טבעתי בים העגלות

טוב לדעת

משתמש צעיר
מי תוכל בבקשה לעשות לי סדר?
אולי יש פה יעילה שעשתה עבודת מחקר ותוכל לשתף בתוצאות?
מחפשת עגלת תינוק הכוללת "אמבטיה" וטיולון.
אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות של כל אחת מהעגלות הבאות
מאמס אנד פאפס - הדגם החדש וזה שלפניו (מה בעצם ההבדל חוץ מהעיצוב?)
בוגבו קמליון ובוגבו בי
סייבקס.

אשמח מאד על כל אינפורמציה
תודה!!

בינה

משתמש מקצוען
לי יש את הקמיליון, מרוצה מאד!!!
ביררתי הרבה על עגלות, לא מתחרטת לרגע!
אפשר לקפל אותה ביד אחת, היא אומנם טיפ טיפה כבדה אבל הילדה שלי כ"כ רזה שלא מפריע לי....

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
לי יש מאמס אנד פאפס ארמדילו הדגם הקודם משנת 2017, אני אוהבת אותה מאד, היא נוחה, האמבטיה עם מזרון עבה מאד, נראה לי שההבדל היחיד בין הדגם הזה לחדש הוא הפגוש בטיולון. בדגם הקודם אין פגוש, לי זה קצת מפריע. אבל חוץ מזה העגלה מעולה, נוסעת מצוין, מתקפלת די קטן.

רוטב שום

משתמש מקצוען
לי יש מאמס אנד פאפס דגם solla הדגם יחסית ישן מלפני כמה שנים
המחיר באזור 2200 ש"ח העגלה מושלמת!!!
השכיבה נוחה מאוד
הסיבה שקניתי את העגלה היא בגלל הישיבה - זה כמו לשבת על כסא
וכשמשכיבים זה נשכב 170 מעלות כך שהרגליים מתישרות
ולא כמו בקמיליון שהרגליים תמיד מקופלות גם בשכיבה
העגלה חזקה מאוד, משתמשת איתה קבוע כבר שנתיים וחצי בלי שום תיקון\
הקיפול בשתי ידיים

רחל בלס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואיך הקיפול שלה? נח?

בשלב של האמבטיה - צריך להוציא את האמבטיה ולקפל את השילדה, לא מסובך בכלל
בשלב השני לא צריך להוציא, מתקפל בקלות,
אני הייתי משאירה את השילדה בבנין ומעלה רק את האמבטיה עם התינוקת בפנים (והיתה לי תינוקת שמננננננה...) יש לזה ידיות נשיאה, זה כמו להעלות סלקל. בשבילי זה היה פלוס מאוד רציני.

הדסדס

משתמש מקצוען
אני שמעתי מאורטופד שעגלה שלא נישכבת היא ממש לא בריאה!!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לפי מה שאת מחפשת אני מרשה לעצמי להציע דגם שלא חשבת עליו - הרטן VIP

זו עגלה מהממת, יפה, בולמי זעזועים מעולים ביותר!!! בגלל זה קניתי אותה
החסרון שלה שהיא טיפה כבדה, אבל ברחוב היא הולכת כ"כ חלק שמרגישה יותר קל מעגלות קלות בהרבה שהגלגלים זורמים פחות טוב
יציבה מאד, כיף ללכת איתה גם בגלל הנוחות וגם בגלל המראה.
עולה טיפה פחות מהבוגבו.. ושווה הרבה יותר לדעתי. היא חזקה מאד, ואפשר לעלות ולרדת איתה מדרגות
הייצור שלה בגרמניה, ויש עליה אחריות יבואן ל-5 שנים!
כשאת שאית לשלוח אותה לחידוש פעם בשנה ללא עלות (שימון גלגלים, ניקוי ולא זוכרת מה עוד זה כולל)
אין הרבה חנויות שמוכרות אותה, לכן הרבה פחות רואים אותה ברחוב (אם את רוצה להיות יחודית ולא ללכת עם מה שכל הבנין שלך הולך)

לפני זה היה לי את המאמס אנד פאפאס דגם סולה, ורציתי בולמי זעזועים יותר טובים, אז התלבטתי בין ההרטן לסילבר קרוס החדשה
בסופו של דבר אחרי השוואות (הלכנו ממש עם העגלות מהתצוגה ברחוב) נקבע פה אחד שההרטן יותר חלקה בהליכה מהסילבר קרוס

אנוכי

משתמש מקצוען
לי יש סולה 2 דגם של 2017, ובעקבותי אחותי קנתה דגם 2018,
נוחה מאוד, רצה, מעט רחבה, ההבדלים נראה לי רק בצבעים, אבל כל בעל חנות יכול לענות לך על זה.
אמבטיה רחבה, מה שיותר בטיחותי, נוחה מאוד
קיפול נח יחסית, ובטיולון ניתן לקפל יחד עם השילדה, מה שמאוד אהבי שאת הטיולון את יכולה לשים לשני כיוונים, לכיוון האם ולכיוון הפוך ממנה- שיראה עוברים ושבים

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לי יש מאמס אנד פאפס ארמדילו הדגם הקודם משנת 2017, אני אוהבת אותה מאד, היא נוחה, האמבטיה עם מזרון עבה מאד, נראה לי שההבדל היחיד בין הדגם הזה לחדש הוא הפגוש בטיולון. בדגם הקודם אין פגוש, לי זה קצת מפריע. אבל חוץ מזה העגלה מעולה, נוסעת מצוין, מתקפלת די קטן.

ואני מאוכזבת ממנה מאד!!!!
קניתי אותה לראשון שלי, השתמשתי כמה חודשים עם פחד שהיא מתפרקת כל רגע.:eek:
ומאז אני לא משתמשת בה... :(

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

החסרון שלה שהיא טיפה כבדה, אבל ברחוב היא הולכת כ"כ חלק שמרגישה יותר קל מעגלות קלות בהרבה שהגלגלים זורמים פחות טוב
יציבה מאד, כיף ללכת איתה גם בגלל הנוחות וגם בגלל המראה.
עולה טיפה פחות מהבוגבו.. ושווה הרבה יותר לדעתי. היא חזקה מאד, ואפשר לעלות ולרדת איתה מדרגות
הייצור שלה בגרמניה, ויש עליה אחריות יבואן ל-5 שנים!
כשאת שאית לשלוח אותה לחידוש פעם בשנה ללא עלות (שימון גלגלים, ניקוי ולא זוכרת מה עוד זה כולל)
אין הרבה חנויות שמוכרות אותה, לכן הרבה פחות רואים אותה ברחוב (אם את רוצה להיות יחודית ולא ללכת עם מה שכל הבנין שלך הולך)

לפני זה היה לי את המאמס אנד פאפאס דגם סולה, ורציתי בולמי זעזועים יותר טובים, אז התלבטתי בין ההרטן לסילבר קרוס החדשה
בסופו של דבר אחרי השוואות (הלכנו ממש עם העגלות מהתצוגה ברחוב) נקבע פה אחד שההרטן יותר חלקה בהליכה מהסילבר קרוס

לא מכירה ספציפית את העגלה הזו,
אבל רוצה להתבסס על דבריך
ולהגיד לכל אלו שמחפשות עגלות וכו'
תיפתחו קצת את הראש מעבר למה שאתם רואות ברחוב....
השכם וערב נפתחים אשכולות על עגלות בוגבו כזה או אחר
מנסיון שלי איתם, לעומת המוצי אייגו שאני קניתי בסוף
הם לא מתחילות לנסוע באותה רמה...
ואין לבוגבו קמיליון שום יתרון עליה,
הבי, עוד מילא, לפחות קטנה, (לא שאני ממליצה...)
ואנשים הולכים וקנים עגלות ב5-6K כמו כלום..כי זה כולם הולכים....
תבדקו טוב טוב את השוק, ואל תתפתו לעדריות...
הצלחות :)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
@טוב לדעת אין לי מושג..
אני קניתי בבני ברק בניו בורן
אבל אפשר לשאול את היבואן על נקודות מכירה קרובות אלייך
מצאתי אותם בגוגל
בייבי בוס היבואן הרשמי של הרטן בישראל
כתובת אילנות 51 גת רימון

מיקוד: 4992000
אימייל:<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

טלפון: 077-540-6228

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא מכירה ספציפית את העגלה הזו,
אבל רוצה להתבסס על דבריך
ולהגיד לכל אלו שמחפשות עגלות וכו'
תיפתחו קצת את הראש מעבר למה שאתם רואות ברחוב....
השכם וערב נפתחים אשכולות על עגלות בוגבו כזה או אחר
מנסיון שלי איתם, לעומת המוצי אייגו שאני קניתי בסוף
הם לא מתחילות לנסוע באותה רמה...
ואין לבוגבו קמיליון שום יתרון עליה,
הבי, עוד מילא, לפחות קטנה, (לא שאני ממליצה...)
ואנשים הולכים וקנים עגלות ב5-6K כמו כלום..כי זה כולם הולכים....
תבדקו טוב טוב את השוק, ואל תתפתו לעדריות...
הצלחות :)
כמה נכון!
ובד"כ זה את ה5-6K שאין להם..

פשוט להגיע לחנות עם רשימת הדרישות מהעגלה, ולבקש את ייעוץ המוכר על מה הוא ממליץ שמתאים לדרישות. אח"כ תוכלו לבקש המלצות בפרוג אם תרצו :)

nicky

משתמש מקצוען

אני דווקא ממש לא אהבתי אותה. לאחי יש אותה,ייבוא אישי מגרמניה. ובתור דודה מסורה לאחיינים הסתובבתי איתה המון. יש לה מין נדנוד כזה שממש מרגיז, וגורם לה להרגיש לא יציבה. שאלתי בחנות כשחיפשתי עגלה לעצמי - ואמרו לי שהנדנוד הוא בכוונה... (כנראה יש אנשים שאוהבים את זה , למרות שאני לא מבינה את זה..)
גם הבולמי זעזועים - ידעתי שאומרים עליה שהבולמי זעזועים שלה הם בין הטובים בשוק, אבל אני הרגשתי איתה כל אבן וכל ירידה לכביש....

ועוד דבר- היה לי תמיד סיוט לקפל אותה, והחיבור של הטיולון לא היה נח כ"כ ( פעם אפילו קרה שהורדנו את העגלה במדרגות , והטיולון, שכנראה היה מחובר לא טוב, פשוט התנתק ועף במדרגות עם התינוק בפנים.... קרה לנו נס!)

אני ממש ממליצה על סייבקס פריאם !!

מהעגלות שציינת - על בוגבו בכלל לא הסתכלתי כי היא מדי נמוכה וכן, גם מדי המונית..

מאמאס אנד פאפאס - מאד מאד יפות (בחלק מהדגמים),
אבל מהכרות אישית עם מישהי שממש לא מרוצה כבר אחרי 3 חודשים של שימוש - בחרתי לוותר.

הלכתי על סייבקס פריאם - אהבה ממבט ראשון! מהרגע שראיתי אותה התאהבתי בה, ולגמרי בצדק.

יש לה את כל היתרונות של ההארטאן , בלי החסרונות..גם היא גרמנית= עגלה חזקה, בולמי זעזועים מעולים ממש, אמבטיה רחבה ונוחה לתינוק - למרות שהעגלה לא נורא רחבה. טיולון רחב וכיפי לתינוק, כמובן נשכב עד הסוף.
מתקפלת בקלילות מטורפת (אחד הדברים שהיו הכי חשובים לי אחרי החוויות שלי עם העגלה המוזכרת לעיל...)
ובעיניי היא ממש יפה, כמובן...

החיסרון היחיד שלה זה שלא כל החלקים ניתנים לכיבוס. אבל אני מנקה אותם עם סמרטוט לח וקצת וניש קליה וזה נקי כמו חדש... ואולי בדגמים החדשים זה כן ניתן לכיבוס, שווה לבדוק..)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני דווקא ממש לא אהבתי אותה. לאחי יש אותה,ייבוא אישי מגרמניה. ובתור דודה מסורה לאחיינים הסתובבתי איתה המון. יש לה מין נדנוד כזה שממש מרגיז, וגורם לה להרגיש לא יציבה. שאלתי בחנות כשחיפשתי עגלה לעצמי - ואמרו לי שהנדנוד הוא בכוונה... (כנראה יש אנשים שאוהבים את זה , למרות שאני לא מבינה את זה..)
גם הבולמי זעזועים - ידעתי שאומרים עליה שהבולמי זעזועים שלה הם בין הטובים בשוק, אבל אני הרגשתי איתה כל אבן וכל ירידה לכביש....

ועוד דבר- היה לי תמיד סיוט לקפל אותה, והחיבור של הטיולון לא היה נח כ"כ ( פעם אפילו קרה שהורדנו את העגלה במדרגות , והטיולון, שכנראה היה מחובר לא טוב, פשוט התנתק ועף במדרגות עם התינוק בפנים.... קרה לנו נס!)

אני ממש ממליצה על סייבקס פריאם !!

מהעגלות שציינת - על בוגבו בכלל לא הסתכלתי כי היא מדי נמוכה וכן, גם מדי המונית..

מאמאס אנד פאפאס - מאד מאד יפות (בחלק מהדגמים),
אבל מהכרות אישית עם מישהי שממש לא מרוצה כבר אחרי 3 חודשים של שימוש - בחרתי לוותר.

הלכתי על סייבקס פריאם - אהבה ממבט ראשון! מהרגע שראיתי אותה התאהבתי בה, ולגמרי בצדק.

יש לה את כל היתרונות של ההארטאן , בלי החסרונות..גם היא גרמנית= עגלה חזקה, בולמי זעזועים מעולים ממש, אמבטיה רחבה ונוחה לתינוק - למרות שהעגלה לא נורא רחבה. טיולון רחב וכיפי לתינוק, כמובן נשכב עד הסוף.
מתקפלת בקלילות מטורפת (אחד הדברים שהיו הכי חשובים לי אחרי החוויות שלי עם העגלה המוזכרת לעיל...)
ובעיניי היא ממש יפה, כמובן...

החיסרון היחיד שלה זה שלא כל החלקים ניתנים לכיבוס. אבל אני מנקה אותם עם סמרטוט לח וקצת וניש קליה וזה נקי כמו חדש... ואולי בדגמים החדשים זה כן ניתן לכיבוס, שווה לבדוק..)
על איזה נדנוד את מדברת? במהלך ההליכה?
תבדקי אם עצרתם את הבולמים
יש לה אפשרות לווסת את הבולמים (זה מן חלק כזה שמסובבים באזור של הגלגל)
ניסיתי פעם להרגכיש איך זה כשהוא פתוח לגמרי, וזה מרגיש כמו נסיעה בג'יפ.. :) אבל כשעוצרים אותה היא נוסעת מעולה בלי הנדנוד הזה
ונשמע לי מוזר החלק של הישיבה.. אצלי הוא מחובר מצוין ולא קרה אף פעם (הדגם שלי 2014 ) כדאי לשאול על זה את היבואן - זה לא אמור לקרות

עריכה - עכשיו אני רואה שכתבת יבוא אישי מגרמניה.. שינסה לבדוק מול היבואן אם לא אז מול החנות בה רכש

טוב לדעת

משתמש צעיר
האמת שנכנסתי עם ראש פתוח לגמרי לחנות מפורסמת בירושלים - והוא הראה לי את הבוגבו הקדושה ואת המאמס את פאפאס- בקשתי לאות עוד דגמים- אוי משהו באמצע מבחינת המחיר- אבל הוא כנראה כ"כ רגיל למכור אותן דווקא- שהוא לא טרח להראות לי דגמים נוספים.

יש לכן המלצה על חנות בירושלים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה