ביד יבלות כמו אלו שאת מתארת, היה למישהו אחר במשפחה יבלות מסוג אחר, והמשחת לק השקופה העלימה את כולם וזה לא חוזר גם אחרי שנים, שלחנו את זה גם לארה"ב למשפחה שלא מצאה מזור וזה עזר להם.... צריך מרשם מרופא עור. בהצלחה!

בדיוק הבת שלי התחילה להשתמש אחרי שאולי 4 פעמים צרבו לה את היבלת וזה לא עזר ורק מתרבה
וב"ה תוך פחות משמבוע רואים שיפור ניכר
זה עוד לא עבר אבל רואים שזה מתקדם, העור מתקלף שם והיבלת רכה יותר.

וזה עולה זול, שווה להוציא מרשם ולנסות.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י yamb;n4910861:
בדיוק הבת שלי התחילה להשתמש אחרי שאולי 4 פעמים צרבו לה את היבלת וזה לא עזר ורק מתרבה
וב"ה תוך פחות משמבוע רואים שיפור ניכר
זה עוד לא עבר אבל רואים שזה מתקדם, העור מתקלף שם והיבלת רכה יותר.

וזה עולה זול, שווה להוציא מרשם ולנסות.

מה שם המשחה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה