דרוש מידע טבע נאות בירושלים

נחמי3

משתמש מקצוען
בעל חנות נעליים ותיקה מאוד אמר לי
שהמפעל של טבע נאות נמכר לערבים, והם מייצרים את הנעליים היום בכלל לא בארץ
ובארץ מלבישים רק את הרפידה הפנימית - שכבת הנוחות החומה

והוא בכל אופן הפסיק להתעסק איתם...

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
וטבע נאות כן? או שגם את זה לא מדדת?
גם לא הכי נוח לי אבל לא גרוע כמו הבירקנשטוק
בשביל להרגיש שזה נוח חייבים לנעול את הנעלי בית חודש לפחות ורק אחר כך זה מקבל את הצורה של הרגל ונהיה נוח
ניסיתי כמה שבועות.

יש בסוליה בליטות שאמורות להתאים לשקעים שברגל
זה כנראה מאד נוח אם זה נמצא במקום הנכון
אבל לרגל שלי זה לא מתאים.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
בעל חנות נעליים ותיקה מאוד אמר לי
שהמפעל של טבע נאות נמכר לערבים, והם מייצרים את הנעליים היום בכלל לא בארץ
ובארץ מלבישים רק את הרפידה הפנימית - שכבת הנוחות החומה

והוא בכל אופן הפסיק להתעסק איתם...
למה סתם להגיד? יש היום מידע על הכל בגוגל
ושם לא נראה שכך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה