דיון טופו

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה המרקם שלו? כמו חתיכות בשר? או מה?
מה הערך התזונתי שלו? ומה מכינים ממנו?

הכי חשוב תנסו להסביר לי איזה מרקם יש לו כי זכור לי משהו ענתיקה בראש שהיה לזה טעם נורא(נראה לי בעקבות המרקם)

זזזז

משתמש פעיל

הכי חשוב תנסו להסביר לי איזה מרקם יש לו כי זכור לי משהו ענתיקה בראש שהיה לזה טעם נורא(נראה לי בעקבות המרקם)
טעם נוראייי!!
טעמתי אותו פעם זה נראה לי סוג של גבינה קשה לא זוכרת ממש
אבל לא ממליצה!

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

המרקם שלו חלבוני, בין ביצה מקושקשת לגבינה חצי קשה.
הטעם הוא די נייטרלי אבל מאופיין, והוא משתנה בצורת הטיפול בטופו: טיגון, אפיה, תבלינים, השריה. (לדוג': כשהטופו חם הוא מרגיש לי קצת נמס בפה). אפשר לשחק איתו המון, ןהוא משביע מאד! ףאפשר לדחוף בסלט והוא ישביע פי כמה גם בלי להרגיש.

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
קופצת על האשכול :sneaky:
יש מתכונים ששווים לדבר הזה?

יש לי טופו ומתלבטת מה להכין....

יראת גאולה

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול :sneaky:
יש מתכונים ששווים לדבר הזה?

יש לי טופו ומתלבטת מה להכין....
מה שיותר הצליח לי:

מעין שניצל אפוי - פרוסות טופו, טבולות בפרורי לחם מתובלים (היטב! זה עיקר הטעם), על נייר אפייה משומן.

מטוגן קלות יחד עם ירקות מוקפצים בתיבול רוטב סויה.

לשיפור הטעם, בשתי ההצעות, וגם בכל צורת הכנה אחרת, רצוי להשרות את חתיכות הטופו במשרה של רוטב סויה / רוטב טריאקי / סילאן ותבלינים.

עוד רעיון שהתחשק לי ולא הכנתי - קוביות מושחלות על שיפוד בשילוב ירקות. באפיה או טיגון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה