דרוש מידע טיפול שיניים בהרדמה לילדים

ANK

משתמש פעיל
אנחנו במאוחדת וקיבלנו התחייבות לסדציה עמוקה בגיל 7, בלי שום עסקן, ובלי בעיות, ב''ה

שמעון יוחאי

משתמש חדש
לנו גם היה סיפור כזה עם ילד בן 6 שהיו לו 2 טיפולי שורש ועוד כמה סתימות, והיו לו חרדות שהיה נראה שאין סיכוי לגעת בו, ניסינו כמה פעמים במרפאה של הקופה, ולא הצליחו לטפל בו, (הם טענו שאין אפשרות לטפל בו, וזה באמת היה נראה כך) ושלחו אותנו לסדציה.
הלכנו לרופא פרטי (חרדי) עם סבלנות והוא הצליח לטפל עם גז צחוק במהירות ובקלות.
איך שאני מבין אם יש הרדמה טובה של הגז צחוק, אין שום בעיה לטפל, כל מה שצריך זה לשכנע את הילד לשכב על המיטה עם המסיכה, ולהסיח את דעתו עד שהגז משפיע (כ-3 דקות), רק צריך רופא עם נכונות וסבלנות.
בהצלחה.

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
לנו גם היה סיפור כזה עם ילד בן 6 שהיו לו 2 טיפולי שורש ועוד כמה סתימות, והיו לו חרדות שהיה נראה שאין סיכוי לגעת בו, ניסינו כמה פעמים במרפאה של הקופה, ולא הצליחו לטפל בו, (הם טענו שאין אפשרות לטפל בו, וזה באמת היה נראה כך) ושלחו אותנו לסדציה.
הלכנו לרופא פרטי (חרדי) עם סבלנות והוא הצליח לטפל עם גז צחוק במהירות ובקלות.
איך שאני מבין אם יש הרדמה טובה של הגז צחוק, אין שום בעיה לטפל, כל מה שצריך זה לשכנע את הילד לשכב על המיטה עם המסיכה, ולהסיח את דעתו עד שהגז משפיע (כ-3 דקות), רק צריך רופא עם נכונות וסבלנות.
בהצלחה.
אפשר את השם של הרופא החרדי?

בקטע מסוים זה היה נראה שלרופאים בכללית סמייל לא היה מידי הרבה מוטיבציה...

שמעון יוחאי

משתמש חדש
זה בדיוק הענין. דוקא אני במאוחדת, ולא שהרופאים שם קצרי רוח במיוחד, רק שבשביל לטפל בכזה מצב, צריך קצת יותר רצון ונכונות לעזור.
אנחנו הלכנו לד"ר דניאל ממרפאת 'עטרת היכלי השן ' באשדוד.
מרפאה היימיש חסידית, וגם הרופא מאוד נחמד.
(תסבירו להם את המצב, וינסו לדחוף לכם תור מידי)
יש להם הסכם רק עם מכבי, אבל היה שווה לנו לשלם בפרטי בשביל לא ללכת לסדציה.
אני רוצה להדגיש שזה לא פתרון קסם, כי עדיין יש את הצילומים, שצריך שהילד לא יזוז (והם ללא הרדמה), וגם לפני ההרדמה צריך לשכנע את הילד לשכב עם המסיכה, אבל עם הדברים האלה אפשר איכשהו לנסות להסתדר עם הרבה הבטחות שכנועים והיסח הדעת, ושווה לנסות בשביל לחסוך את הבלגן שכרוך בהרדמה מלאה.

שקד מצוי

משתמש פעיל
להרבה רופאים מהקופה אין כלים להתמודד עם ילדים שצריכים קצת יותר יחס.
יש רופאים פרטיים שזו ההתמחות שלהם, רק תכינו את הארנק, כי זה מאוד מאוד יקר.

אמא מאושרת!

משתמש פעיל

שמעון יוחאי

משתמש חדש
זה בדיוק הענין. דוקא אני במאוחדת, ולא שהרופאים שם קצרי רוח במיוחד, רק שבשביל לטפל בכזה מצב, צריך קצת יותר רצון ונכונות לעזור.
אנחנו הלכנו לד"ר דניאל ממרפאת 'עטרת היכלי השן ' באשדוד.
מרפאה היימיש חסידית, וגם הרופא מאוד נחמד.
(תסבירו להם את המצב, וינסו לדחוף לכם תור מידי)
יש להם הסכם רק עם מכבי, אבל היה שווה לנו לשלם בפרטי בשביל לא ללכת לסדציה.
אני רוצה להדגיש שזה לא פתרון קסם, כי עדיין יש את הצילומים, שצריך שהילד לא יזוז (והם ללא הרדמה), וגם לפני ההרדמה צריך לשכנע את הילד לשכב עם המסיכה, אבל עם הדברים האלה אפשר איכשהו לנסות להסתדר עם הרבה הבטחות שכנועים והיסח הדעת, ושווה לנסות בשביל לחסוך את הבלגן שכרוך בהרדמה מלאה.
עדכון:
מרפאת הילדים של עטרת היכלי השן, התחילו לעבוד גם עם קופ"ח מאוחדת.

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
לסיכום ועידכון
עשינו לה הרדמה כללית (עלה כמעט 4000 שקל)
עבר הרבה יותר חלק ממה שחשבנו

בסופו של עניין ממליצה

תנסו אצל ד"ר פאדי
אנחנו היינו עם הבן שלנו עם 9 חורים בפה
והגענו לבית חולים הדסה
ולא היה שייך לטפל בו
אז הם רצו לעשות הרדמה כללית
יהודים טובים הפנו אותנו לד'ר פאדי
והוא הצליח לעשות הכל רק עם גז צחוק
וזה ילד שממש ממש לא היה שייך לטפל בו
והוא הצליח !
ממש קוסם !

הבעיה שהתורים אליו זה לעוד הרבה זמן
אפשר לנסות לנדנד למזכירות ולבנות על ביטולים
תודה לה' אנחנו הצלחנו !
בהצלחה רבה
ורפואה שלימה !

אימא של מלכות

משתמש פעיל
גם הבת שלי צריכה.... ואני חוששת...

מה דעתכם באופן כללי על הרדמה כללית?
גם הבת שלי צריכה.... ואני חוששת...
אני עשיתי ממש לאחרונה
במאוחדת ברחוב פינקס תל תל אביב- שווה להגיע מרחוק!!!!!!!!! תורים די מהירים (שלוש חודשים) יחס מכבד לילד ולהורים הם היו נהדרים והעלות חמישים ושניים שקלים ושישים אגורות.....(מיתחת גיל 5)
לגבי החשש- לבן שלי היה כמה עקירות וכמה כתרים לא היה מנוס מהרדמה בילתי אפשרי לילד בגילו לעבור את כל זה בטיפול רגיל.
היה לא קל להתאושש ז"א כמה ימים של כאבים ולקחת נורופון/ אקמול אבל לדעתי ההרדמה הייתה ממש שווה (שוב פעם- ספציפית לכל ילד )

יוסף עליכם

משתמש פעיל
יש גם את ד"ר נאדר, ליד קניון רמות
רופא מצוין לילדים עקשנים והסטריים וכו
הילד שלי בן7 מטופל אצלו אחרי שהיה נראה שרק בהרדמה כללית יצליחו לטפל,
אני יודעת שיש לו הסכם עם מאוחדת וכללית
ולפעמים לאומית מאשרת, שווה להם במקום הרדמה כללית
בהצלחה לכולם עם הסיוט הזה,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה