דרוש מידע טיפול בלייזר לפטרת הצפורן

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני לקחת כדורים וב"ה כבר יותר מ10 שנים לא חזר לי
אחותי פתחה תגובה אלרגית לכדורים ולה נתנו טיפות עזר אבל עד כמה שזכור לי לקח הרבה יותר זמן

מה השם שלי??????

משתמש פעיל
ומה עושים שיש כעין פטריה בציפורן אחת, נראה ממש לא טוב (לפחות, ברגל...)
אבל תכלס בבדיקת פטריות התגלה שזו לא פטריה, ז"א שא"א לקחת כדורים.
מנסה את המשחה 'אלמטריקס' הבטיחו שיפור ממש מהר,
ושום שיפור לא נראה לעין,
כבר מעל 3 חודש'.
יש עוד דרך להתפטר מהענין?

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לאף אחד הכדורים לא פגעו בתפקודי הכבד?

מליון

משתמש מקצוען
לקחתי כדורים בעבר, וחזר לי אחרי כשנה
לא מתלהבת לקחת פעם שנייה...
לפעמים חוזר אם לוקחים פחות זמן ממה שהרופא אומר.
לאף אחד הכדורים לא פגעו בתפקודי הכבד?
הבנתי מהרופא שכל תרופה שלוקחים תקופה, צריכים לעשות בדיקה שלא פוגע בתפקודי כבד וכליות. משום מה רק לתרופה הזאת יצא כזה שם רע..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה