טיפים, מידע, פרטים קטנים שיכולים לעזור ועוד בנושא הדרכים לאומן (תחבורה ציבורית, גבולות, ועוד)

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
לקראת הנסיעה לראש השנה (וגם לכל הנוסעים לטייל וכדו' במזרח אירופה).
וכהמשך למאמרים "אור בהירות הדרך" (1 2 3 4 5 6 7 )על הנסיעה והאשכול על זה.
אם יכולים לכתוב מידע ענייני שיסייע לציבור בנסיעה שחויתם בנסיעות קודמות או שאתם יודעים בבירור.
בלי להיכנס לדיונים!
לא קשור למידע על אומן, לוחות זמנים, קווים, וכדו'.
מה כן?
טיפים לנסיעה, מעברי גבול וזמן ההמתנה מחויה אישית, האם אפשר לעבור רגלי, עומס בתחבורה הציבורית (כמובן לציין שעה, יום בשבוע, תקופה, ומסלול), הוראות קטנות שיכולות לעזור הרבה (המכירה בצד ימין של התחנה... הולכים לצד שמאל ורואים את... המעבר בין הרציפים באמצעות גשר... וכדו')
נא לשמור על האשכול ענייני ולא להיכנס לנושאים שלא קשורים, דיונים וכדו'.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
יש לציין שכל המידע על אומן (והרבה מידע על הנסיעה) נמצא באשכול הזה:

אל ייאוש!!!

משתמש צעיר
במעבר הגבול בצופ - זאהאני אין אפשרות לעבור ברגל. (אוקראינה הונגריה)
מישהו יודע איפה כן אפשרי בהונגריה?

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
בתחנת הרכבת בויניצה (שרבים מאד מהנוסעים לאומן ברכבת מגיעים אליה) המעבר הוא תת קרקעי בין הרציפים.
לפני הכניסה לבנין התחנה גם יש כניסה אל המעבר בין הרציפים.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
בשדה לבן (בילו צ'רקוב) המעבר הוא על גשר.
הגשר קצת רחוק מהתחנה (לכיוון ימין) ועם די הרבה מדרגות כך שצריך לקחת מספיק זמן בשביל לצאת לרציף לפני הגעת הרכבת.
יש גם לשים לב שיש 6 רציפים (3 מקומות לעלות ולרדת לגשר)

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
בצופ המעבר הוא על הפסים (יש לוודא שרכבת לא מגיע, אבל רוב הרכבות מתחילות או מסיימות שם מסלול בגלל הקירבה לגבול)
יש מקומות עם פלטות ביטון על הפסים, שם יותר נח לעבור.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
במעבר הגבול בצופ - זאהאני אין אפשרות לעבור ברגל. (אוקראינה הונגריה)
מישהו יודע איפה כן אפשרי בהונגריה?
אני עברתי לפני חודש בערך בגבול שנקרא לוזנקה משהו כזה רק צריך להבין שאין משם תחבורה ציבורית לנו חיכה נהג
קישור למפות לגבול

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אני עברתי לפני חודש בערך בגבול שנקרא לוזנקה משהו כזה רק צריך להבין שאין משם תחבורה ציבורית לנו חיכה נהג
קישור למפות לגבול
מאיזה מדינה?
מה היה העומס שם?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מאיזה מדינה?
מה היה העומס שם?
מהונגריה מעבר הגבול לקח בערך 35-40 דקות גם ההונגרים וגם האוקראינים בחזור זה לקח קצת יותר מהר אני הגעתי לשם ברכב שכור והשארתי את זה שמה ( אנחנו נכנסנו לחניון ליד הגבול בתשלום ואחרי זה לא היה לנו איך לצאת כי לא היה שם אף אחד וגם לא היה מכונה לתשלום כנראה צריך לשלם בכניסה לפי כמה זמן שאתה רוצה להיות שם זה עולה בערך 16 ש"ח ליום בסוף אחנו יצאנו עם איזושהיא קומבינה אבל אני לא יודע אם היא מתאימה לכולם)

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!

אושר עד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם מבחינת המלחמה לא מפחיד בכלל ליסוע ?
אין מה לחשוש?

חושבטוב

משתמש רשום
אשמח אם משהו יכול לתת לי מידע איפה אפשר להשיג בארץ [בבני ברק] סים אוקראיני לשיחות לארץ או לחלופין לייעץ לי איך כדאי להתארגן אם פלאפון בצורה הכי זולה.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה