כללי טקסט סידור תהילת ה'

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
זה עולה כסף כנראה

Menifa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תחפשי אולי באתר תורת אמת

Menifa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הסתדרת???
מצאת איפה שכתבתי לך?

fw עיצובים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
רק התחלתי לחפש אבל לפחות יש לי כיוון איפה! התחלתי כבר להקליד לבד... מדובר בסידור לילדים אז לא מידי ארוך . אבל בכל זאת .. מעדיפה לקצר תהליכים.
שוב תודה

fw עיצובים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פתחתי את הקישור.. העניין המסובך לי שאני צריכה להעתיק את המלל.. ובקישור הוא מציג את הכל כרצף תמונות..
ואגב.. גם שמצאתי חלקים מטקסט הסידור בויקיטקסט שאני מעבירה אותם לאינד ומחליפה פונט לוילנה הרבה מהניקוד קופץ . מה הסיבה?

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
פתחתי את הקישור.. העניין המסובך לי שאני צריכה להעתיק את המלל.. ובקישור הוא מציג את הכל כרצף תמונות..
ואגב.. גם שמצאתי חלקים מטקסט הסידור בויקיטקסט שאני מעבירה אותם לאינד ומחליפה פונט לוילנה הרבה מהניקוד קופץ . מה הסיבה?

את צריכה פונט מורחב- תואם ניקוד
או את אחד מהפונטים של חברת פונטייפ- שהם תומכי ניקוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה