דרוש מידע טיולון MOM- מה ההבדל בין הדגמים?

קפה מגורען

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ראיתי את שני הדגמים האלה, של MOM:

tik tak.........................................click s...
2e68d27a1825cfd1238f8dee0123fa2b.jpg
.........................
20d2b0e4fab06d15a4a2c1312cac54a6.jpg

הם נראים לי ממש דומים, אבל הטיק-טק עולה בערך פי 2 יותר מהקליק'ס

מה ההבדל ביניהם?
מה גורם לקליק'ס להיות זול משמעותית?

בגלל המחיר קורץ לי יותר הקליק'ס אבל הייתי רוצה לשמוע מה החסרונות שלה.
למישהו יש ניסיון עם הדגמים הללו? (המלצות/דיס)
תודה!

רמזור

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דווקא מבחינת העיצוב יותר אהבתי את הטיק-טק.
רק שהקליק'ס חצי מחיר...
חחחחח
עכשיו אני אוחזת שלאחין שלי יש את הטיק טק (הוא גם בדרום אז אני לא רואה אותו הרבה)
וסתם יש לי נטיה לאהוב דברים זולים

חוייי

משתמש צעיר
יש עגלה המילטון שהיא ניראת ממש כמו הטיק-טק (לא יודעת מה חיקוי של מה)
אבל הסגירה של הרצועות של התינוק הם עם מנגנון מגנטי מאוד מוצלח

Roseg

משתמש רשום
ראיתי שיש גם דגם שנקרא TORO של MOM, נראה שיש לו הצללה ממש גדולה (בתמונה).
https://baby-shark.co.il/product/%D7%98%D7%99%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%9F-mom-%D7%93%D7%92%D7%9D-toro-%D7%90%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%A4%D7%92%D7%95%D7%A9-%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8/
אשמח למידע מה ההבדל בין הדגמים , האם יש חסרונות/ הבדלים בין הדגם טיק טאק לטורו?
1701345014105.png
1701345059840.png

בנוסף, בחנות מסוימת נאמר לי שהם הפסיקו לעבוד עם MOM בגלל בעיות בשירות- האם מישהי נתקלה בזה/ יודעת על זה?
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה