דרוש מידע טיפול בלייזר לפטרת הצפורן

חני/ה

משתמש פעיל
התנסיתם בעצמכם? או אולי חקרתם את הנושא?
נשמח אם תחלקו איתנו תוצאות ומסקנות!

צ'יטה

משתמש פעיל
יצא לי לבדוק לפני כמה שנים, הלכתי אליהם לפגישת ייעוץ. תכל'ס החלק של הלייזר היה ממש מינורי, בגדול כדי להוריד את הציפורן הישנה וכדי לרפא את הפטריה היו להם כל מיני משחות, לא הלייזר מרפא את הפטריה. היות ששבעתי משחות לא התקדמתי איתם.
אדגיש: זה היה לפני כמה שנים, ייתכן שדברים השתנו.

חני/ה

משתמש פעיל
יצא לי לבדוק לפני כמה שנים, הלכתי אליהם לפגישת ייעוץ. תכל'ס החלק של הלייזר היה ממש מינורי, בגדול כדי להוריד את הציפורן הישנה וכדי לרפא את הפטריה היו להם כל מיני משחות, לא הלייזר מרפא את הפטריה. היות ששבעתי משחות לא התקדמתי איתם.
אדגיש: זה היה לפני כמה שנים, ייתכן שדברים השתנו.
איפה זה היה? והאם מצאת פיתרון אחר לבעיה?

צ'יטה

משתמש פעיל
שמעתי מכמה שאחרי הטיפול המצב חזר לקדמותו.
ייתכן, לי בינתיים זה מחזיק כבר כמה שנים.
מה גם שאינו מתאים לנשים במצבים מסוימים.
אמת.
מחפשת אלטרנטיבה
אני יכול לומר לך רק מה לא עזר לי: ניסיתי את המשחה משרף תאנה שלא עזרה בכלל ועוד משהו ממישהו בבני ברק באשל אברהם, חושב שזה היה חזן, שהתוצאות היו כנ"ל...

ששל

משתמש מקצוען
מחפשת אלטרנטיבית
אחרי שנים של תסכול בררתי מול המכון הטרטולוגי ונאמר לי שאין בעיה ליטול את הכדורים בהריון ובהנקה.
כבר שנתיים הצפרניים שי בריאות ויפות.

SUS ZRJ

משתמש רשום
לא כ"כ מומלץ הכדורים ככה אמר לי רופא
יש פיתרון אחר ?

ששל

משתמש מקצוען
מיהו הגוף הזה?
גוף של משרד הבריאות שמחזיק מידע על טיפולים ותרופות להריון והנקה.
(כשאמרתי לרופא עור שאני מניקה ולאחר התיעצות נוטלת את התרופה הוא התחרפן, אבל המידע הזה זה לא המומחיות שלו, זה של המכון ההוא)

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
לפני כמה שנים טובות לקחתי כדורים, והחזיק עד לפני תקופה.
לפני תקופה קצרה חזר לי, ועכשיו מנסה עם משחה....
אעדכן על התוצאות

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת אלטרנטיבה
יכולה להגיד לך אחרי עשרות נסיונות של דברים אלטרנטיבים שונים ומשונים שרק כדורים עזרו.

מעניין אותי האם שמעת גם על גברים וגם על נשים שהמצב חזר להם או רק נשים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה