חשמלאי טוב וזול בבית שמש

עוד יהודי פשוט

משתמש צעיר
מישהו מכיר חשמלאי טוב אמין וזול בבית שמש?
אני צריך להחליף את השקע של הכיריים לשקע תלת פאזי, יש תעלה נפרדת מהשקע עד ללוח ויש פאזה נפרדת, למעשה זה לא נראה לי דבר מורכב לעשות לבד (מי שיש ידיים טובות) (למתוח בתעלה קיימת שלושה חוטי חשמל, להוסיף בלוח פאזה של תלת ולחבר אותה לראשי, ולהחליף את השקע הקיים לשקע שוקו) אבל עדיין זה חשמל במתח גבוה ולא נראה לי שזה שווה לי את הסיכון של טעות קטנה שיכולה לעלות בשריפה של כל הדירה.
מישהו מכיר חשמלאי מומלץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה