דרוש מידע טלפון כשר טוב באמת

משוב דיגיטל

משתמש רשום
יש שמועה שממש היום או מחר הולך לצאת נוקיה איכותי כשר. מישהו שמע ויודע באיזה דגמים מדובר והיכן אפשר לקנות. בתודה מראש.

יצא מכשיר כשר חדש!
נוקיה 800 מוגן מים ונפילות
דור 4 עם גירסא מטורפת!!!
בטריה 2100
נוקיה + דור 4 +גירסא ידידותית דומה לשיאומי (משודרגת)
= הלהיט הגדול של כל הזמנים. על פניו כמובן.

יש שמועה שממש היום או מחר הולך לצאת נוקיה איכותי כשר. מישהו שמע ויודע באיזה דגמים מדובר והיכן אפשר לקנות. בתודה מראש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יצא מכשיר כשר חדש!
נוקיה 800 מוגן מים ונפילות
דור 4 עם גירסא מטורפת!!!
בטריה 2100
נוקיה + דור 4 +גירסא ידידותית דומה לשיאומי (משודרגת)
= הלהיט הגדול של כל הזמנים. על פניו כמובן.
מישהו ניסה לדחוף לי את זה ב850 ש"ח...

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

משוב דיגיטל

משתמש רשום
אני שמעתי שהנוקיה 800 עולה בסביבות 600 שקל.
מישהו ניסה/ראה את המכשיר הזה? מעניין אם הוא בגודל כמו V24 או שהוא יותר קטן?
והאם יש בו הרבה פונקציות?

A052

משתמש סופר מקצוען

בפשטות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
סליחה על הבורות, אבל ראיתי בזאפ שיש המון מכשירי נוקיה באזור 300 ש"ח, אם נוקיה כזה טוב בכל הגרסאות שלו, מה הבעיה לקנות שם וללכת לטכנאי טוב שיעשה את זה "מוכשר"? אשמח לשמוע. תודה

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
QYLX5 מכשיר מדהים נח וקל.
לטעמי הכי נורמלי בכשרים.

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עם שיואמי? שווה ת'כסף?

פהפה

משתמש חדש
דווקא נוקיה 105 יש. קנינו כמה כאלה, ולמי שרוצה מכשיר פשוט חזק וטוב לשיחות בלבד זה מצוין.
לגבי מענה למי שרוצה יותר פונקציות, הבצע דל והמכשירים לא שורדים, אולי המטרה שיקנו חדש כל חצי שנה? כי זה מה שקורה בשטח עם שיאומי ודומיו.
אני לא יודעת מה את יודעת על שיאומי, אבל הוא אחלה מכשיר מכמה בחינות:
קליטה מצוינת, שמיעה טובה ונקייה, הסוללה מחזיקה המווווון זמן ( בשונה מכל המחודשים) ואיכותי - לא משנה כמה פעמים הוא נופל..............

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קליטה מצוינת, שמיעה טובה ונקייה, הסוללה מחזיקה המווווון זמן ( בשונה מכל המחודשים) ואיכותי - לא משנה כמה פעמים הוא נופל..............
טוב שאת מרוצה, בכל אופן אין לי נסיון אישי רק כמה חברות שרכשו אותו ומתלוננות.

SM!

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אפשרות לחבר לו אוזניית בלוטוס??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה