מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

avi11

משתמש פעיל
בחלק מבנייני מחיר למשתכן יש בתב"ע אישור לתוספת חדר.
למיטב ידיעתי למרות שבתב"ע מופיע שהבניה מותרת רק אחרי 3 שנים יש כאלו שהצליחו כבר לממש את התב"ע.

אשמח לשמוע מניסיון מה הייתה עלות הוצאת היתר [כולל אדריכלית, מהנדס והכל] ומה עלות הבניה הייתה.
תודה רבה!
מקפיץ...

אפרת מ

משתמש חדש
שלום
מישהו יודע אם יש תכנון לפתוח בזמן הקרוב תלמוד תורה אשכנזי בנווה שמיר?

עדי20

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
בנווה שמיר אין תלמודי תורה
ברמה ה' - ב"ה יש כן.
כלל ישראל הצטיין במילה שלא שינו שמם לבושם לשונם - ויש עניין של שם רשעים ירקב.
ע"כ נכון וראוי לשמור על הפה ולהזכיר ולכתוב רק רמה ה'.
איך אתם קוראים לשכונת רמת אשכול?
לרחוב הרצל? רחוב בן צבי? רחוב שזר? כביש בגין?
מעניין...

תלמיד מירושלים

משתמש צעיר
בנווה שמיר אין תלמודי תורה
ברמה ה' - ב"ה יש כן.
כלל ישראל הצטיין במילה שלא שינו שמם לבושם לשונם - ויש עניין של שם רשעים ירקב.
ע"כ נכון וראוי לשמור על הפה ולהזכיר ולכתוב רק רמה ה'.
מי שרוצה להפגין נגד ***
ההסעות יוצאות מרמה ב

• תודה
Reactions: cv

ברוס

משתמש פעיל

avi11

משתמש פעיל
אני לא מתגורר בשכונה ולכן אולי אני מדבר שטויות, אבל לדעתי העניין באיך לקרוא לשכונה הוא לא עניין האם מותר וכדאי לקרוא בשם רשע או לו, אלא שהוא אולי חלק מהמאבק על צביון השכונה.
הרי לא לחינם ראשת העיר הקודמת התעקשה להחליף את שמות הרחובות- כי גם היא הבינה שזה דבר שיעזור לפחות במשהו על מאבק הצביון.
אז אולי גם אנחנו צריכים ללמוד ממנה.

goaty

משתמש פעיל

פרויקט רמת יוחנן - צפי למסירת דירות במגרשים 380-382​

לקוחות יקרים,

בתקופה מאתגרת זו, אנו מתכבדים להודיע על כך שנכון לעכשיו מועד מסירת דירותיכם לאיכלוס יהיה בין 14-08-24 לבין 01-09-24.

החברה תעשה כל שביכולתה על מנת שלא יהיה עיכוב נוסף במועד האיכלוס, אך חייבים לציין שלא מן הנמנע שבעטיה של המלחמה, יצוצו אי אלו מכשולים בלתי צפויים שייגרמו לדחיית המועד.

כל שינוי , אם יהיה, במועדים לעיל, יפורסם עם רגע היוודעו.

בהמשך לאמור, יש להשלים את מלוא התחייבויותיכם על פי תנאי הסכם המכר.

בכבוד רב,
גלעד יוחנן,
אלי יוחנן מהנדסים בע"מ

ברוס

משתמש פעיל
חבל שלא עשו את האירוע של ר' מיילך בידרמן ברמה ה'
עצם דבר מעמד קיום ההדלקה של אחינו עדת הספרדים עם מקהלה חסידית ברמה ה' הוא כבר לשעצמו דבר מבורך מאוד , וודאי וודאי ישפיע וכבר השפיע על השכונה לטובה ולברכה , - מה שבטוח שבימיה של רשעת העיר הקודמת לא היה יוצא כזה דבר לפועל - וזה כבר בחינה של אתחלתא דגאולה פרטית לשכונה.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
חבל שלא עשו את האירוע של ר' מיילך בידרמן ברמה ה'
לא חייבים לדחוף אצבע בעין...
בהחלט הייתי מאוד שמח אם היו מביאים לי את ר' מיילך מתחת לבית לבית. גם אם זה אצבע בעין של מישהו. כי בעין שלי דחפו כבר הרבה אצבעות בלי להתחשב.
אבל בסוף אירוע כזה מצריך תשתית קצת יותר מוצלחת מממה שיש לפינת הרחובות אהרונסון/אליהו הנביא להציע. וצריך גם שטח נרחב הרבה יותר.

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
בהחלט הייתי מאוד שמח אם היו מביאים לי את ר' מיילך מתחת לבית לבית. גם אם זה אצבע בעין של מישהו. כי בעין שלי דחפו כבר הרבה אצבעות בלי להתחשב.
אבל בסוף אירוע כזה מצריך תשתית קצת יותר מוצלחת מממה שיש לפינת הרחובות אהרונסון/אליהו הנביא להציע. וצריך גם שטח נרחב הרבה יותר.
שווה לשלם עוד כמה מיליונים כדי לרומם את השכונה, מעניין כמה מיליונים שפכו כדי לדחוף את אצבעות החילונים בעיני החרדים בשכונה?!
אז האירוע ייצא קצת פחות מוצלח, לא נורא זה שווה.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
שווה לשלם עוד כמה מיליונים כדי לרומם את השכונה, מעניין כמה מיליונים שפכו כדי לדחוף את אצבעות החילונים בעיני החרדים בשכונה?!
אז האירוע ייצא קצת פחות מוצלח, לא נורא זה שווה.
דבר ראשון, אין שטח בכזה סדר גודל באזור.
דבר שני, המארגנים של האירוע אמורים להתמקד בהצלחת האירוע ולא ב"פרום מאכן" שכונות אחרות.
ואם הם מערבים שיקולים אחרים, הם מועלים בתפקיד שלהם.
ונראה לי שאלו שדואגים לצביון העיר שמחו מאוד שזה נערך ליד רמה ד'. שם היה לזה משמעות אמיתית ביחס לצביון השכונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה