מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

avi11

משתמש פעיל
תשובה אולי לא הכי פוטוגנית,
אבל 99 אחוז מהמתענינים בדירה הם דת"ל, השאר חילונים
באמת?!
נשמע מוזר! [מבלי לפקפק חלילה במה שאתה אומר!]
בבחירת דירה וכן בחתימת חוזה האחוזים שנפגשתי בהם היו 75 אחוז חרדים. אז נכון שיכול להיות שבדיוק אצלי היה יחס גדול יותר וזה לא לגמרי מייצג אבל 100 אחוז לא חרדים וודאי לא יכול להיות. לא?!
גם יש קבוצת צ'אט של אופק שלי, יש שם 20 משתמשים שכולם חרדים זה אמנם רק 7 אחוז אבל ברור שזה רק חלק מהדיירים ובכל אופן זה לא 100 אחוז חילונים...
במה אני טועה?!

תות פשוט

משתמש מקצוען
באמת?!
נשמע מוזר! [מבלי לפקפק חלילה במה שאתה אומר!]
בבחירת דירה וכן בחתימת חוזה האחוזים שנפגשתי בהם היו 75 אחוז חרדים. אז נכון שיכול להיות שבדיוק אצלי היה יחס גדול יותר וזה לא לגמרי מייצג אבל 100 אחוז לא חרדים וודאי לא יכול להיות. לא?!
גם יש קבוצת צ'אט של אופק שלי, יש שם 20 משתמשים שכולם חרדים זה אמנם רק 7 אחוז אבל ברור שזה רק חלק מהדיירים ובכל אופן זה לא 100 אחוז חילונים...
במה אני טועה?!
לא דברתי על הציבור שרכש שם דירות

דברתי על הציבור וסוג האוכלוסיה שמתעניינים בדירות להשכרה
על זה דברנו, לא?

avi11

משתמש פעיל
לא דברתי על הציבור שרכש שם דירות

דברתי על הציבור וסוג האוכלוסיה שמתעניינים בדירות להשכרה
על זה דברנו, לא?
נכון, אבל אם רוב הדיירים בשכונה [כי רוב הדירות שם הם מחיר למשתכן- איך שידוע לי...] הם חרדים מה גורם לאוכלוסיות אחריות לרצות לגור דווקא שם?

avi11

משתמש פעיל
מי קבע שרק חרדים זוכים במשתכן?
השאלה שלי התבססה על הנתון שאני ראיתי בעיניים שהוא 75 אחוז חרדים בבחירת הדירה וחתימת החוזה. אז נכון אני יודע שזה לא בטוח מייצג אבל בוודאי אומר משהו.
בקבוצת ווצאפ שאתה חבר בה ידוע לך כמה מהם חרדים וכמה מהם דתיים וכמה חילונים?!

תות פשוט

משתמש מקצוען
השאלה שלי התבססה על הנתון שאני ראיתי בעיניים שהוא 75 אחוז חרדים בבחירת הדירה וחתימת החוזה. אז נכון אני יודע שזה לא בטוח מייצג אבל בוודאי אומר משהו.
בקבוצת ווצאפ שאתה חבר בה ידוע לך כמה מהם חרדים וכמה מהם דתיים וכמה חילונים?!
מתוך 400 רוכשים כמה מהם פגשת בבחירת דירה? אני פגשתי מישהו אחד דתל
ובחוזה פגשתי עוד כמה חלק חרדים/ חילונים/ דתל

avi11

משתמש פעיל
מתוך 400 רוכשים כמה מהם פגשת בבחירת דירה? אני פגשתי מישהו אחד דתל
ובחוזה פגשתי עוד כמה חלק חרדים/ חילונים/ דתל
בחוזה פגשתי עוד 3 או 4 ו75 אחוז מהם היו חרדים
בבחירת הדירה אני לא בטוח ב100 אחוז אבל למיטב זכרוני לפני היו בערך חרדים ואחרי חילונים

תות פשוט

משתמש מקצוען
בחוזה פגשתי עוד 3 או 4 ו75 אחוז מהם היו חרדים
בבחירת הדירה אני לא בטוח ב100 אחוז אבל למיטב זכרוני לפני היו בערך חרדים ואחרי חילונים
3 או 4 אנשים זה לא מדד
אבל מה אנחנו מתווכחים על דברים שלא יעזור להתווכח

avi11

משתמש פעיל

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
לא מכיר חרדי וודאי שלא קנאי שבא לגור בשכירות בשכונה כל חרדי שגר שם זה כי הוא זכה במחיר למשתכן אין סיבה לשלם כל כך יקר
והציבור שמעלה את המחירים זה דתיים חילונים וחרדים אמריקאים
אני השכרתי דירות לכמה וכמה שוכרים חרדים למהדרין מן המדרין שרק שוכרים. אין להם דירה משלהם ברמה ה'
ואני יודע על הרבה חרדים ששוכרים בשכונה. יש הרבה ביקוש מצד שוכרים חרדים.
יש הרבה ביקוש מצד אמריקאים בגלל שהשכונה צמודה לרמה א' והמשקפיים ששם אין דירות כמעט להשכרה ופה זה צמוד ויש להם דירה חדשה בשכונה חדשה
וגם אצל השוכרים אמריקאים יש מגוון גדול ממאוד מודרנים ועד "אברכים אמיתיים".

נ.ב. וזה שיש הרבה מתעניינים מדתל זה בגלל צורת הפרסום. בשכונה חדשה מגיעים או מפה לאוזן, או מתעניינים שעושים סיור בשכונה, או מיד 2 וכד' - רוב התעניינים הדתל פונים טלפונית, ומיד 2. לכן זה יוצר נראות כזאת.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
בניה סינית ולא ערבית
בפרוייקט שצמוד לבית שלי בנו סינים וערבים ביחד.
כנראה שכל אחד מתעסק בתחום אחר.
על פי רוב משכירים שלא משקיעים כסף בדירה עצמה אלא משלמים תמורת מגורים בדירה פחות מתעניינים בזהות הגזע ממנו יצאו הבונים בפרוייקט.
קו ראשון לנוף יפהפה
תלוי איזו דירה.
רק הדירות ברחוב האחים פונות לנוף.
הדירות שפונות לנוף ברחוב קליין הם הדירות העורפיות , ודירות אלו מוסתרות על ידי הבניינים שהם ברחוב האחים.
הדירות בחזית הם לא לכיוון הנוף בכלל.
חוץ מזה, הפרוייקט של נמדר גם הוא קו ראשון לנוף.
רווח משמעותי בין הבניינים ופחות היזק ראיה
מאיפה הבאת את זה? הסתובבת פעם בשכונה? :p

avi11

משתמש פעיל
בפרוייקט שצמוד לבית שלי בנו סינים וערבים ביחד.
כנראה שכל אחד מתעסק בתחום אחר.
על פי רוב משכירים שלא משקיעים כסף בדירה עצמה אלא משלמים תמורת מגורים בדירה פחות מתעניינים בזהות הגזע ממנו יצאו הבונים בפרוייקט.
הפינישים אמורים להיות יותר טובים
תלוי איזו דירה.
רק הדירות ברחוב האחים פונות לנוף.
הדירות שפונות לנוף ברחוב קליין הם הדירות העורפיות , ודירות אלו מוסתרות על ידי הבניינים שהם ברחוב האחים.
יש כאלו עורפיות ברחוב קליין שהם לא מוסתרות עם הדירות ברחוב האחים [כמו שלי...]
הדירות בחזית הם לא לכיוון הנוף בכלל.
חוץ מזה, הפרוייקט של נמדר גם הוא קו ראשון לנוף.

אז גם נמדר יכול להיות שיעלה יותר!
מאיפה הבאת את זה? הסתובבת פעם בשכונה? :p
לא הסתובבתי רבות, לא באתי להכריע, אני רק ריכזתי טענות שעלו כבר כאן

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אז גם נמדר יכול להיות שיעלה יותר!
התייחסתי לטענות הללו
המחירים האלו רלוונטים אולי לפרויקטים שציינת ולא לאופק שלי ששם בוודאות נסגרו חוזים בסכומים המצוינים ביד 2
כנראה שיש לזה סיבה
לא חכמה לנסות בכח להוריד את מחיר השוק
ברור שזה פרויקט הרבה יותר יוקרתי
חד משמעי דירת 3 חדרים לא מושכרת באופק שלי פחות מ4500 בלי מחסן
מי שמכיר יודע מה הכוונה יוקרתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה