טאבלט וינדוס באנגלית

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
חיפשתי הרבה ולא מצאתי עברית לגירסה הזאת (כמובן שיש אבל בני דודינו לא ששים להזכיר את השפה הזאת יחד עם שפתם) בקיצור לדעתי הכי טוב מכל הבבחינות הן השפה והן זה שזה גירסה ישנה לפני 3 שנים
פשוט תתקין את הגירסה החדשה 1803 כמו שנכתב בפורום עשרות פעמים
אתה רק צריך ליצור על אונקי דיסק התקנה, להכניס, ולשדרג.

להבין ולהשכיל

משתמש פעיל
תכלס אולי תוכל לעזור לי ולפרט מהיכן אני לוקח את הגירסה החדשה, ואיך אני מתקין את זה בטאבלט? תודה רבה

bris

משתמש סופר מקצוען
לא הייתי ממליץ לו לעשות התקנה לבד של מע הפעלה על טאבלט שיש לו רק32G אחסון

אפילו אם הוא יצליח זה יתפוס לו הרבה יותר מקום מאשר ההתקנה של היצרן

יש לכך כמה סיבות , למשל , קבצי השחזור של המע (כשעושים איפוס וכדו) בהתקנה רגילה הם תופסים כ 4-5 GB , בהתקנה חסכונית יש טריק שהם ישתמשו בקבצים שכבר קיימים ב SYSTEM32 במקום בעותק נפרד וכן הלאה

להבין ולהשכיל

משתמש פעיל
לא הייתי ממליץ לו לעשות התקנה לבד של מע הפעלה על טאבלט שיש לו רק32G אחסון

אפילו אם הוא יצליח זה יתפוס לו הרבה יותר מקום מאשר ההתקנה של היצרן

יש לכך כמה סיבות , למשל , קבצי השחזור של המע (כשעושים איפוס וכדו) בהתקנה רגילה הם תופסים כ 4-5 GB , בהתקנה חסכונית יש טריק שהם ישתמשו בקבצים שכבר קיימים ב SYSTEM32 במקום בעותק נפרד וכן הלאה
אז למען השם מה אני יכול לעשות שזה יהיה בעברית???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה