טפט לציפוי השיש לפסח

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@גיטיgiti
כמה עשוי לעלות כזה טפט?
ואם כבר את עושה מכירה יש לך אפשרות להביא גם טפטים לציפוי דלת של ארון
משהוא עם פרחים ורודים?

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ידוע למישהו?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם באמת מומלץ לצפות כיורים בטפט - זה בסדר מבחינת כשרות - במקום כיור הפלסטיק המעצבן?...
זה בעיה עם הכיורים!
אם שופכים אוכל מסיר חם - לתוך החור של הכיור הרגיל, ויש בפנים שאריות חמץ, הסיר הופך להיות חמץ!
לכן כיורי הפלסטיק בנויים בכוונה עם חור שלא-כנגד החור הרגיל.

אחת ירושלמית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שימו לב שאתן קונות את הטפט הטוב.שהו היקר יותר אבל מתאים לשיש.

אחרת תמצאו את עצמכן עם שאריות של דבק מהורדת הטפט על השיש...
אכן השנה קניתי זול ונשאר לי כל השיש דביק מאוד האם מישהי יודעת איך אני מורידה את הדבק

ברכי ר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני אחרי כמה שעות של עבודה להורדת הדבק הדבר היחיד שעזר זה לשפוך מים רותחים במשך כמה שניות על כל אזור בשיש כך שיעבור זרם מים רותחים על הדבק ורק כך הוא נמס כמובן ממומלץ לשפשף במברשת .הבעיה היא שכל דקה אני צריכה להרתיח מים וזה פשוט המוווון זמן

אחת מהעולם הגדול...

משתמש מקצוען
אני אחרי כמה שעות של עבודה להורדת הדבק הדבר היחיד שעזר זה לשפוך מים רותחים במשך כמה שניות על כל אזור בשיש כך שיעבור זרם מים רותחים על הדבק ורק כך הוא נמס כמובן ממומלץ לשפשף במברשת .הבעיה היא שכל דקה אני צריכה להרתיח מים וזה פשוט המוווון זמן
תודה על המידע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה