טיולון מומלץ מניסיון?

• פותח הנושא noya
  • פורסם בתאריך

punini31

משתמש חדש
נכתב ע"י מצליחה;n4961046:
טוב, אחרי הרבה מחשבה, החלטתי להתערב ולכתוב את תובנותי...
מי שקונה/קנתה עגלה יויו, צריכה לקחת בחשבון, שהשירות שלהם הוא על הפנים!!!
זוהי חברה שמאוד מחזיקה מעצמה, ולא מוכנה לתקן את רוב התקלות (בכל פעם בתירוץ אחר, שימוש לא סביר/שימוש במדרגות וכדו'), ומתנערת מאחריות!
ואם הם מתקנים זה בתשלום מאוד גבוה (כמו שכתבו למעלה).
אם אתם קונים בגלל החוזק - יש כל כך הרבה טיולונים בחצי מחיר באותו רמת חוזק (ויותר!)
אם אתם קונים בגלל נוחות לתינוק (???) - רוב הטיולונים המוצעים בשוק במחירים הרבה יותר נמוכים, נוחים בהרבה לתינוק.
אם אתם קונים בגלל נוחות להורים - ענין של טעם, לדעתי יש עגלות הרבה יותר נוחות בשוק.
אתם משלמים כ - 800 ש"ח רק על המותג!!!
לא חבל? למה להיות מובל אחרי העדר???
(אני אישית מתביישת ללכת עם עגלה כזו ברחוב, כי זה אומר שאין לי דעה....)
בכל שנה המחיר של היויו עולה בכמה מאות שקלים, כי יש ביקוש! כי מוכנים לשלם כל מחיר! הביקוש של הציבור גורם למחיר לעלות...
אני מחכה לעגבניות שיזרקו עלי, אבל אני מספיק חזקה לעמוד בזה...

(גילוי נאות, אני עובדת בתחום, והכל מידע פנימי...)

אם את עובדת בתחום וזה מה שיש לך לרשום - אז הכל ברור. (אבל יפה שרשמת גילוי נאות.)
יויו היא עגלה מצוינת! לא סתם היא זכתה בקטגורית עגלות וטיולונים הכי טובה שיש.
אנחנו חמש חברות עם יויו (לי אישית יש יויו כבר ארבע שנים ) ואני הכי מרוצה בעולם !
היתה פעם אחת שנשבר לי חלק בעגלה וקיבלתי שירות גם כשהעגלה שלי לא היתה באחריות - ולא, לא שילמתי שקל !! כי זה השירות שלהם!!
הדבר האחרון שאפשר לומר על בוגבו זה שאין להם שירות טוב. הלוואי וכל נותני השירות ארץ יתנו שירות כמו שלהם.
אם יש משהו שאני לא אוהבת, זה ביקורות של אנשים קנאיים או כאלה שלא מבינים ענין.
היויו נוחה בטירוף לילד ולהורה- יש לי ילדה בת 4.5 ולפעמים גם היא יושבת בעגלה ואומרת שהיא נוחה !!
יש המון טיולונים בשוק- כמו שיש המון עו"ד ורו"ח בשוק. וטוב שכך - בסופו של דבר היויו היא הכי יפה ונוחה שיש - וזו עובדה.

אני לא אזרוק עליך עגבניות, אני רק אאחל לך פרנסה טובה, אבל תקבלי אותה בזכות המוצרים שלך ולא בהכפשות שיקריות.

שלך תמיד,

אמא גאה.

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היו יו מתאים לגיל 2.8?
יש לי עכשיו תינוקת בת 3 שבועות וחשבתי בהמשך לקנות את היו יו אבל נתקעתי עכשיו בלי טיולים לבן שלי בן 2.8 חשבתי אולי לקנות כבר עכשיו ולהשתמש לבן השאלה אם מתאים לגיל כזה גדול?
ועוד שאלה אפשר להשים על זה שקיות?

אפי88

משתמש פעיל
נכתב ע"י punini31;n4963257:
אם את עובדת בתחום וזה מה שיש לך לרשום - אז הכל ברור. (אבל יפה שרשמת גילוי נאות.)
יויו היא עגלה מצוינת! לא סתם היא זכתה בקטגורית עגלות וטיולונים הכי טובה שיש.
אנחנו חמש חברות עם יויו (לי אישית יש יויו כבר ארבע שנים ) ואני הכי מרוצה בעולם !
היתה פעם אחת שנשבר לי חלק בעגלה וקיבלתי שירות גם כשהעגלה שלי לא היתה באחריות - ולא, לא שילמתי שקל !! כי זה השירות שלהם!!
הדבר האחרון שאפשר לומר על בוגבו זה שאין להם שירות טוב. הלוואי וכל נותני השירות ארץ יתנו שירות כמו שלהם.
אם יש משהו שאני לא אוהבת, זה ביקורות של אנשים קנאיים או כאלה שלא מבינים ענין.
היויו נוחה בטירוף לילד ולהורה- יש לי ילדה בת 4.5 ולפעמים גם היא יושבת בעגלה ואומרת שהיא נוחה !!
יש המון טיולונים בשוק- כמו שיש המון עו"ד ורו"ח בשוק. וטוב שכך - בסופו של דבר היויו היא הכי יפה ונוחה שיש - וזו עובדה.

אני לא אזרוק עליך עגבניות, אני רק אאחל לך פרנסה טובה, אבל תקבלי אותה בזכות המוצרים שלך ולא בהכפשות שיקריות.

שלך תמיד,

אמא גאה.

תשמעי,נסחפת קצת,כשקוראים את התגובה שלך זה מרגיש כאילו שומעים ממש צעקות!
נשמע שזה ממש בנפשך לטהר את שמם וזה יפה מאד
אבל הי,זו רק חברת עגלות לא מדובר בחיי אדם....

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י noya;n4962269:
משהיא מכירה את העגלה הזאת?
חזקה? חברה אמינה?

אחת החברות שלי קנתה אותה,והיא לא מאוד המליצה עליה,אמרה שזה עגלה מאוד עדינה!

לגבי מצליחה,מעדיפה לא לענות,אבל תודה על השיעור לחיים שנתת לי.
ודרך אגב סטוקי לא עולה כבר את המחיר שעלתה(היא עולה בדיוק כמו הבוגבו.)

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Tperkal;n4963034:
יש טיולון שמתקבל בקלות ביד אחד והוא קל- ולא כ"כ יקר??
אני גרה בקומה שנייה בלי מעלית.
די נמאס לי להעלות את העגלה כל יום.
אני רוצה לקנות משהו שיהיה לי קל לקפל וביד השנייה להחזיק את התינוקת.
אבל לא מתכוונת להשקיע יותר מ 600 שקל.
יש סיכוי? יש דבר כזה?

מה עם בובו?

cyp

משתמש מקצוען
יויו לא יפה וזה לא בגלל שהיא מותג, אין לי שום בעיה אם מותגים והילדים שלי לובשים את רוב הבגדים מותגים שנקנו בחו"ל אבל! אני כן חושבת שיויו זו עגלה מאוד מוזרה, זו לא עגלה, לסחוב אותה זה מרגיש כמו עגלה של בובה! בקושי דברים נכנסים בסל, זה לא פרקטי בכלל ואין מצב לסחוב עליה 2 ילדים,
לאוטובוסים אולי זה מתאים, אבל יש עוד עגלות צרות אבל הרבה יותר פרקטיות, וחוץ מזה כל עגלה שניה היא יויו, אז אין בה גם שמץ של מקוריות,
תכלס היויו לא זולה, לא מקורית, לא יפה (לטעמי) לא פרקטית (אולי רק לאוטובוסים) וכו', אבל מי שזה חשוב לה עגלה מסויימת אז זה לא מותרות כי יש נשים שזה ממש צורך נפשי שלהן, וכן הייתי נותנת בשביל זה מעשרות,

cyp

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Tperkal;n4963034:
יש טיולון שמתקבל בקלות ביד אחד והוא קל- ולא כ"כ יקר??
אני גרה בקומה שנייה בלי מעלית.
די נמאס לי להעלות את העגלה כל יום.
אני רוצה לקנות משהו שיהיה לי קל לקפל וביד השנייה להחזיק את התינוקת.
אבל לא מתכוונת להשקיע יותר מ 600 שקל.
יש סיכוי? יש דבר כזה?

כן!
לא כל כך קל כמו היויו, אבל טיולון של בייבי ג'וגר דגם סיטי לייט, שוקל 7.2 ק"ג,
נמכר בחניות עכשיו במבצע של החברה (רשום באתר) ב690 ש"ח, מתקפל ביד אחת
http://www.babyjogger.co.il/shop/strollers/city_lite/

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אפי88;n4963496:
שמעתי שבובו מצוינת..
אבל לא מנסיון אישי

אני שמעתי ממוכר בחנות אמינה מאד, שזו לא עגלה חזקה.
המחיר שלה לא משקף את האיכות, רק את העיצוב והפרקטיות.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י cyp;n4963521:
כן!
לא כל כך קל כמו היויו, אבל טיולון של בייבי ג'וגר דגם סיטי לייט, נמכר בחניות עכשיו במבצע של החברה (רשום באתר) ב699 ש"ח, מתקפל ביד אחת

היא ממש רחבה בשביל טיולון, קחו בחשבון.

punini31

משתמש חדש
נכתב ע"י מרשי;n4959599:
גיסתי טוענת שמאד
אבל זה הדגם הישן, אולי היה שינוי.
שימי לב שגגון שחור עלול למשוך שמש וחום

בילדה הראשונה היה לי גגון שחור ובשניה (אחרי שנתיים וחצי של שימוש) רכשתי סט ערכת השלמה חדשים.
שנים לא דהו. שניהם היו שחורים.

punini31

משתמש חדש
נכתב ע"י מצליחה;n4961254:
אני חושבת שהחברות שלך פשוט טיפוסים שלא שומרות על עגלות! (בלי לפגוע)
לי יש טיולון של פג כבר 9 שנים, ולא היתה צריכה תיקון אף פעם!!!!
להחליף 2 גלגלים לאחר שנתיים של שימוש, זה לא סביר בעייני בכזו עגלה יקרה (יכול לקרות בעגלות זולות ממש, וגם לא קורה!)
גם עגלה של יויו יכולה להראות זבל אחרי שימוש קצר, אם לא שומרים עליה!
(סיפור קטן: הייתי בחתונה לפני שבועיים, וראיתי שם טיולון של יויו בצבע ירוק (שזה צבע חדש, שהגיע לחנויות בערב פסח), כלומר ברור לי
שהעגלה חדשה ממש (הכי מוקדם מפסח), והיא היתה נראית - זבל! מלוכלכת, ומוזנחת זוועה! כך שהכל תלוי איך שומרים.)

עכשיו אני מבינה שאת פשוט מגיבה לכל אחת.
משמע אין ספק שאת רצינית מהתחום.
אפשר לרשום ביקורת, אבל את לא רושמת ביקורת, את מנסה לרמוס את היויו בכל דרך אפשרית וככל שזה לא הולך לך את את סתם רושמת דברים, פשוט סתם.
עדיף שתתעסקי בקידום מכירות לעלות שאת משווקת במקום קטול את היויו - שבלי להתאמץ היא לא רואה אף טיולון ממטר.

שלך תמיד,
אמא גאה
(גילוי נאות אין לי שום קשר אישי או משפחתי לבוגבו :)

punini31

משתמש חדש
נכתב ע"י אפי88;n4963337:
תשמעי,נסחפת קצת,כשקוראים את התגובה שלך זה מרגיש כאילו שומעים ממש צעקות!
נשמע שזה ממש בנפשך לטהר את שמם וזה יפה מאד
אבל הי,זו רק חברת עגלות לא מדובר בחיי אדם....

אני מבינה שאת "חברה" של המצליחה.
כנראה שקראת רק את התגובה שלי ולא את שלה.
היא כתבה על היויו כאילו היא באמת מסכנת חיים.
היא מגזימה ולא מצליחה.

אמא גאה :)
(וכמו שרשמתי למעלה - אין לי שום קשר אישי או משפחתי לבוגבו.)
אני רק לא ואהבת שרושמים דברים לא נכונים.

בהצלחה רבה!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אום;n4951238:
מרוצים עד הגג
צ'יקו ליטוואי, כולל כביסה
שנתיים על הכביש
נראית חדשה

ממליצה מאד גם!
יש להם עכשיו צבעים חדשים יפים.
יציבה, נוחה, חזקה מאד!
אני עולה איתה כל יום הלוך חזור כמה גרמי מדרגות רצינים בלי שום בעיה.
אין עליה.

מצליחה

משתמש מקצוען
אני לא מתכוונת לרדת לרמה הזו.
רק מצחיק אותי מאוד כל התגובות פה, כאילו שאתם מבינים...
רק! אבל רק! מי שעובד בתחום יכול לאמר לכם מה טוב ומה לא, כי הוא זה שמוכר ויודע כמה אחוזי תיקונים יש לכל עגלה, ליויו אין שירות! ואתם יכולים להגיד עד מחר שיש, אם אני צריכה בתור בעל חנות לעמוד מול החברה, ולא מקבלת שירות נורמלי, וצריכה לריב ולספוג הוצאות על חשבוני (כדי לתת ללקוח שירות טוב, הוא קנה אצלי...) זה אומר שאין שירות...
אני לא משמיצה את יויו, אני יכולה להשמיץ עוד הרבה חברות שאין להם שירות (כמו איה בייבי, שמייבאת את טוק טוק), אני פשוט מספרת מנסיון, מתוך העניינים...
מי שרוצה לקנות יויו, שתקנה בכיף...
רק פשוט בקשו פה המלצה, ואני חושבת שכל אחד היה שמח לקבל המלצה (לטוב ולרע) ממי שבתוך העסק... ורואה מול עיניו עשרות עגלות בחודש, ויודע לאמר מה חוזר יותר לתיקון, ולמי יש שירות יותר טוב...
שלום ולא להתראות...

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
נכתב ע"י מצליחה;n4963931:

שלום ולא להתראות...

חבל שתלכי
יש פה הרבה שישמחו לחוו"ד מקצועית באמת.
בלי קשר ליויו ודומותיה
לדוג' מה דעתך על בייבי קרגו

תודה מראש

תות מנגו

משתמש רשום
אני ממליץ לחכות לבייבי גויגר הקטן זה נראה אחלה העגלה ולהם יש עגלות חזקות וטובות

noya

משתמש פעיל
אני רואה שההודעה שרשמתי נמחקה ולכן ארשום שוב...
(כנראה בגלל נפילת האתר)

בכל אופן רציתי להודות לכל המגיבות, עזרתם לי הרבה!!!
הייתי בחנות בייבי לנד והוא מאוד המליץ על בובו, הוא אמר שהיא עגלה ממש טובה ואין לה הרבה תיקונים והמחיר שלה פחות 1000 ש"ח מהיויו והלקוחות ממש מודים לו על החיסכון. (אהבתי את האמינות שלו)

תודה!

שטח פרטי

משתמש פעיל
אם כבר דיברתם על בייבי לנד אז אני יכולה להמליץ בפה מלא שלא משנה איזה עגלה תקני בסוף אבל שווה לך ללכת אליו, בן אדם אמין ואמיתי, הוא ימליץ לך על העגלה הכי טובה ולפי המחיר שאת מעוניינת, לא ינסה למכור לך לוקשים....אני קניתי שם את העגלה שלי יויו, עדיין לא היה הבובו וכל האחרים שיצאו לאחרונה, אבל אני לא מפסיקה להודות להשם שיצא כזה עגלה מיוחדת וקלה, אני מכבסת את זה פעם בשבוע, לא יורד הצבע, מתקפל בגודל של תיק, וההוא של בייבי לנד עשה לי מחיר טוב היות שלא הגעתי מתוכננת לכזה מחיר:) אז---אם את רוצה משהו איכותי עם אחריות מלאה...תלכי לבייבי לנד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה