טוק טוק מי אני ומה שמי

• פותח הנושא ov
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את הניק שלי פתחה לי מורה באיזה קורס נידח לתוכנות אדובי, כשעוד חשבתי שאהיה גרפיקאית :D

בתכלס - אין לי שום קשר לגרפיקה, חוץ מהשם כמובן...

ואגב, קצת אחרי הצטרפה לכאן עוד איזה grafx, והרבה מתבלבלים בינינו.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פלאפון היא אשה מקסימה (מהכרות אישית)

כשהצטרפתי לפרו, כלומר לפני, הופעתי בשם אבי, העליתי תמונות תחת הניק שלו, ובגלל ריבוי הטעויות הוחלט שאפתח ניק בעצמי (הניק שלו לא פעיל היום-למתענינים)
ישבנו על המדוכה איך להיקרא ואז נזכרתי בשם הספרותי שלי-שושי, (פעם כתבתי) ולמה שושי? יש לי הרבה שמות ואחד מתוכם בתרגום לעיברית-שושנה.
אבל שושי, שני, שושית, שושה היה תפוס, רק השם הבלתי מתעכל, שושיה, היה פנוי וכך נקרא שמי בפרוג.

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י לנדא;1997113:
למה קוראים לי "לנדא" מי ידע???
:) :) :)

נ.ב. בעיני בפורום שבו מגיבים גברים ונשים לא נכון לכתוב את השם הפרטי בניק ובוודאי לא החיבה...
אבל זה כבר נושא ממממממשש לא פורימי...

אתם לויים?
כי אם כן, אנחנו כנראה קשורות...

למה בחרתי אנדי? כי הכל היה תפוס ולא באמת אחזתי שזה השם שילווה אותי פה עד זקנה ושיבה, אז הקשתי מה שיצא ולא נתפס, ללא קשר לשם או משפחה.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שושיה;1997242:

כשהצטרפתי לפרו, כלומר לפני, הופעתי בשם אבי, העליתי תמונות תחת הניק שלו, ובגלל ריבוי הטעויות הוחלט שאפתח ניק בעצמי (הניק שלו לא פעיל היום-למתענינים)
ישבנו על המדוכה איך להיקרא ואז נזכרתי בשם הספרותי שלי-שושי, (פעם כתבתי) ולמה שושי? יש לי הרבה שמות ואחד מתוכם בתרגום לעיברית-שושנה.
אבל שושי, שני, שושית, שושה היה תפוס, רק השם הבלתי מתעכל, שושיה, היה פנוי וכך נקרא שמי בפרוג.

שושיה, וואיי איזה מחמאה...אני מסמיקה......:p
תודה ואת בכלל אישה מהממת ,ואחותך בכלל...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שושיה;1997242:

לא קוראים לך שושי ה'?????
שושי הלפערוביץ?
שושי הליגמן?
בשבילי את שושי!

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אהבתי את האשכול... זורמת גם.
שמי שיראל, ומכאן השיר. ה770... שיר- היה תפוס, שיראל- בזמנו לא התאים לי החשיפה. טוב, אז מוספים מספר, איזה מספר כבר חבדניקית יכולה להוסיף?
ואו, וזה היה מזמן... הספקתי לשכוח כבר שפעם נדרשתי להמציא לעצמי ניק בפרוג.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ממש ממש ממש לא, השם שלי אפילו לא בצליל...

אין בכלל כל קשר...

א. איינהורן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שם שאני מאוד אוהבת
אבל לא כל כך יכולה לקרוא בו לבנותי
והמספר...........
מקווה לחיות בעזרתו יתברך לפחות רבע ממנו....

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
את השם הפרטי בחרו הוריי. את שם המשפחה גם כן הם בחרו, כשאירסו אותי.
לענ"ד, וידוע לי שיש חולקים, הדבר הנכון והצנוע לאשה חרדית בפורום ציבורי מקצועי להקרא בשמה המלא.
מבחינתי (וכך גם נוכחתי בשטח), קריאה בשם מלא ומזוהה היא כמו חומה שאומרת: 'עצור'.
בשונה מ'עט' או 'עפרון100', שאנשים מתלוצצים איתו/ה בלי לדעת אם הוא גבר או אשה.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מתנצלת מראש על התמימות- אבל אני מופתעת כל כך לגלות שניקים משתמשים בשמות אמיתיים אך לא שלהם!
מבחינתי, לא מתאים לי לכתוב את השם המלא שלי, אז בחרתי כינוי לא מחייב.
אבל מעולם לא שיערתי בנפשי שיכולה להיות ניקית רוחמה ששמה מרים, ציפורה ששמה מיכל וכן על זו הדרך… מקסימום רוח במקום רוחמה…

אני היחידה שמופתעת?

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
גם אני בקטגוריה -
לא קוראים לי מינה ולא לאף אחת אחרת בסביבתי הקרובה...
אין לי מושג למה בחרתי בשם הזה, אבל בינתיים לא מנסה להחליף.

(מישהי מכאן בשם מינה שאלה אותי פעם בפרטי אם יש לנו אולי קשר משפחתי :))

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה