דרוש מידע טלסקופ- איך רואים בו את הירח?

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי טלסקופ מאמזון (הנה קישור: https://www.amazon.com/gp/product/B07FXMQYQ3/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1)
אבל אני לא מצליחה להשתמש בו.
כשאני מתמקדת על הירח (או אוביקט מרוחק אחר) רואים חלקיק שניה ואז ה"תמונה" מתעוותת.
יכול להיות שאני לא יודעת להשתמש בה (ההוראות היו באנגלית אבל פיענחתי אותם)
או שיש מצב שקיבלתי מוצר פגום?

שכויח

משתמש מקצוען
הבעיה שגם עצמים קרובים יותר הוא לא נותן.
הכל מעוות ומטושטש
בגלל זה יש את הגלגל זה מסדר את המרחק
Inkedביאור_LI.jpg

1 העם

משתמש צעיר
למי שרוצה לקנות בארץ
פערי המחירים משמעותיים, אבל השירות מצויין והבעלים איש מקצוע מהשורה הראשונה.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הוראות השימוש הראשונות בטלסקופ:
-אין להשתמש ביום הראשון של החודש...
;)

חיימנה

משתמש פעיל
ממש לא מדויק.

חלק מהמגיבים מאד נהנו להסתכל על הירח (וחלק לא....) ואולי צריך לדעת איך להרכיב אותו ?

צפה בקובץ המצורף 1098042

צפה בקובץ המצורף 1098040
מדויק לגמרי !!
א'
זה ההגדרה של המכשיר מבחינת המשווק [ או המייצר] הוא לא נועד לצפיה בגרמים רחוקים כמו הירח. זה שאחרים ניסו והצליחו לא אומר שאלו תכונותיו האופטימליות של המכשיר ואין להתאכזב כשלא עמד בציפיות אלו
ב' כמו שוודאי ראית רוב המגיבים כתבו שאין יכולת לראות את הירח וכו'
ג' בהחלט משתתף בצערכם לגמרי מבאס לקנות מוצר ולגלות שהוא לא מה שחשבתם

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מדויק לגמרי !!
א'
זה ההגדרה של המכשיר מבחינת המשווק [ או המייצר] הוא לא נועד לצפיה בגרמים רחוקים כמו הירח. זה שאחרים ניסו והצליחו לא אומר שאלו תכונותיו האופטימליות של המכשיר ואין להתאכזב כשלא עמד בציפיות אלו
ב' כמו שוודאי ראית רוב המגיבים כתבו שאין יכולת לראות את הירח וכו'
ג' בהחלט משתתף בצערכם לגמרי מבאס לקנות מוצר ולגלות שהוא לא מה שחשבתם

יכול להיות...

אבל אולי תחכימו אותי היכן זה כתוב ?

דווקא בשורה הראשונה כתוב טלסקופ לאסטרונומיה למתחילים והבסיס הכי פשוט למתחילי האסטרונומיה זה הירח !

וכן בעדשות רואים מפורש שבחוזק 1.5X רואים איתו את הירח מרחוק וב3X רואים גם את המכתשים של הירח (העדשה הימנית למטה שמה MOON MIRROR.....)

71Cg2ZrhJ3L._AC_SL1500_.jpg

חיימנה

משתמש פעיל
יכול להיות...

אבל אולי תחכימו אותי היכן זה כתוב ?

דווקא בשורה הראשונה כתוב טלסקופ לאסטרונומיה למתחילים והבסיס הכי פשוט למתחילי האסטרונומיה זה הירח !

וכן בעדשות רואים מפורש שבחוזק 1.5X רואים איתו את הירח מרחוק וב3X רואים גם את המכתשים של הירח (העדשה הימנית למטה שמה MOON MIRROR.....)

71Cg2ZrhJ3L._AC_SL1500_.jpg
‏‏לכידה.PNG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה