דרוש מידע טלפון של א. שטיגליץ טכנאי מוצרי חשמל

דוד אי

משתמש פעיל
למישהו יש בבקשה טלפון או אמצעי תקשורת אחר עם @שטיגליץ שכתב פה מדריכים מקצועיים למוצרי חשמל, התנור שלי דלונגי עושה בעיות אחר שהיה בתקע שהחשמל קופץ בו, והתא התחתון והעיקרי (כשהוא דלוק העליון אינו נדלק) אינו עובד (לא המאורר, לא הנורה ולא גוף החימום, והתא העליון עובד כרגיל).

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
למישהו יש בבקשה טלפון או אמצעי תקשורת אחר עם @שטיגליץ שכתב פה מדריכים מקצועיים למוצרי חשמל, התנור שלי דלונגי עושה בעיות אחר שהיה בתקע שהחשמל קופץ בו, והתא התחתון והעיקרי (כשהוא דלוק העליון אינו נדלק) אינו עובד (לא המאורר, לא הנורה ולא גוף החימום, והתא העליון עובד כרגיל).
אשמח לעזור בשמחה.
הנה המדריך
ואפשר לשאול שאלות ספציפיות כאן אחרי הרשמה במתמחים טופ
בהצלחה

דוד אי

משתמש פעיל

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
@א. שטיגליץ אפשר להתיעץ לגבי תנור?
יש לי תנור משולב דו תאי שבהדלקת התא התחתון הוא מקצר לעיתים, בד"כ אחרי אפיה אורכה רווית אדים.
איש חשמל אמר לנו לנסות להפעיל את התנור בלי בלי הארקה כדי ליבש את המגעים.
ניסינו ואכן התנור חזר לתיקנו לתקופה מסוימת, אך מאז כל תקופה אנחנו צריכים לעשות את הטריק הנ"ל ולאחרונה מפעילים ללא הארקה באופן קבוע, מסוכן כמובן.
האם יש פתרון בטיחותי לבעיה הנ"ל?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
רציתי לברר, ראיתי בפרסומים של שי עוגן, שיש להם את החלק של הבורר השחור, (שכידוע הבוררים של דלונגי נמסים מהחום ומקצרים את החשמל)

האם זה נכון שיש בורר שחור יותר טוב?

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
ניסינו ואכן התנור חזר לתיקנו לתקופה מסוימת, אך מאז כל תקופה אנחנו צריכים לעשות את הטריק הנ"ל ולאחרונה מפעילים ללא הארקה באופן קבוע, מסוכן כמובן.
האם יש פתרון בטיחותי לבעיה הנ"ל?
הגוף חימום נסדק ולכן לחות נכנסת אליו וגורמת לקצר.
מה שצריך לעשות הוא להחליף גוף חימום
אם יש לכם ידים טובות
תוכלו בעזרת ה' לעשות זאת לבד
או לפנות לטכנאי.

להפעיל בלי הארקה זה סיכון כמו שכתבתם

האם זה נכון שיש בורר שחור יותר טוב?
אני החלפתי פעם אחת בורר כזה שנשרף.
טכנאי מבית שמש שמחליף הרבה אמר לי שהוא מרוצה ממנו.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
הגוף חימום נסדק ולכן לחות נכנסת אליו וגורמת לקצר.
מה שצריך לעשות הוא להחליף גוף חימום
אם יש לכם ידים טובות
תוכלו בעזרת ה' לעשות זאת לבד
או לפנות לטכנאי.

להפעיל בלי הארקה זה סיכון כמו שכתבתם

אני החלפתי פעם אחת בורר כזה שנשרף.
טכנאי מבית שמש שמחליף הרבה אמר לי שהוא מרוצה ממנו.
תודה רבה!
תזכו למצוות.
כבר הרבה זמן אנחנו מנסים להבין איך לתקן את זה. המדריך נראה ברור ומקצועי.

מקבלת

משתמש פעיל
@א. שטיגליץ אפשר שאלה בבקשה לגבי תנור דלונגי דו תאי?
במהלך אפיה שמעתי רעש מוזר מהתנור ואז הצג הבהב והתנור כבה, נראה מת
וזאת לאחר שדקה קודם עבד מצוין!
מה יכול להיות הסיבה?

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
@א. שטיגליץ אפשר שאלה בבקשה לגבי תנור דלונגי דו תאי?
במהלך אפיה שמעתי רעש מוזר מהתנור ואז הצג הבהב והתנור כבה, נראה מת
וזאת לאחר שדקה קודם עבד מצוין!
מה יכול להיות הסיבה?
כנראה נשרפו מגעים בתוך התנור ,בדלונגי ישנה סבירות גבוהה שמדובר בשריפה בבורר מצבים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה