טבעתי בים העגלות

shot

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לא מכירה ספציפית את העגלה הזו,
אבל רוצה להתבסס על דבריך
ולהגיד לכל אלו שמחפשות עגלות וכו'
תיפתחו קצת את הראש מעבר למה שאתם רואות ברחוב....
השכם וערב נפתחים אשכולות על עגלות בוגבו כזה או אחר
מנסיון שלי איתם, לעומת המוצי אייגו שאני קניתי בסוף
הם לא מתחילות לנסוע באותה רמה...
ואין לבוגבו קמיליון שום יתרון עליה,
הבי, עוד מילא, לפחות קטנה, (לא שאני ממליצה...)
ואנשים הולכים וקנים עגלות ב5-6K כמו כלום..כי זה כולם הולכים....
תבדקו טוב טוב את השוק, ואל תתפתו לעדריות...
הצלחות :)

כתבת תבדקו טוב טוב את השוק ואל תתפתו- אז אני אחרי בדיקה טובה מאד, חשבנו גם על מוצי גם ובעיקר בגלל העדריות של בוגבו אך אחרי נסיונות, חוות דעת מ2 הסוגים החלטנו על קמיליון - ולא מתחרטים לרגע, מרוצים מכל שניה וממליצים בחום.

ה- חיסרון של הבוגבו הוא ההמוניות והעדריות
אך בגלל זה לא כדאי להשמיץ סתם! רמת הנסיעה של הקמיליון(לא ניסיתי את הבי) מושלמת, קלילה ומדלגת על מכשולים פשוט מרצדס- מאמינה שגם המוצי כך, רק שהמוצי פחות גמישה והרבה יותר מסורבלת.
מי שלא חשוב לה המקוריות והיחודיות אלא איכות ונוחות מטורפת עם נסיעה חלקה- שתקנה את הקמיליון (לקניות מעדיפה לקחת אותה מאשר טיולון גם לילד שכבר יושב בטיולון פשוט)

בקשר למחיר למיטב ידיעתי המוצי גם לא חינמית...

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
כתבת תבדקו טוב טוב את השוק ואל תתפתו- אז אני אחרי בדיקה טובה מאד, חשבנו גם על מוצי גם ובעיקר בגלל העדריות של בוגבו אך אחרי נסיונות, חוות דעת מ2 הסוגים החלטנו על קמיליון - ולא מתחרטים לרגע, מרוצים מכל שניה וממליצים בחום.

ה- חיסרון של הבוגבו הוא ההמוניות והעדריות
אך בגלל זה לא כדאי להשמיץ סתם! רמת הנסיעה של הקמיליון(לא ניסיתי את הבי) מושלמת, קלילה ומדלגת על מכשולים פשוט מרצדס- מאמינה שגם המוצי כך, רק שהמוצי פחות גמישה והרבה יותר מסורבלת.
מי שלא חשוב לה המקוריות והיחודיות אלא איכות ונוחות מטורפת עם נסיעה חלקה- שתקנה את הקמיליון (לקניות מעדיפה לקחת אותה מאשר טיולון גם לילד שכבר יושב בטיולון פשוט)

בקשר למחיר למיטב ידיעתי המוצי גם לא חינמית...
א. אני אומרת לך את חוות דעתי בקשר לקמיליון לגבי איכות הנסיעה שלה, לאחר שניסיתי אותה לעומת המוצי, הבוגבו שכן מתחרה בה בנסיעה זה הבאפלו, אבל היא כבדה נוראות....
אני מסכימה איתך שהיא נוסעת טוב אבל מפה ועד האלילות...נו נו
סתם מענין אותי לשמוע, מה יותר מסורבל לך במוצי?
למיטב ידיעתי הקמיליון צריכה הפרדת חלקים בקיפול גם בטיולון וגם באמבטיה
היא לא פחות רחבה
יש לה צורה קבועה של טיולון לעומת המוצי שהיא נשכבת נורמלי
כך שלא מצאתי יתרונות של גמישות וכו'
מנענין אותי לשמוע מה את כן מצאת,

אה ולגבי המחיר, מוצי היא לא מהעגלות הזולות ממש לא,
אם לא היה לי תקציב, אז באמת לא הייתי קונה אותה
אבל עדיין כולל אמבטיה היא עולה 3700 לעומת ה5500 של הקמיליון
מה שעוד, שבגלל שהטיולון שלה נשכב 180 בלי זוית קבועה, אז קניתי רק טיולון+ שק שינה שלהם
ועלה לי 3000 שקל, אז אני חושבת שזה עדיין הבדל משמעותי
ואם רוצים, אפשר גם לקנות כאלו בפחות שהם מצוינות

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לי יש את עגלת ג'נה (מדגם MUUM)
עגלה מעולה ממש!!!!
בעל החנות המליץ לי עליה מאד מאד!! ושאלתי אותו למה לא רואים את העגלה הזו ברחוב, אז הוא אמר שהציבור החרדי הוא עדר שקונה רק בוגבו ומאמס אנד פאפס.
תכלס, נהניתי ממנה מאד מאד!! עגלה מהממת ביופיה (אנשים לא גומרים להסתכל עליה ברחוב, ומעקמים את הראש לראות איזו חברה זו)
נוחה בטירוף, נוסעת מדהים
הקטע שלה שהיא קצת כבדה (פחות כבדה מהבוגבו), אבל מרגישים את זה רק שצריך לקפל או לעלות לאוטובוס, בהליכה רגילה היא פשוט טסה בלי להרגיש, כיף!

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עגלה מעולה ממש!!!!
בעל החנות המליץ לי עליה מאד מאד!! ושאלתי אותו למה לא רואים את העגלה הזו ברחוב, אז הוא אמר שהציבור החרדי הוא עדר שקונה רק בוגבו ומאמס אנד פאפס.
תכלס, נהניתי ממנה מאד מאד!! עגלה מהממת ביופיה (אנשים לא גומרים להסתכל עליה ברחוב, ומעקמים את הראש לראות איזו חברה זו)
נוחה בטירוף, נוסעת מדהים
הקטע שלה שהיא קצת כבדה (פחות כבדה מהבוגבו), אבל מרגישים את זה רק שצריך לקפל או לעלות לאוטובוס, בהליכה רגילה היא פשוט טסה בלי להרגיש, כיף!
הלכתי לבדוק מה זה העגלה שאני לא מכירה...
מטריפה!!!
מה הרוחב שלה ביחס לעגלות אחרות?

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נראה לי כמו הרוחב של כל העגלות, כמו בוגבו נגיד
נראה לי יותר רחבה ממאמס אנד פאפס
היא לא עוברת באוטובוס בין המושבים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עגלה מעולה ממש!!!!
נוחה בטירוף, נוסעת מדהים
יכולה להעלות תמונה שלה? מעניין מאד איזו עגלה זו

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
מה אתן אומרות על סטוקי??
איך העגלה??
תודה
מהממת!
מדהימה!
היא עברה אצלי אצל 2 ילדים שובבים להפליא ועדיין נראית חדשה ונוצצת.
נוחה ברמות לאימא ולילד. אני די גבוהה והעגלה בגובה העיניים שלי, הילד מולי כל הזמן ולא בצד השני שאני לא יכולה לראותו אותו. וכן היא ממש נוחה גם לילד הקטן הצרחן שלי הסכים לישון רק בה ולא בעריסה ובמיטה.
היא רצה ברחוב, צרה מאד ועוברת בכל האוטובוסים.
החיסרון הבולט שלה הוא הקיפול שתופס המון מקום כך שאם יש רכב אז חובה תא מטען גדול אם נוסעים באוטובוסים כמוני זה לא בעיה.
במדרגות היא עולה יופי.

shot

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
א. אני אומרת לך את חוות דעתי בקשר לקמיליון לגבי איכות הנסיעה שלה, לאחר שניסיתי אותה לעומת המוצי, הבוגבו שכן מתחרה בה בנסיעה זה הבאפלו, אבל היא כבדה נוראות....
אני מסכימה איתך שהיא נוסעת טוב אבל מפה ועד האלילות...נו נו
סתם מענין אותי לשמוע, מה יותר מסורבל לך במוצי?
למיטב ידיעתי הקמיליון צריכה הפרדת חלקים בקיפול גם בטיולון וגם באמבטיה
היא לא פחות רחבה
יש לה צורה קבועה של טיולון לעומת המוצי שהיא נשכבת נורמלי
כך שלא מצאתי יתרונות של גמישות וכו'
מנענין אותי לשמוע מה את כן מצאת,

אה ולגבי המחיר, מוצי היא לא מהעגלות הזולות ממש לא,
אם לא היה לי תקציב, אז באמת לא הייתי קונה אותה
אבל עדיין כולל אמבטיה היא עולה 3700 לעומת ה5500 של הקמיליון
מה שעוד, שבגלל שהטיולון שלה נשכב 180 בלי זוית קבועה, אז קניתי רק טיולון+ שק שינה שלהם
ועלה לי 3000 שקל, אז אני חושבת שזה עדיין הבדל משמעותי
ואם רוצים, אפשר גם לקנות כאלו בפחות שהם מצוינות

מבחינת הגמישות אין כוונתי לפירוק שזה נושא אחר משותף לרוב העגלות המשולבות, אלא לניווט ולגמישות בדרכים, ביד אחת בקלילות בלי להיתקע את בוחרת את מסלול הנסיעה בין אנשים, על אבנים, עולה יורדת... במוצי בשביל התפתלות כזו צריך 2 ידים- אני טועה?
אולי אני מגזימה- אבל היא מרגישה לי באיזשהוא מקום קצת עגלת הרים (הבוגבו).
אגב מבחינת המחיר-עצה ידידותית (מנסיון)מי שחשוב לו הנוחות שיקנה קמיליון ביד2 באזור 2000 יש מצבים מעולים. במקום לקנות גרקו לדוגמא ולהשתגע מההיסחבות איתה, במחיר הזה יד2, (בוגבו) וכולם יהיו מרוצים יותר.
מה שכן- המוצי יותר יוקרתית ויפה, היא מרשימה כטרקטור מסיבי ושווה ולכן לדעתי קונים אותה, כי בגמישות היא נוראית כמו האורבו של מאמס אנד פאפס ובסירבול והכובד ודאי יש עגלות שעוקפות.
מה זה משנה העגלה? - העיקר מי שבפנים:).

אגב, איפה ראית אלילות בתגובתי הקודמת?

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
מבחינת הגמישות אין כוונתי לפירוק שזה נושא אחר משותף לרוב העגלות המשולבות, אלא לניווט ולגמישות בדרכים, ביד אחת בקלילות בלי להיתקע את בוחרת את מסלול הנסיעה בין אנשים, על אבנים, עולה יורדת... במוצי בשביל התפתלות כזו צריך 2 ידים- אני טועה?
אולי אני מגזימה- אבל היא מרגישה לי באיזשהוא מקום קצת עגלת הרים (הבוגבו).
אגב מבחינת המחיר-עצה ידידותית (מנסיון)מי שחשוב לו הנוחות שיקנה קמיליון ביד2 באזור 2000 יש מצבים מעולים. במקום לקנות גרקו לדוגמא ולהשתגע מההיסחבות איתה, במחיר הזה יד2, (בוגבו) וכולם יהיו מרוצים יותר.
מה שכן- המוצי יותר יוקרתית ויפה, היא מרשימה כטרקטור מסיבי ושווה ולכן לדעתי קונים אותה, כי בגמישות היא נוראית כמו האורבו של מאמס אנד פאפס ובסירבול והכובד ודאי יש עגלות שעוקפות.
מה זה משנה העגלה? - העיקר מי שבפנים:).

אגב, איפה ראית אלילות בתגובתי הקודמת?

תראי
אין לי ענין לשווק את המוצי
לכן אני לא אמשיך להסביר לך למה את לחלוטין לא צודקת בענין הגמישות
(דוגמא קטנה שפעם נתקלתי, הלכתי עם חברה לקניון היא עם קמילוין ואני עם מוצי
היא נכנסה לחנות ואני נשארתי עם שתי העגלות בחוץ, וכיון שישבו שבפנים צרחנים אז עשיתי סיבובים מעגליים באזור כשיד אחת מובילה קמיליון והשניה תמוצי..משאירה לך לנחש אצל מי הייתי צריכה לעבוד קשה יותר בסיבוב ביד אחת............)
הרעיון נשאר בזה שאנשים לא מסתכלים היום לעבר עגלות אחרות, כולם כוספים לבוגבו, ועל זה אמרתי אלילות, לא דיברתי עליך באופן אישי

למה נראה לך שגרקו ב2000 נסחבים? לא מכירה אותה באופן אישי
אבל מכירה את הBIBA שהיא זולה ממש ולחלוטין לא מעוצבת אבל היא נוסעת נהדר נהדר
הUPPABABY נוסעת מרצדס לא זולה כמו הביבה אבל נראה לי באיזור ה2500
מכירה אנשים שמרוצי מהJOIE גם לא ניסיתי באופן אישי ללכת איתה
הICANDY לעומת הבוגבו בי, נוסעת לדעתי טוב יותר ועולה רק 2/3 מחיר ממנה..
בקיצור
אני כנראה לא מכירה את כל העגלות בעולם...אבל יש הרבה לאן לפתוח תראש
ולקנות עגלה בכיף יד ראשונה

racheli6633

משתמש חדש
אין כמו הבוגבו בי
עגלה קומפקטית ונוחה השתמשתי איתה עד גיל שלוש כמעט, ועכשיו הילד השני בזה נראה כמו חדש נוסעת מצוין נראית מצוין מתקפלת בקלות, נוחה מהממת ממש מכל הבחינות.
במשפחה שלי היו כמה שקנו את הסטוקי (כי יפה וסטייל....) ואחרי חצי שנה של עצבים על העגלה הם קנו את הבוגבו בי.
ממליצה בחום, לא תתחרטי

shot

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תראי
אין לי ענין לשווק את המוצי
לכן אני לא אמשיך להסביר לך למה את לחלוטין לא צודקת בענין הגמישות
(דוגמא קטנה שפעם נתקלתי, הלכתי עם חברה לקניון היא עם קמילוין ואני עם מוצי
היא נכנסה לחנות ואני נשארתי עם שתי העגלות בחוץ, וכיון שישבו שבפנים צרחנים אז עשיתי סיבובים מעגליים באזור כשיד אחת מובילה קמיליון והשניה תמוצי..משאירה לך לנחש אצל מי הייתי צריכה לעבוד קשה יותר בסיבוב ביד אחת............)
הרעיון נשאר בזה שאנשים לא מסתכלים היום לעבר עגלות אחרות, כולם כוספים לבוגבו, ועל זה אמרתי אלילות, לא דיברתי עליך באופן אישי

מכירה אנשים שמרוצי מהJOIE גם לא ניסיתי באופן אישי ללכת איתה
הICANDY לעומת הבוגבו בי, נוסעת לדעתי טוב יותר ועולה רק 2/3 מחיר ממנה..
בקיצור
אני כנראה לא מכירה את כל העגלות בעולם...אבל יש הרבה לאן לפתוח תראש
ולקנות עגלה בכיף יד ראשונה

דיברתי על הגרקו מנסיון מר של בת דודה.
מסכימה איתך שכדאי לפתוח את הראש ולבדוק מעבר , אבל מי שביקש ממני המלצה, אני אענה מהנסיון שלי - ושלי הוא מוצלח עם הבוגבו. מכירה גם את הגוי (לא אישית) שבהחלט מצוינת.
אגב באמת הUPPABABY מעולה- באמריקה היא רצה.
על הבוגבו בי והICANDY אני לא מדברת, לא מבינה איך אפשר להסתדר עם כאלה גלגלים קטנים.
בקשר לדוגמא- אם לא היתי יודעת את כוונותיך הייתי חושבת הפוך!
מי שלא מסתכל על עגלות אחרות ובודק- זאת בעיתו בכל תחום, אך ספציפית אם הוא יפול על בוגבו כי כולם- הוא לא יפסיד בכלל.

ד"נ - הטרמפיסט של בוגבו זה עם הגלגל היחיד, נח ברמות.

טוב לדעת

משתמש צעיר

לפי מה שאני מצאתי- הUPPABABY לא פחות מ3800
איפה ראית ב2500?
אני ממש בעד לא לעבור את ה3,000- 3,5000.

ותודה לכל מי שכתבה- כל תשובה מחכימה ומוסיפה לי מאד!!

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יכולה להעלות תמונה שלה? מעניין מאד איזו עגלה זו
muum-by-jane.JPG-אדום.jpg
413450.JPG

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קניתי את הבוגבו B בגלל היתרון של 0-3. לא התחשק לי להשקיע בעגלה יפה ויקרה ואחרי חצי שנה להגיד לה בייביי. אז נכון שכך היא תשמר לפחות ילדים.
מצד שני קונים עגלה אופנתית וטובה בשוק ואחרי שלוש שלא לדבר על שש שנים יש הרבה יותר טובות ממנה. אבל מה היא חדשה ונוצצת כי השתמשתי בה בסה"כ פעמיים חצי שנה.
לכן החלטתי לקנות עגלה שאפשר להנות ולחרוש עליה במקום לשמר במחסן ואני מאד שמחה עם ההחלטה. זה שהיא המונית גם בעיני רק היה חסרון..

ודבר נוסף, אל תתביישו ברצון לקנות עגלה יפה ואופנתית ויוקרתית. זה כל כך טבעי בעיני. אם על בגדים אנחנו משקיעים, עגלה היא הרבה יותר משמעותית בנראות שלנו. וזה בסדר לרצות להראות יפה ועדכני.
בכלל כל מה שעושה טוב ומוסיף למצב רוח אני בעד, לגדל ילדים זה לא קל מה שיכול לפנק ולעשות לנו נעים לכו על זה (בלי להתעלם ממגבלת התקציב כמובן..)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני חושבת שהרצון לקנות עגלה יפה, אופנתית ויוקרתית לא צריכה להיות השיקול הראשון.
יש שיקול של טובת הילד ונוחותו, ויש שיקולים של נוחות הנסיעה והנשיאה, קיפול, מדרגות.

כמו שאין מה להתבייש בשיקולים הפרקטיים, כך אין מה להתבייש בשיקולי הנראות. אבל לדרג אותם מעל הפרקטיות בסולם העדיפויות?... נו-נו...

כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כולכן משכיבות את התינוק על הגב?
אחותי חפשה עגלה לתינוקת שישנה על הבטן, כל העגלות כ"כ צרות שלא היה לה מקום לזוז, הלכתי אתה מדדנו עגלה עגלה ורק הסולה 2 של מאמאס אנד פאפאס היתה מספיק רחבה.

שירי הופמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם את בכל אופן רוצה עגלה פיצית וקומפקטית-
אז הייתי ממליצה לך לקנות את הדונה,
עוקף את הבוגבו בי מכל הבחינות,

אם את רוצה עגלה בגודל נורמלי ושלתינוק שלך יהיה נוח,
יותר ממיטת סדום של בוגבו בי או דונה וכו'-
אני ממליצה על מימה ומוצי.
הבוגבו לדעתי זה שם ולא שום דבר מעבר.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
כולכן משכיבות את התינוק על הגב?
אחותי חפשה עגלה לתינוקת שישנה על הבטן, כל העגלות כ"כ צרות שלא היה לה מקום לזוז, הלכתי אתה מדדנו עגלה עגלה ורק הסולה 2 של מאמאס אנד פאפאס היתה מספיק רחבה.
אני משכיבה על הבטן במוצי לא נתקלתי בבעיה
כמובן לא ילדים בני שנה...
עד גיל חצי שנה כזה יצא לי לעשות את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה