מידע שימושי טיפול פנים - בעד או נגד ?

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני הייתי בשאול תמרוקים
אמרתי להם שיש לי עור שבגלל חילוף עונות הוא נהיה מאוד חלש- מתקלף קצת ויבש ובכללי הוא שומני....
הם המליצו לי על זה - תחליב לחות קל- OIL FREE
ואני מאודדדדדדד מרוצה
עושה לי עור כמו של תינוק
יש להם כמה מוצרים בסידרה
מצורף האתר שלהם - בשאול תמרוקים זה יותר זול מהאתר ויש שם הכל.

פנטה זירו

משתמש צעיר
אז אולי לכן זה לא טוב לי,
כי הם אמרו לי כל יום בוקר וערב,
אז אני ינסה פעם בשבוע,
ואת הקרם לחות את שמה כל יום? או גם רק פעם בשבוע?
ולפני שאת שמה את הקרם לחות איך את מנקה את העור? או שאת פשוט שמה את זה ככה?
תודה על התשובות המפורטות, זה מאד עוזר לי כי כמעט זרקתי את התכשירים לפח.
באופן כללי לא שמים שום תכשיר על הפנים לפני שמנקים את העור!
כשאת שמה קרם לחות על עור מלוכלך את מחדירה רעלים לנקבוביות...

אני אישית מנקה עם סבון מאד מאד עדין בבוקר, אחריו קרם לחות וBB קרם/מייקאפ,
בערב אני מנקה עם סבון פנים, אחרי שהעור נקי לחלוטין מאיפור, אני מנקה אחת לשבוע עם מי הפנים, ושמה אח"כ קרם לחות.
גם לשים מידי הרבה קרם לחות זה לא טוב.

נהייתה מדיניות לשים מלאאא תכשירים על הפנים,
איזון זה חשוב.
מי שלא מתאפרת כבד ביומיום, והפנים שלה לא מאד פצועות, אין שום סיבה להעמיס על הפנים עם כ"כ הרבה קרמים וחומרים.

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
איזון זה חשוב.
מי שלא מתאפרת כבד ביומיום, והפנים שלה לא מאד פצועות, אין שום סיבה להעמיס על הפנים עם כ"כ הרבה קרמים וחומרים
וואו, צודקת במאה אחוז.
בכלל כל ההודעה שלך מסכמת בצורה ברורה.
תודה רבה.

**rb

משתמש צעיר
הלחצתם קצת עם האזהרות...
אני רוצה ללכת לטיפול (להסרת כתמים) ביעלת חן (יפה לארי), לא מכירה מישהי שהיתה שם אבל היה נשמע לי אמין.
מכירות??

סטודיו מנפיש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
באופן כללי לא שמים שום תכשיר על הפנים לפני שמנקים את העור!
כשאת שמה קרם לחות על עור מלוכלך את מחדירה רעלים לנקבוביות...

אני אישית מנקה עם סבון מאד מאד עדין בבוקר, אחריו קרם לחות וBB קרם/מייקאפ,
בערב אני מנקה עם סבון פנים, אחרי שהעור נקי לחלוטין מאיפור, אני מנקה אחת לשבוע עם מי הפנים, ושמה אח"כ קרם לחות.
גם לשים מידי הרבה קרם לחות זה לא טוב.

איזון זה חשוב.
מי שלא מתאפרת כבד ביומיום, והפנים שלה לא מאד פצועות, אין שום סיבה להעמיס על הפנים עם כ"כ הרבה קרמים וחומרים.
אז לפי מה שאת אומרת ריבוי החומרים הרס לי את העור
השאלה מה עכשיו? איך אני יכולה להחזיר את העור למצב הקודם שלו?
האם אני צריכה ללכת לקוסמטיקאית שתאזן לי את העור?
האם ללכת לקוסמטקאית שתתאים לי חומרים אחרים שיאזנו לי את העור?
כי זה שהפסקתי להשתמש לא עזר לעור לחזור למראה הטבעי שלו.
אני רוצה לעשות משהו שיעזור לו לחזור לאיזון, הבעיה שאני לא יודעת מה:)

Chaya33

משתמש צעיר
התאמת חומרים רר קוסמטיקאית עושה!
ואגב, כדאי לשים לב שהרבה מחנויות האיפור והטיפוח עובדות עם חברה מסוימת, פעמים רבות חברת בת ה"משווקת בבלעדיות", ומשתלם להן שתקני שם.
אני לא קונה שום מוצר בלי התאמה והדרכה מהקוסמטיקאית שלי! יקר שהוא משתלם, ולא זול שהוא יקר (לעור...)

Linoy0111

משתמש רשום
התאמת חומרים רר קוסמטיקאית עושה!
ואגב, כדאי לשים לב שהרבה מחנויות האיפור והטיפוח עובדות עם חברה מסוימת, פעמים רבות חברת בת ה"משווקת בבלעדיות", ומשתלם להן שתקני שם.
אני לא קונה שום מוצר בלי התאמה והדרכה מהקוסמטיקאית שלי! יקר שהוא משתלם, ולא זול שהוא יקר (לעור...)
מי הקוסמטיקאית שלך

ל.ק.י

משתמש פעיל
אני עשתי טיפול במכשיר ששמו לומקה לפיגמנטציה ובעמצה הטפול התחיל לצאת פצעים בפנים וזה ברור לא מהמכשיר זה כמו פצעי בגרות ושומן בכמויות מי שמכיר כזה תופעה יעזור לי מאוד

dinaday

משתמש פעיל
הלחצתם קצת עם האזהרות...
אני רוצה ללכת לטיפול (להסרת כתמים) ביעלת חן (יפה לארי), לא מכירה מישהי שהיתה שם אבל היה נשמע לי אמין.
מכירות??
היתי בטיפול פנים רגיל, לא מיוחד להסרת כתמים, ונהניתי מאד.
ההתרשמות שלי של מקום מקצועי ונעים.
תהני.

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
תגידו איך עושים כדי להתאפר כל יום ושהעור לא יהרס? זה מעגל שלא נגמר - העור לא נראה טוב מתאפרים הוא נהיה יותר שמנוני ואז אי אפשר לצאת בלי להתאפר...

ברכה סיטון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ממליצה מאדדד על מוצרים מהחברה הזאת https://theordinary.com/ אפשר לקנות באמזון או באסוס יותר טוב מכל טיפול פנים והם ממש זולים
רק צריך לשים לב להתייעץ עם קוסמטיקאית שמבינה בחומרים כי יש להם מינון מאד גבוה של חומרים פעילים ויש חומרים שאם מערבבים ביניהם זה מאד מסוכן

Linoy0111

משתמש רשום
את מכירה קוסמטיקאית שמבינה במוצרים הנל? גם אני שמעתי על המוצרים האלו המלצות..

ברכה סיטון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
את מכירה קוסמטיקאית שמבינה במוצרים הנל? גם אני שמעתי על המוצרים האלו המלצות..
תחפשי ברשת יש המוןןןן מידעואני התייעצתי עם השירות לקוחות באתר וברוך השם מאד מרוצה

Linoy0111

משתמש רשום
ברכה סיטון- את בעצם קנית את המוצרים על פי השאלון שמלאת באתר??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה