דרוש מידע טיפות ברזל לתינוקות - יש לכן טיפ?

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אכן באמבטיה ולשלב את זה עם הטיפות D
זה מתגלגל בשניות לפה
וכמו שציינו פה הכי נח בכפית חד פעמית
הבן שלי מחכה לזה כל אמבטיה זה ממש טעים לו....

אפרת2

משתמש פעיל
אני מטפטפת לכפית, שואבת את הטיפות מהכפית עם מזרק קטן [של נובימול] ונותנת לבייבי לתוך הפה.

קקטוס כתום

משתמש פעיל
אני מטפטפת לכפית, שואבת את הטיפות מהכפית עם מזרק קטן [של נובימול] ונותנת לבייבי לתוך הפה.
רעיון חמוד!
רק שימו לב לא לתת עם חלבי כדי לא לבטל השפעה
(האמת, האחות בטיפת חלב אמרה לי לשמור מחלבי שעתיים לפני הברזל ושעתיים אחריו אבל הסכימה איתי שזה לא מדי הגיוני...)

קקטוס כתום

משתמש פעיל
רעיון חמוד!
רק שימו לב לא לתת עם חלבי כדי לא לבטל השפעה
(האמת, האחות בטיפת חלב אמרה לי לשמור מחלבי שעתיים לפני הברזל ושעתיים אחריו אבל הסכימה איתי שזה לא מדי הגיוני...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה