טיולון מומלץ מניסיון?

• פותח הנושא noya
  • פורסם בתאריך

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא כדאי לגעת ביויה, מנסיון של כמה ששילמו עליה 800+ ולא החזיקה נורמלי אפילו לא חצי שנה

מלי רקפת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י rol;n5036661:
אני יודעת שיש משהו שמוכר חיקוי יויה בערך ב1200 שח כתב על זה יויו ואומר שזה מקורי תבדקי טוב
היויו באמת מאוד נוחה ולא תופסת מקום לא בבית ולא ברכב או אוטבוס
אבל אפשר לקנות את החיקוי היויה הוא ממש אחד על אחד
ואפשר לקנות אותו בפחות מ700 שח מחול

את יכולה לתת לי את הפרטים של המוכר באישי?
מאד מאד יעזור לי

RRRRR

משתמש מקצוען
אני לא יודעת איך כותבים הודעות באישי,
בנוסף שאלתי רב אם מותר לפרסם את זה כי הוא משקר ומתעקש שזה מקורי
והרב אמר לי לפרסם בלי שם
אבל קחי תעגלה ליד יויו מקורי ותבדקי אחד על אחד זה אמור להיות בדיוקקקק אותו דבר הבדים המעצור הגגון האזהרות התווית גודל האותיות של המילה יויו הסמל העגול וכו
ודבר נוסף איפה שהפגוש של הרגליים מלמטה אמור להיות מדבקה עם מספר ברקוד אישי לכל עגלה תבדקי אם יש לך

מלי רקפת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י rol;n5036697:
אני לא יודעת איך כותבים הודעות באישי,
בנוסף שאלתי רב אם מותר לפרסם את זה כי הוא משקר ומתעקש שזה מקורי
והרב אמר לי לפרסם בלי שם
אבל קחי תעגלה ליד יויו מקורי ותבדקי אחד על אחד זה אמור להיות בדיוקקקק אותו דבר הבדים המעצור הגגון האזהרות התווית גודל האותיות של המילה יויו הסמל העגול וכו
ודבר נוסף איפה שהפגוש של הרגליים מלמטה אמור להיות מדבקה עם מספר ברקוד אישי לכל עגלה תבדקי אם יש לך[/QUOTE

בטח זה זה
קניתי אצלו עגלה, והיא הייתה נראית לי מקורית
ואז לקחתי עגלה של חברה ומצאתי כמה שינויים
התקשרתי אליו והוא נשבע לי בכל הקדוש והיקר שזה אמיתי
והשינויים הם בגלל שמדובר ביבוא מקביל.
חבר של בעלי שמתעסק בתחום לקח ממני את המספר, התקשר למוכר ותחקר אותו
והוא אמר שיש סיכוי שזה אמיתי אבל ממש לא בטוח.
בקיצור כבר נפל לי חלק אחד בעגלה...
אז מה שמענין אותי - איך את יודעת בוודאות שזה חיקוי?
מי בדק את זה?

RRRRR

משתמש מקצוען
יש לי את המקורית אז ברגע שהוא הביא לי את זה ראיתי שהבדים שונים והיה נראה לי חשוד וגם בגלל שהוא צרף לי אביזרים כמו פגוש וכו שאני יודעת שמוכרים אותם באלי אקספרס והם לא המקוריים וגם חלק מהצבעים שהציע לא קימים במקורי אז בדקתי היטב והשוותי ומצאתי הרבה שינויים
התקשרתי אליו והוא הבטיח שזה מקורי אחרי שקצת כעסתי הוא אמר שזה מקורי אבל אם אני לא רוצה הוא יקח חזרה ויחזיר לי תכסף
אגב עשיתי ברור עם חברת ביביזן והם אמרו שהעגלות אמורות להיות זהות אם זה אותו יצרן לא אמור להיות הבדל לא משנה מי מיבאה את זה
בנוסף הם מוכרים את העגלות שלהם בכל העולם באותו מחיר כך שזה עוד יותר חשוד
וגם כמובן הוא הביא את הדגם הישן שלא מוכרים כבר כי זה מה שמיוצר מסין
אני האמנתי לו כי חשבתי שאולי זה עודפים של הדגם הישן והוא היה נשמע אמין
נראה לי את יכולה להתקשר אליו ולהגיד לא שאם הוא לא לוקח את פונה למשטרה רק שאני לא יודעת אם מותר להלשין עליו אחרת הייתי עושה את זה מזמן
כי אם יתפסו אותו...

sarago

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נראה לי נפלתי עם אותו אחד,
רול, יש מצב שאת שולחת לי את הפרטים שלו באישי?
תודה

RRRRR

משתמש מקצוען
למה זה משנה מי זה אם העגלה לא זהה בדיוקק למקורית אז זה חיקוי
אם זה מיוצר באותו מקום אין שום סיבה שיהיה שינוי אפ לא קטן ביותר
כמו שלא משנה אם תקנו בשילב או בביבילנד זה זהה
גם לא משנה אם זה ממשהו פרטי לא יכוללהיות שום שינו לא משנה מי מוכר תעגלה

אגב אם רניתם את זה וזה חיקוי אתן מרוצות?
כי אחרי שראיתי כמה היא דומה חשבתי פשוט להזמין באלי אקספרס ב600 שח

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י chedvi;n5028348:
מענין....
אני הגעתי לחנות עגלות גדולה ושאלתי מה מומלץ עכשיו ודבר ראשון המוכרת ענתה לי: תראי אין על היויו אבל רק אם מתאים לך....

כנ"ל
הזדמן לי לקנות משהו ב'סופר בייבי'
אז שאלתי אותו על הדרך מה דעתו על היויו
הוא המליץ בכל פה...
הוא טוען שכל הטענות ששמעתי הן כנראה על היויה או על הבובו.

אגב,
אם היויו עגלה כ"כ לא מוצלחת, למה יש כ"כ הרבה חיקויים שלה?
השכל אומר שאם מנסים לחקות אותה, כנראה שיש בה הרבה מעלות...

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מצליחה;n4961523:
אתם לא יודעים כמה סיפורים יש לי, על נשים שבאות לחנות ואין להם שקל על הנשמה!!! אבל צריכות לקנות יויו, כי זה מה שכולם קונות!
אני רואה בעיניים שלי מריבות בין בני זוג על דברים כאלה (בדר"כ האישה מנצחת:(, והבעל רץ לגמחי"ם)
מוזיקאית, את עובדת על עצמך, חיפשת קיפול קל וקטן, וכיבוס קל? יש הרבה עגלות אחרות עם המעלות האלו... למה רצת דווקא לזו?
ברור שגם אצל חילונים יש יויו, אבל כמה ילדים יש להם? כמה פעמים הם קונים עגלות? ורמת החיים שלהם הרבה יותר גבוהה משלנו... אני חושבת שיש להם קצת יותר אמצעיים...
בעוד שנתיים שלוש, העגלה הזו כבר לא תהיה אופנתית, וכולם ירוצו להחליף אותה לטרנד החדש, אז מה זה משנה כמה שנים היא תחזיק? עד האופנה החדשה...

איזה חוסר פרגון!
אולי מוזיקאית נוסעת על יום עם הילד באוטובוס וצריכה לקפל עגלה+ילד בידיים כי היא עובדת מחוץ לעיר והמטפלת ליד העבודה?
לכי תקפלי כל יום עגלת אינגלזינה בגודל טרקטור בעצמך תוך כדי סחיבת עולל שמן.
אני בשוק!האשכול. נחלק ל2 אלו שקנו יויו- כי היא באמת העגלה הכי נוחה בשוק .
ואלה שלא היה להם כסף וקנו עגלה אחרת שלא נוחה\ לא יפה מהעדר תקציב ומקנאות
חברות קצת פרגון....
ואני יכולה להעיד מנסיון אישי שהתקמצנתי לקנות יויו וקניתי ג'וי שיותר זולה, כמה חודשים היא נסעה יפה ומאז היא מקרטעת זוועה ואי אפשר ללכת איתה ברחוב ואחרי פחות משנה נאלצתי לקנות עגלה חדשה. אז לא תמיד לקנות עגלה זולה זה אכן זול יותר.

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מאמילע;n4962337:
מעניין באמת למה כל ר' עקיבא עמוסה ביויו ותל אביב לא,,,
א. חילוני ממוצע ישקיע במכונית ולא בעגלה. מתי הם הולכים עם ילד ברחוב?? הם משקיעים רק בסטוקי,, ג.על כל 8 עגלות בר' עקיבא ישאחד בתל אביב,,
תפסיקו לקשקש משקיעים במותג,, חרדים,, נראהלי, על פי השכל הישר שנורמלי בהרבה לפרגן יויו שאת נהנת מזה כל יום ומרגישה טוב עם עגלה כזאת נחמדה מאשר מסעדות יוקרה שאין לנו מושג כמה כסף עולה להם רק שיוכלו לומר לכולם בעבודה,,,, חוץ מזה תפסיקו לבחוש :confused:

אז סתם לידיעת כל אלה שצוחקים על סטוקי כשהיא יצאה היא עלתה באזור העשיריה היום היא עולה באזור ה4 והבוגבו עולה 6.
אז במקום לצחוק עם אנשים שקונים עגלה ב4 אלף תצחקו על אנשים שקונים בוגבו ב6.
בעצם אל תצחקו על אף אחד. את אף פעם לא יודעת מה עומד מאחורה.
מכירה זוג שחיכה כמה שנים לילדים ולאחר שזכו הם החליטו להתאמץ ולקנות עגלה יקרה יותר לתינוק היקר וגם לעצמם.כי כן היה להם כיף אחרי כמה שנים ללכת עם עגלת יוקרה. אז זה שאת זכית בתינוק שנה לחתונה והסתפקת בעגלה זולה יותר זו זכותך המלאה אבל יאללה לדון לכף זכות ולפרגן.

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י noya;n5036589:
אני אישית לא מכירה
אבל יש את בובו וטוקטוק שממש דומה והמחיר שלהם 850 ש"ח בערך

בררתי בחנות אמינה והמוכרת אמרה לי שהן לא שוות את הכסף שלהם, שוות אולי ל400 שח גג...

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משהי יודעת אם הפגוש של היויה מאליאקספרס מתאימות ליויו המקורית?

משה גל

משתמש מקצוען
מבקשה פשוטה זה הפך לדיון חברתי על היויו.
גם אנחנו מחפשים טיולון איכותי לאורך זמן וחשוב לנו בעיקר שייסע טוב וחלק.
היתה לנו ג'וי, אבל היא לא נסעה חלק בכלל. לא יכלנו כמעט לנווט איתה עם יד אחת, ובמהמורות קטנות היא נתקעה.
אם מישהו יוכל להמליץ מניסיון (לא משמועות, כי גם על הג'וי המוכר מאד המליץ, אבל הוא לא נסע איתה עם ילד על מדרכה) על עגלה טובה שהיא לא יויו (אולי בובו, אנחנו די נוטים לטובתה), אנחנו מאד נודה על כך.
יש כאן בעלי בובו?

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י צבי צבי;n5045795:
מבקשה פשוטה זה הפך לדיון חברתי על היויו.
גם אנחנו מחפשים טיולון איכותי לאורך זמן וחשוב לנו בעיקר שייסע טוב וחלק.
היתה לנו ג'וי, אבל היא לא נסעה חלק בכלל. לא יכלנו כמעט לנווט איתה עם יד אחת, ובמהמורות קטנות היא נתקעה.
אם מישהו יוכל להמליץ מניסיון (לא משמועות, כי גם על הג'וי המוכר מאד המליץ, אבל הוא לא נסע איתה עם ילד על מדרכה) על עגלה טובה שהיא לא יויו (אולי בובו, אנחנו די נוטים לטובתה), אנחנו מאד נודה על כך.
יש כאן בעלי בובו?

לא יודעת לגבי חלקות הנסיעה, אבל הבובו ממש לא איכותית ביחס למחיר שלה.
דווקא מהג'וי יש המון שמאד מרוצות - שמעתי מכלי ראשון, לא משמועות.
כנראה שזה דבר אנדבדואלי,
כך שאם יש לך אפשרות, הייתי ממליצה לך לנסות לשאול עגלה שנראית לך ממישהו ולראות אם היא נוחה לך.
(ניווט ביד אחת תמיד בעייתי יותר בעגלה עם שתי ידיות)

yudb

משתמש סופר מקצוען
איך הטיולון של המאונטיין באגי?

עופרה כספי

משתמש חדש
אני רציתי לקנות בובו, אהבתי את המראה, אבל אחרי שהתייעצתי עם חברות הבנתי שהיא פחות מתאימה לבית עם שובבים. אחרי סקר שכלל עשרות אמהות קניתי צ'יקו לייטוואי. נוחה, חמודה - אמנם בלי השיק של יויו ושות' - גגון שמתאים את עצמו כמעט לכל מצב. מרוצה מאד (כמה חודשים). גם אם העגלה פחות חזקה לאורך שנים מאחרות (ולא בטוח), החסכון של כאלף ש"ח ביחס לטיולונים היקרים נראה לי משתלם.
אגב, ממליצה לכולן לקנות יחד עם הטיולון גם מזרון דק וכיסויי לידית/ידיות העגלה. יש דגמים יפהפיים. פעם בשנה-שנתיים מחליפים, מחדשים את העגלה ומרעננים את המראה, וכמובן שומרים עליה טוב יותר. (קניתי סט חמוד מאד במחיר חמוד עוד יותר.)

רחלי שטינברגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י אסתי וויס;n4952096:
אני חושבת שjoy מצוין יש עגלות שאחרי קצת זמן נראות שמאטס ואפילו למקלרן יש מראה מכוער ותמיד נראה מרופט (היתרון היחיד שלו שהוא חזק)
אני נהנית מjoy והוא גם יחסית חזק ונראה יפה ונח

מקלרן חזקה מאוד. מגינה מעולה מגשם ושמש נוחה לילד. ומתקפלת מטריה
והמראה תלוי בתחזוק כמו כל עגלה. נכון שמלכתחילה היא לא מדליקה כמו צעצועי YOYO ודומותיהן' אבל שווה מאוד

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
יש לי מקלרן ובובו. המקלרן אכן כמו שרשמו נוסעת פצצה גם עם 2 ילדים בעלי משקל לא קטן אבל יש לה בלאי שנראה לי שאין לשום עגלה גם אם מתחזקים אותה מאוד - אחרי כביסה משתפשף הפס המאיר והידיות אם תקופה קצרה זה ללא מגן אז הלך על זה. הבובו נוסעת מעולה, ונוחה מאוד גם בקיפול אבל לא ניסינו להעמיס עליה משקל של יותר מתינוק בן שנה כך שאין לי מושג לגבי החוזק אבל היא עולה ויורדת מדרגות בנוחות מקסימלית וקלילה וכיפית במיוחד.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מרשי;n4963078:
יש דגם של פאלי שעולה בסביבות 500,
מתקפל קצת גדול, אבל מאד קל.
אבל אמרו לי בחנות שהוא לא שווה אפילו את ה500...

יש חיקוי חדש של יויו - טוקטוק
אין לי מושג כמה עולה,
תנסי לברר.

לאחי יש את הטוקטוק במשך כשנה+, וברוב הזמן היא בתיקונים.
יש להם הרבה עגמת נפש איתה, כי ברוב הזמן אין להם טיולון לתינוקת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה