טרי מהמשביר!

ערמונים

משתמש פעיל
לפני שעות ספורות הייתי במשביר (מי שהיה שם, במבצע של ה80%, מבין שלמצוא משהו שלם זה נס.........) והצלחת הזו קרצה לי. מעניין למה..........?:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
מי שיכול לפתוח לכולם זה יהיה נחמד........

קבצים מצורפים

• IMG_0003.jpg
    IMG_0003.jpg
    1.6 MB · צפיות: 10

atara m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באמת מזל שמצאת שם...
אני הייתי לפני כמה ימים הרגשתי בחיסול של חנות יד 2.

תמונה מהממת.

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אחלה רעיון לפרסומת.

ערמונים

משתמש פעיל
הדר, איך בדיוק? תעזרי לי............ וכל מי שיכול.............. (יש לי דד-ליין לשבוע להכין מודעה. ואם לא אספיק לא תהיה מודעה......)
ואגב שהוא לא אגבי בכלל-
אמרו לי שלא כדאי לפרסם את עצמי......... אלא לחפש לקוחות בדרכים אחרות . זה נכון?

ערמונים

משתמש פעיל
עלה לי רעיון. אולי הוא מוצלח?
לצרף תמונה כזו, יותר מקצועי..... והמלל- הצעת הגשה לפרסומת (מוצלחת)

המפצח

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כוונת לדעת גדולים.

עופר ענו ז"ל, מהכהנים הגדולים של עולם הקריאייטיב החרדי, גיבש עבור בית הספר שלו קו קריאייטיבי שמדבר על פיצוח.

מכאן גם הניק שלי... :)

ערמונים

משתמש פעיל
תגובה קולקטיבית

נתין- תודה על ההצעת הגשה המחממת....................................:):):)
המפצח- ברוך (?) שכוונתי, במחילה מיהו?, בור בהשכלה? רציני? תלמדו אותי......:confused::confused::confused::confused::confused:
בכל אופן הפיצוח ישירות מד' אלי (יש לי קשורים......... לפרטים באישי........):D:D:D:D:D:D:D:D:D

המפצח

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גוגלית;2380158:
סתם נזכרת בעופר ענו ז"ל,
או שזכרת את יום השנה לפטירתו
שחל השבת?

האמת שכבר כמה ימים אני אומר לעצמי שצריך לבדוק מתי זה יוצא השנה...
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה