מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

avi11

משתמש פעיל
אין לי שום דבר נגד שפירא אבל מכיוון שלענ"ד [כמו שכבר כתבתי כמה פעמים...] בית שמש היא העתיד והיא בדרך להיות העיר החרדית הגדולה ביותר לא מספיק כאן סגן ראש עיר שלא הוכיח באמת את עצמו, צריך מינימום את הראש עיר הכי טוב של בני ברק או ירושלים ואולי אולי הוא יצליח, העיר מלאת פונטציאל אבל צריכה הקמה כמעט מאפס בשונה מירושלים ובני ברק שזה בעיקר תפעול

נחת און שמחה

משתמש פעיל
ללומדי התורה_Page_1.jpg

תות פשוט

משתמש מקצוען
כמו שענו לך אין דירות 3 חד' 120 מטר, אלא זה 90 מטר פלוס מרפסות ומחסן. הגיוני לבקש יותר על תוספת מטרים. בירושלים בשכונות מרכזיות משלמים על דירות כאלו גם 8-9K ומעלה. השאלה היא אם יש בבית שמש אוכלוסיה שתשלם את המחירים האלו?
יש בוודאי מניסיון

תות פשוט

משתמש מקצוען
3 חדרים 3500-4000
4 חדרים 4500-5200
תלוי גודל דירה, גודל מרפסת, נוף, ובעיקר האם תחילת אכלוס או בניין כבר מאוכלס
בחדשים תמיד יש היצע גדול ובניין עם קשיים ראשוניים, עדיין שאריות בניה, מעלית לוקח זמן עד שמופעלת ועוד ועוד. בהתחלה תמיד זול יותר ונסגרו דירות סביבות 3500 ולפעמים אף פחות, ובבניינים המאוכלסים מזה תקופה כמו בפרויקטים עיר דוד ועץ השקד המחירים יותר סביבות 4000.
המחירים האלו רלוונטים אולי לפרויקטים שציינת ולא לאופק שלי ששם בוודאות נסגרו חוזים בסכומים המצוינים ביד 2

תות פשוט

משתמש מקצוען

avi11

משתמש פעיל
שלחו במייל הצעה לקבוצת רכישה בדק בית,
אשמח לקבל תשובות לשאלות הבאות:
1. האם באמת בכל בדיקה הם עושים כ"כ הרבה בדיקות ודו"ח מפורט או רק בדו"ח לדוגמא...? [זה נראה השקעה של זמן וכח שלא מצדיק שכר נמוך כ"כ של 1000 שקל ואפילו לא 3000...]
2. אחרי הבדיקה ויצירת הדו"ח, האם המפקח הזה מגיע שוב אחרי שהקבלן טוען שתיקן את הליקויים?! כי אם לא, הרי אין באמת סיכוי לבדוק בצורה עצמאית האם כל הליקויים האלו תוקנו או לא ואז זה סתם 'ברכה לבטלה'....

ייד

משתמש מקצוען
מעולה! אבל שלא יביאו במקומה עסקן חרדי ליגה ד'. לבית שמש יש פוטנציאל להיות העיר מספר אחת עם תעסוקה ופיתוח וכו' וכו' אבל אם יביאו ראש עיר רק כדי ליצור תעסוקה כחלק מדיל כולל זה יהיה כישלון לעיר ולמגזר החרדי.
שיביאו את יעקב אשר הוא יכול להועיל לעיר ולמגזר החרדי יותר ממה שהוא עושה בכנסת
כל מועמד שלא קוראים לו עליזה בלוך הוא פוטנציאל מטורף
כל מה שצריך זה ראש עיר שאוהב את התושבים כמו שהם ולא גננת שמנסה לחנך אותם מחדש...

ייד

משתמש מקצוען
אין לי שום דבר נגד שפירא אבל מכיוון שלענ"ד [כמו שכבר כתבתי כמה פעמים...] בית שמש היא העתיד והיא בדרך להיות העיר החרדית הגדולה ביותר לא מספיק כאן סגן ראש עיר שלא הוכיח באמת את עצמו, צריך מינימום את הראש עיר הכי טוב של בני ברק או ירושלים ואולי אולי הוא יצליח, העיר מלאת פונטציאל אבל צריכה הקמה כמעט מאפס בשונה מירושלים ובני ברק שזה בעיקר תפעול
בית שמש בנויה ועומדת על תילה יפה מאוד
לא צריך להקים אותה מאפס
יש את כאן הציבור והקהילות המפוארות ביותר בארץ
צריך רק להקשיב לה, להבין אותה, לכבד אותה ולעבוד אך ורק בשבילה

ייד

משתמש מקצוען
אני שמעתי על רב מוביל באחד המגזרים בעיר, שהגיע בדרישה להחליף את כל הנציגים בעיר בחדשים רעננים וטריים.
ולא בגלל שכולם ראויים להדחה, אלא מהסיבה שקשה מאוד לברור מי כן ומי לא. וברור שהעסק דורש רענון דחוף.
בודאי הוא רוצה שכל הנציגים יהיו מטעמו ולא רק אחד

avi11

משתמש פעיל
בית שמש בנויה ועומדת על תילה יפה מאוד
לא צריך להקים אותה מאפס
יש את כאן הציבור והקהילות המפוארות ביותר בארץ
צריך רק להקשיב לה, להבין אותה, לכבד אותה ולעבוד אך ורק בשבילה
בית שמש היא עיר יפה מאד!
אבל היא עדיין עיר נסמכת לירושלים ברמה מסויימת.
בפוטנציאל שלה היא קרובה לעקוף את בני ברק במספר התושבים ואף את ירושלים במספר התושבים החרדיים.
אם רוצים להפוך אותה לעיר בפני עצמה ולא כעוד קריית ספר+ צריך להשקיע במקומות תעסוקה רבים ומקומות מסחר רבים אבל בעיקר בעיקר במקומות תעסוקה.
יש לה שטחים ויש הכל רק צריך מישהו שיודע איך עושים את זה ולהפוך אותה לעיר מבוססת יותר מירושלים

ייד

משתמש מקצוען
בית שמש היא עיר יפה מאד!
אבל היא עדיין עיר נסמכת לירושלים ברמה מסויימת.
בפוטנציאל שלה היא קרובה לעקוף את בני ברק במספר התושבים ואף את ירושלים במספר התושבים החרדיים.
אם רוצים להפוך אותה לעיר בפני עצמה ולא כעוד קריית ספר+ צריך להשקיע במקומות תעסוקה רבים ומקומות מסחר רבים אבל בעיקר בעיקר במקומות תעסוקה.
יש לה שטחים ויש הכל רק צריך מישהו שיודע איך עושים את זה ולהפוך אותה לעיר מבוססת יותר מירושלים
אני לא רואה יותר משועממים בבית שמש מירושלים :)
הכונה היא שבאמת בבית שמש אנשים מסתפקים בעבודה ולא מחפשים תעסוקה (יש להם מספיק)
ולכן תחומי העבודה הם שונים מערים אחרות
אני לא חושב שיותר קשה למצוא עבודה בבית שמש (קשה, אבל זה כמו בכל מקום)
אני כן חושב שאנשים עובדים במשרות חלקיות או לא עובדים מבחירה
ושהמקצועות המבוקשים בבית שמש מגוונים יותר מערים אחרות
והרבה תושבים מחפשים עבודה פשוטה ופחות שעות
ולכן עיקר ההשקעה צריכה להיות בקרקעות למגורים ובמחירים המטורפים
ששום לשכת תעסוקה לא תפתור אותם
ורה״ע הנוכחית עושה הכל כדי להרוס את הפוטנציאל המטורף של העיר
ולכן אני חושב שכל יהודי ירא שמים שיוסכם על כולם יהיה טוב

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
המחירים האלו רלוונטים אולי לפרויקטים שציינת ולא לאופק שלי ששם בוודאות נסגרו חוזים בסכומים המצוינים ביד 2
אתה אומר מידיעה?
כי אני מכיר טוב את הדירות והמחירים בשכונה, ואני יודע שתמיד יד 2 בשכירויות היה גבוה יותר , משמעותי

אשמח לדעת האם באופק שלי יש משהו מיוחד יותר מכל הפרויקטים שהתאכלסו כבר ששם המחירים שנסגרים בחוזה גבוהים יותר. וא"כ מדוע.
יוקרתי זה לא העניין, הפרויקט לא יותר יוקרתי מאחרים. פרויקט נחמד, מעוצב יפה אבל לא ברמה שהשכונה לא הכירה...

וחלילה לי להוריד לאנשים הכנסה משכירות מדי חודש בחודשו. אדרבה , לבריאות. רק בשביל הידיעה מתעניין.

LK

משתמש רשום
חד משמעי דירת 3 חדרים לא מושכרת באופק שלי פחות מ4500 בלי מחסן
מי שמכיר יודע מה הכוונה יוקרתי

chanacha

משתמש רשום
דירת 3 חדרים - 88 מ"ר +מרפסת 25 מ"ר + מחסן וחניה - פרויקט סוהו על הפארק קומה שניה
בכמה משכירים ?

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

אני נמצא בקבוצה של אופק שלי ורוכשים מספרים שסוגרים איתם במחיר האלו
אין לי שום אינטרס לייקר את השכונה אני לא משכיר שם דירה....

תות פשוט

משתמש מקצוען
אתה אומר מידיעה?
כי אני מכיר טוב את הדירות והמחירים בשכונה, ואני יודע שתמיד יד 2 בשכירויות היה גבוה יותר , משמעותי

אשמח לדעת האם באופק שלי יש משהו מיוחד יותר מכל הפרויקטים שהתאכלסו כבר ששם המחירים שנסגרים בחוזה גבוהים יותר. וא"כ מדוע.
יוקרתי זה לא העניין, הפרויקט לא יותר יוקרתי מאחרים. פרויקט נחמד, מעוצב יפה אבל לא ברמה שהשכונה לא הכירה...

וחלילה לי להוריד לאנשים הכנסה משכירות מדי חודש בחודשו. אדרבה , לבריאות. רק בשביל הידיעה מתעניין.
אני נמצא בקבוצה של אופק שלי ורוכשים מספרים שסוגרים איתם במחיר האלו
אין לי שום אינטרס לייקר את השכונה אני לא משכיר שם דירה....
גם אני יודעת מידיעה אישית ברורה שאלו המחירים באופק שלי
אז כנראה שכן יש משהו מיוחד יותר בפרויקט הזה
ויוקרתי זה כן העינין
והמחירים ביד 2 אלו המחירים שנסגרים חוזים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה