דרוש מידע טיולון (לא הצלחתי להגיע למסקנה...)

פוקה פוקה

משתמש מקצוען
הבארפלי אין עוד נסיון איתו
יויו הוכיח את עצמו
יציב נוח.נוח לקיפול
קל לנשיאה
עבר שינווים קלים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מניסיון, שלי של בנות משפחתי,חברות
רק יו יו, חיו יו של עכשיו עבר שינווים לטובה
בסופו של דבר או של עגלה
קונים עגלה פשוטה ובסוף מגיעים להחלטה לקנות עגלה טובה
אז לדעתי לכתחילה עגלה טובה ואיכותית, שווה כל שקל

ככ בטוחה שהיא לא תתחרט?
יש לי המון חברות שהיה להם יויו וממש לא ממליצות עליו ונטשו אותו לטובת עגלות אחרות
היא לא מספיק יציבה, היא נמוכה, ויש לה עוד חסרונות שונים...
(אה, והיא גם יקרה נורא!)

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
גם אני שמעתי מהרבה שלא מרוצות מהיויו ויש בו חסרונות אבל אין משו אחר....
אולי כדאי לחשוב על משו אחר ולא להגרר אחרי כולם עם היויו

דודה

משתמש רשום
גם אני מכירה הרבה שמזהירות אותי לא לקנות את היויו
לא יציבה בכלל,
לא איכותית,
ויקרה ממש
ואני שמעתי את זה גם ממוכר בחנות עגלות (שמוכר גם יויו- אז אין לו סיבה לא להמליץ עליה)

ש בר

משתמש חדש
אני הייתי פעם בחנות עגלות והגיע אחד לשמן את הגלגלים של היויו אחרי שהלך המוכר אמר לנו שהוא לא ממליץ על היויו כל תקופה צריך לשמן גלגלים
וגם חברות שיש להן לא המליצו חברה אחת יויו נשברה לה תוך שנה ואחרת בילד השני כבר הלכה לפח

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
קראתי את כל האשכולות בנושא ולא הצלחתי להגיע למסקנה מרוב דגמים וגם בגלל חוק התיישנות על חלק מאותם אשכולות .
בקצרה - אני מעוניינת בטיולון לא יקר ( החל מ 400 ולא יותר מ 1100) ושיהיה שווה את הכסף ויחזיק מעמד לאורך זמן
אדגיש כי אני לא משתמשת בו שימוש מאסיבי - לכל היותר פעם ביום לגינה הצמודה לבית , בשאר הנסיעות וכדו' אנחנו ברכב.
הדגמים אליהם הגעתי במהלך הבירור מהזול ליקר:
1. click s של mom החל מ 450 (נשמע קצת פשוט מידי)
2. קובו של cam (למיטב הבנתי זה הבובו המוכר בשינוי מיתוג) החל מ 600
3. tik tak plus של mom החל מ 770
4.new vyper של sport line החל מ 800
5.easywalker miley במחיר 900
6. אולי שווה להשקיע 1150 על wing של silver cross
אשמח לדעתכן המלומדת - כל כל לייק / דיס יעזור בהחלטה
יש את הטיולון של אינגליזנה למי שמכירה את האמבטיה החברה ממש מומלצת חברה ותיקה והעגלות מסיביות וטובות
הטיולון יפה ורחב בסגנון של היויו אבל יותר גדול
אני קניתי אותה ממש עכשיו חדשה ויש גם חדש שהוא למשקל ילד עד 22 קג קניתי כי לחברה יש את הדגם הקודם שהוא למשקל ילד עד 15 קג והיא ממש חזקה
היא קיימת בשילב 1,100-1,200 וגם יש עליה מבצעים או אם יש מתנת יומולדת וכו

ממליצה ממש

רוצה יותר

משתמש מקצוען
דווקא לי יש ווינג 2, אני חורשת עליה כבר יותר משנה,
והמקום היחיד המועד לפורענות בה הוא הקשת של הגגון.
וגם זה - מאז שהסוכן החליף לי לקשת חדשה ומקורית
(בחנות נתנו לי בכל פעם סתם קשת וזו כנראה הייתה הסיבה שזה נשבר שוב ושוב) היא מתפקדת מצוין.
המעלות שלה הן המחיר הסביר לחלוטין, הגגון הגדול יחסית, שכיבה כמעט מלאה, מקום לרגליים ופגוש.
בקיצור כל מה שאין ליויו. החסרונות הם מה שכן יש ליויו וזה כביסה - זה נורא לפרק את זה לכביסה.
אישית - מכבסת בשטיפה יסודית באמבטיה. היא בפירוש לא הכי טרנדית ויפה בשוק, אבל נחמדה וסבירה.

rivkar

משתמש מקצוען
גם אני לפני קניה ודי מבולבלת..
רוצה משהו איכותי
מישהי ניסתה את העגלה הזו? (יש לי יויו וצריכה עוד אחת ולא בא לי לקנות נוספת)
@אטי עמית - קנית את העגלה הזאת? איך היא?
או כל אחת אחרת - מישיי מכירה טיולון סלפי של פג פרגו?

פיצקי

משתמש צעיר
בלת"ק
אין על סופר-ליין וינפר
נוסעת, כביסה בקלות, יציבה, מספיק רחבה למקום לתינוק
ובשלל דוגמאות

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@אטי עמית - קנית את העגלה הזאת? איך היא?
או כל אחת אחרת - מישיי מכירה טיולון סלפי של פג פרגו?
לא קניתי כי לא הייתי צריכה בסוף
לא יודעת על העגלה כלום (לא מוכרת כ״כ)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה