טיול טיול באיזור ים המלח

מנסור הבוס

משתמש צעיר
אני מחפש אתרים מענינים עם מים כמו מסלולים קלילים מאוד עם הרבה מים
או בריכות טובות ואתרים יפים וקלים
לקבוצה קטנה של חבר'ה שחוששים להתאמץ מידי שמא זה יפגע להם בלימוד אחרי זה...:LOL:
מי שיכול לעזור תודה!

ספידי

משתמש מקצוען
תודה לכל המשיבים
חוץ מזה אני רוצה לדעת איפה יש חוף נפרד נורמלי
נווה זוהר ליד המלונות יש גם ליד חומוס אליהו לאכול או חמי זוהר במרחק של עוד 25 דק' חוף מסודר מאוד או חוף קליה בתחילת ים המלח אבל נראה לי שזה עולה כסף וגם לא כל כך מסודר הרבה לרדת ברגל תהנו!!!

מנסור הבוס

משתמש צעיר
נווה זוהר ליד המלונות יש גם ליד חומוס אליהו לאכול או חמי זוהר במרחק של עוד 25 דק' חוף מסודר מאוד או חוף קליה בתחילת ים המלח אבל נראה לי שזה עולה כסף וגם לא כל כך מסודר הרבה לרדת ברגל תהנו!!!
תודה!
איזה הכשר חומוס אליהו ? לא רבנות בקעת הירדן?

Rina-UX/UI Designer

משתמש חדש
היום בעלי היה בנחל האסי עם חברים, זה מקום מדהים (נראה כמו שוויץ 😉)
פה תראו תמונות
קרוב לעמק המעיינות ואח"כ הלכו למפל הלבן
1715108705383.png

פייקי ו.

משתמש חדש
במלונות זה חוף נפרד היחיד בצורה קבועה וחינם בים המלח ויש בו זמנית נשים וגברים כמו בטבריה בשונה מים התיכון.
כל השאר המפורסמים יותר ופחות הם מעורבים תמיד מלבד זמנים מסוימים ששורכים אותם לנפרד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה