טיול ונופש טיול בקיסריה - הגן הלאומי

הדס ט

משתמש מקצוען
יש חלק בתשלום - פתוח רק בשעות היום, נדמה לי עד 16:00
וישנו חלק בלי תשלום - פתוח בכל שעות היממה

הנוף מדהים, ולכן מוצלח הרבה יותר בשעות היום.
החלק בתשלום מעניין רק לדעתי רק למי שאוהב ארכיאולוגיה ו/או היסטוריה.
אחרת החלק שלא בתשלום מספיק לגמרי.

מדייקת את מה שכתבת:
הכניסה לגן הלאומי בתשלום לא גבוה (14 ש״ח), עד 17:00, לאחר מכן המקום פתוח ללא תשלום, ויש בו מסעדות, עתיקות, טיילת, והוא מקסים ביותר! בוודאי לזוגות, אבל גם לכל טיול או עצירה בדרך או בחזור מהצפון.
בנוסף לזה בתוך המתחם יש את אזור העתיקות שהוא בתשלום גבוה יותר (39) והוא נסגר ב 17:00 ואין אפשרות להכנס אליו לאחר מכן. לא הייתי שם אז אני לא יודעת להמליץ.

בנוסף יש לא רחוק את חוף הקשתות (הכניסה דרך היישוב קיסריה) שהוא חוף ים מדהים!!! (לא מוכרז) והרבה מגיעים לשם לצילומים על רקע הקשתות ובשקיעה. רק שבקיץ אנשים באים אליו לרחצה אז ממש בעייתי להיות שם....

גלידה

משתמש מקצוען
מדייקת את מה שכתבת:
הכניסה לגן הלאומי בתשלום לא גבוה (14 ש״ח), עד 17:00, לאחר מכן המקום פתוח ללא תשלום, ויש בו מסעדות, עתיקות, טיילת, והוא מקסים ביותר! בוודאי לזוגות, אבל גם לכל טיול או עצירה בדרך או בחזור מהצפון.
בנוסף לזה בתוך המתחם יש את אזור העתיקות שהוא בתשלום גבוה יותר (39) והוא נסגר ב 17:00 ואין אפשרות להכנס אליו לאחר מכן. לא הייתי שם אז אני לא יודעת להמליץ.

בנוסף יש לא רחוק את חוף הקשתות (הכניסה דרך היישוב קיסריה) שהוא חוף ים מדהים!!! (לא מוכרז) והרבה מגיעים לשם לצילומים על רקע הקשתות ובשקיעה. רק שבקיץ אנשים באים אליו לרחצה אז ממש בעייתי להיות שם....
תודה על הפירוט, אפשר ללכת ברגל ישירות מהגן הלאומי עד לחוף הקשתות?

הדס ט

משתמש מקצוען
תודה על הפירוט, אפשר ללכת ברגל ישירות מהגן הלאומי עד לחוף הקשתות?
לא ניסיתי. אם הייתי מנסה אז זה היה על ידי הליכה על החוף עצמו, ולא דרך הכבישים.

אני מצרפת מפה, שימי לב למרחק בין הגן הלאומי לבין חוף הקשתות (אקוודוקט) דרך החוף לעומת דרך הכבישים

קבצים מצורפים

• Screen Shot 2021-04-08 at 13.15.56.png
    Screen Shot 2021-04-08 at 13.15.56.png
    KB 65.4 · צפיות: 54

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה