קורונה חתונה בצל הקורונה - רעיונות לשמח את החתן והכלה למי יש? דחוווףףףף!!!

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אולי ישמח אותם לדעת שהם בריאים ושלמים ויכולים להתחתן.
יש בארץ חתן שהיה אמור להתחתן היום,
אבל לרוע מזלו הוא עצמו התגלה כחולה קורונה
וזכה להכניס עשרות או מאות אנשים לבידוד.
שהקב"ה ישלח לו רפואה שלימה בתוך כלל חולי ישראל.

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כואב לי לראות את כל האנשים שדואגים לשלום כל עמ"י, בינינו, אין באמת אפשרות להזהר מהדבר הזה, רק ה' יכול לשמור עלינו, כי אין לנו בכלל מושג כמה אנשים שמסתובבים בחנויות, בגינות, ברחוב ועברו לידינו נושאים את הנגיף.
ופתאום כשזה מגיע לחתונות שזה פעם אחת בחיים, מאורע שאנשים הוציאו ממיטב כספם, מחכים לזה חודשים ארוכים ואני לא צריכה להוסיף ולתאר מה פירוש המילה חתונה, ומה עומד מאחורי זה, אנשים מתחילים להיות צדיקים ע"ח השני, אני מכירה כמה וכמה כלות וחתנים שאמורים להתחתן השבוע ובשבוע הבא שעברו הרבה מאוד עד שזכו להגיע לרגע הזה ואני לא יכולה לחשוב על איך זה הולך להיראות, אני שמחה עם כל חתונה שאני שומעת שמתנהלת בצורה נורמלית ושמשתתפים בה מספיק אנשים כדי לשמח חתן וכלה, ואני יודעת על כמה חתונות כאלה שהיו אתמול ושלשום, אתם יכולים לרגום אותי בעגבניות וביצים ולצעוק שבשנת תשצ"ה הנכד ישאל את הסבתא, ואני אומר לכם שזה שטויות, כי הכל רשום בדיוק מה ואיך יהיה, ברור שצריך לשמור על הכללים כמה שאפשר, אבל לצעוק על אנשים שניסו כמה שאפשר לשמח חתן וכלה ברמת הנורמה שהם 'חצופים' ו'רשעים' ועוד כל מיני, נראה לי נובע הרבה יותר ממניעים פוליטיים מאשר מזהירות. ובפרט שאני בטוחה שאף אחד לא עושה שום דבר על דעת עצמו, לכל אחד יש את הרבנים שלו שאותם הוא שואל, אז כבדו כל אחד בדרך שלו.
ושה' יעזור שמהר מאוד נוכל לצחוק על הקורונה ולספר לילדים שלנו על מה שהיה ועבר ב"ה בלי להותיר עקבות ובלי שנדע צער כלל!!

babarbara

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אתמול היה לאחת המשפחות בשכונה אצלינו חתונה והיה מאאאאאד שמח!!
החופה היתה בחצר של אחד השכנים והשאר היה באולמון קטן ממול
עצבו להם חופה יפה עם בלונים וכו והיה מהמם

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
פרסומת קייטרינג קורונה 4.png

עיניים צוחקות

משתמש מקצוען
כואב לי לראות את כל האנשים שדואגים לשלום כל עמ"י, בינינו, אין באמת אפשרות להזהר מהדבר הזה, רק ה' יכול לשמור עלינו, כי אין לנו בכלל מושג כמה אנשים שמסתובבים בחנויות, בגינות, ברחוב ועברו לידינו נושאים את הנגיף.
ופתאום כשזה מגיע לחתונות שזה פעם אחת בחיים, מאורע שאנשים הוציאו ממיטב כספם, מחכים לזה חודשים ארוכים ואני לא צריכה להוסיף ולתאר מה פירוש המילה חתונה, ומה עומד מאחורי זה, אנשים מתחילים להיות צדיקים ע"ח השני, אני מכירה כמה וכמה כלות וחתנים שאמורים להתחתן השבוע ובשבוע הבא שעברו הרבה מאוד עד שזכו להגיע לרגע הזה ואני לא יכולה לחשוב על איך זה הולך להיראות, אני שמחה עם כל חתונה שאני שומעת שמתנהלת בצורה נורמלית ושמשתתפים בה מספיק אנשים כדי לשמח חתן וכלה, ואני יודעת על כמה חתונות כאלה שהיו אתמול ושלשום, אתם יכולים לרגום אותי בעגבניות וביצים ולצעוק שבשנת תשצ"ה הנכד ישאל את הסבתא, ואני אומר לכם שזה שטויות, כי הכל רשום בדיוק מה ואיך יהיה, ברור שצריך לשמור על הכללים כמה שאפשר, אבל לצעוק על אנשים שניסו כמה שאפשר לשמח חתן וכלה ברמת הנורמה שהם 'חצופים' ו'רשעים' ועוד כל מיני, נראה לי נובע הרבה יותר ממניעים פוליטיים מאשר מזהירות. ובפרט שאני בטוחה שאף אחד לא עושה שום דבר על דעת עצמו, לכל אחד יש את הרבנים שלו שאותם הוא שואל, אז כבדו כל אחד בדרך שלו.
ושה' יעזור שמהר מאוד נוכל לצחוק על הקורונה ולספר לילדים שלנו על מה שהיה ועבר ב"ה בלי להותיר עקבות ובלי שנדע צער כלל!!
יש הבדל
כדי להדבק צריכים להיות כמה דקות ליד החולה
כשהולכים ברחוב ועוברים שניה ליד אדם שחולה זה לא מדבק
כשנמצאים במקום סגור זה יכול להדביק
וחתונה שיש בה הרבה משתתפים זה יכול להיות ממש מסכן חיים
ביינתים הרבנים הורו לנו לשמוע בקול משרד הבריאות
אז מי שמפר את ההחלטה הזו הוא בהכרח מסכן חיים
באיטליה מספר ההרוגים ביממה האחרונה עבר את ה300
זה המון!!!!!11
בואו ונשמור על החיים שלנו
הם חשובים ממש!
בתקווה שיהיה טוב...
נ.ב
אני לא מבינה אייך השיקולים הפוליטים אמורים לעניין אותי

mirsch

משתמש מקצוען
המקום הכי מדהים בירושלים לחתונות קורונה, חופה על המרפסת עם נוף הכי מדהים בירושלים.
לפרטים - משה - 0527154069

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שעברו הרבה מאוד עד שזכו להגיע לרגע הזה ואני לא יכולה לחשוב על איך זה הולך להיראות,
דווקא אלו שעברו הרבה מאד - יודעים להעריך את השמחה האמיתית שבחתונה
ולא צריכים את כל המסביב בשביל זה...
אני דווקא כן יכולה לחשוב איך זה ייראה - חתונה פשוטה ומרגשת מאד
עם שמחה אמיתית וחתן וכלה שמאושרים בעיקר אחד עם השני.
אני לא הייתי מתנגדת בכלל לחתונה כזאת.

ליבי1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היי לכולם,
הייתי היום בחתונה משפחתית בשכונה בירושלים, קצת פרטים,-
א. החופה התקיימה בתוך חצר של בית,

ב. עשו את החופה בצהריים אם בערך - 300 איש ,

ג. אחרי החופה עשו סעודה למשפחה ולאורחים הקרובים,

ד.לאחר מכן , התחילו ריקודים אם תזמורת(תזמורת מלאה של נגנים וזמרים),ובריקודים היה למעלה מ200 איש ,

ה. השמחה שהייתה שם הייתה משהו שאין לתאר

ו. השמחה נערכה עד לשעה 22:00 בערב, כולל הנגנים,

ז.משטרה הגיעה וביקשה לדבר אם בעלי הבית, כדי לסגור את האירוע, ולאחר שבעל הבית ביקש לראות את החוק שאוסר על קיום אירועים מעל 100 איש (וכמובן שלא היה להם כי עדיין אין צו רשמי כזה.), המשטרה עזבה את המקום ללא שום בעיות,
והשמחה המשיכה להתנהל כרגיל,

אז ב"ה האירוע הסתיים והחתן-כלה היו מאושרים ברמה שאין לתאר,

רק רציתי לומר לכם , שאפשר לעשות בנתיים אירועים, ואם רוצים שזה יהיה מושלם לוקחים חברת אפקות כמו שעשינו,
והאירוע יוצא מושלם,

עשו שם חופה מטורפת עשויים מוילונות יפיפיים אם כסא כלה מאלף!, וכל שאר הדברים היו ברמה כמו אולם ,אם זה זרים בשולחנות, ונרות וכו'.

בהצלחה לכולם ושיהיה המון המון מזל טוב !
:):):)
ברמת שלמה?

פרסטר י.

משתמש רשום

פרסטר י.

משתמש רשום
אפשר להביא בובות ענק מתנפחים לרקוד עם זה, זה עושה ממש ממש שמח

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אם יש חתונה בבית שרוצים עיצוב בלונים, בבני ברק,
נשמח לעצב במחיר עלות,
0548477742
"סטייל בלון"

MACHAK

משתמש מקצוען
י אין לנו בכלל מושג כמה אנשים שמסתובבים בחנויות, בגינות, ברחוב ועברו לידינו נושאים את הנגיף.
ופתאום כשזה מגיע לחתונות שזה פעם אחת בחיים, מאורע שאנשים הוציאו ממיטב כספם, מחכים לזה חודשים ארוכים ואני לא צריכה להוסיף ולתאר מה פירוש המילה חתונה, ומה עומד מאחורי זה, אנשים מתחילים להיות צדיקים ע"ח השני, אני מכירה כמה וכמה כלות וחתנים שאמורים להתחתן השבוע ובשבוע הבא שעברו הרבה מאוד עד שזכו להגיע לרגע הזה ואני לא יכולה לחשוב על איך זה הולך להיראות, אני שמחה עם כל חתונה שאני שומעת שמתנהלת בצורה נורמלית ושמשתתפים בה מספיק אנשים

האם תמשיכי לשמוח בעוד שבועיים אם תשמעי על התפרצויות המוניות (חס ושלום) של עשרות או מאות אנשים שהשתתפו בחתונות ונידבקו והמשיכו להפיץ את הנגיף לעוד אלפי איש?
את בטוחה שהוראות משרד הבריאות הן המלצה בלבד והכל שטויות?
זה שאנשים לא שומרים ויוצאים לקניות או נוסעים לא צורך חיוני בתחבורה ציבורית זה עוול וזה לא אומר שחתונות המוניות מותרות.
יש אנשים שבשבילם הידבקות היא סכנת חיים. ורב הציבור מודע לכך ושומע להנחיות ולא יוצא שלא לצורך חיוני מהבית. אבל אלו שכן לא עוזרים בנסיונות להפחית את התפוצה של הנגיף
את צודקת לחלוטין שזה עצוב לראות שמחת חתן וכלה לא מושלמת וזה חלק מהנסיון שאנחנו עומדים בו. זה מרגש לראות את כולם נחלצים לעזרה אבל זה ממש לא פותר אותנו מהשתדלות של ונשמרתם.
אנחנו מחויבים להשתדל ולשמוע להנחיות משרד הבריאות המניעה של ההתפשטות היא בידנו כחברה.

נערך לאחרונה ב:

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שוב...מקפיצה (בתקווה שלא יטילו עד יום חמישי סגר...בעז"ה)
צריכה לחתונה אי"ה:
עיצוב פרחים
ומקום לצילומים (עדיף סטודיו כי צפוי גשם...)
תודה רבה לכל המסייעים והמסייעות!!!

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
"המהדרים" מזמינים משטרה :confused:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה