דרוש מידע טרמפיסט של בוגבו בי 5

חני קו

משתמש פעיל
האם אפשר לחבר אותו גם לעגלת טיולון "סילבר קרוס"?
ואם יש לכם עוד מידע עליו... אשמח

mum

משתמש מקצוען
לא.
אין לו חיבור ממש בפני עצמו כמו לטרמפיסטים האונברסליים. יש חלק מובנה בעגלה שלשם הוא מתחבר.
יש מתאמים בשביל עגלות אחרות (בוגבו), לא נראה לי שיתאים לטיולון בגלל השטח שהם תופסים (המתאמים)

חני קו

משתמש פעיל
לא.
אין לו חיבור ממש בפני עצמו כמו לטרמפיסטים האונברסליים. יש חלק מובנה בעגלה שלשם הוא מתחבר.
יש מתאמים בשביל עגלות אחרות (בוגבו), לא נראה לי שיתאים לטיולון בגלל השטח שהם תופסים (המתאמים)
תודה.
אמרו לי עכשיו על איזשהו טרמפיסט אוניברסלי שיכול להתאים לבוגבו וגם לטיולון אחר, אבל אני מתלבטת, טיולון קל, הוא מספיק חזק בשביל לסחוב איתו גם טרמפיסט עם ילד "גדול"?

mum

משתמש מקצוען
תודה.
אמרו לי עכשיו על איזשהו טרמפיסט אוניברסלי שיכול להתאים לבוגבו וגם לטיולון אחר, אבל אני מתלבטת, טיולון קל, הוא מספיק חזק בשביל לסחוב איתו גם טרמפיסט עם ילד "גדול"?
נשמע לי לגמרי לא נוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה