מידע שימושי טסתם בחברת וירג'ין אטלנטיק?

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני מחפשת מידע מוסמך האם באמת שוקלים את המזוודות, וכן את הטרולי.
וכן האם אפשר להעלות תיק יד בנוסף?
לא יצא לי ברור מהאתר שלהם...

החסידים

משתמש פעיל
אני מחפשת מידע מוסמך האם באמת שוקלים את המזוודות, וכן את הטרולי.
אין חברה בעולם שלא שוקלת מזוודות,
לגבי טרולי תלוי לאיפה טיסים בניו יורק JFK שוקלים טרולי תמיד (לא משנה איזה חברת תעופה, מנסיון) מאמין שיש עוד מקומות ששוקלים.

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
בניו יורק JFK שוקלים טרולי תמיד
אני טסתי לפני כחודשיים מניו יורק עם בריטיש איירוויז ולא שקלו ובדקו טרולי וגם במזוודות היה לנו עודף משקל והם רק אמרו שנוודא לפעם הבאה שלא יהיה עודף משקל ושחררו אותנו ואני יודע בבחרור מאוד אנשים שטסו מJFK ולא שקלו להם

החסידים

משתמש פעיל
אני טסתי לפני כחודשיים מניו יורק עם בריטיש איירוויז ולא שקלו ובדקו טרולי וגם במזוודות היה לנו עודף משקל והם רק אמרו שנוודא לפעם הבאה שלא יהיה עודף משקל ושחררו אותנו ואני יודע בבחרור מאוד אנשים שטסו מJFK ולא שקלו להם
אולי
בכל הפעמים שהייתי בJFK ומדובר על כמה חברות תעופה תמיד שקלו לי את הטרולי.

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
וכן האם אפשר להעלות תיק יד בנוסף?
תיק יד בנוסף לטרולי אפשרי בכל החברות שאינן לאו קוסט ווירגין אטלנטיק הם חברה רגילה אני נסעתי איתם מהארץ ללונדון ולא בדקו ושקלו כלום היה לי טרולי וקופסא לכובע וקופסת שטריימל (שהכנסתי לשקית) ועוד שקית קטנה אף אחד לא הסתכל לכיווני בכלל

החסידים

משתמש פעיל
בכללי וירג'ין אטלנטיק ידועים כחברה ממש טובה כך שכנראה לא יעשו מדי הרבה בעיות.
וכן רוב החברות נותנים להעלות עוד תיק גב לטיסה ושקיות בלי מספר (תמיד תוכל לטעון שקנית את זה בדיוטי פרי ואתה חייב להעלות את זה למטוס)

שלג בבני ברק

משתמש פעיל
ואפילו אם נאמר שהם בדרך כלל כן שוקלים טרולי. זה גם לא אמור להיות בעיה אם יש מעל המותר, כי יש פיתרון פשוט,

נותנים את הטרולי למשהו להחזיק בשעה שאתם בדסק הקבלה או שים בצד את הטרולי באותו זמן, כדי שהם לא יראו את התיק. (היות שהם לא שולחים את המזוודה הקטנה לבטן המטוס וגם לא שמים שום תג עליו לכן אין טעם ועניין שזה יעבור דרכם).

...והכל על מקומו יסע לשלום!!

החסידים

משתמש פעיל
ואפילו אם נאמר שהם בדרך כלל כן שוקלים טרולי. זה גם לא אמור להיות בעיה אם יש מעל המותר, כי יש פיתרון פשוט,

נותנים את הטרולי למשהו להחזיק בשעה שאתם בדסק הקבלה או שים בצד את הטרולי באותו זמן, כדי שהם לא יראו את התיק. (היות שהם לא שולחים את המזוודה הקטנה לבטן המטוס וגם לא שמים שום תג עליו לכן אין טעם ועניין שזה יעבור דרכם).

...והכל על מקומו יסע לשלום!!
אני הייתי בJFK עם טרולי שהיה מותר עד 8 ק"ג והיה לי שם 12.5 ק"ג הפקידה לא אישרה לי את זה, אז הוצאתי את התיק של הטלית תפילין ועוד איזה בגד והחזקתי ביד ואז זה שקל 8.5 ק"ג וברגע שהיא אישרה לי את זה מול העיינים שלה פתחתי את הטרולי והחזרתי הכל פנימה והלכתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה