מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
לידיעה, ישנם גם יהודים שהם שומרי תורה ומצוות והם לא חרדים ולא חילונים. יש כמובן גם יהודים שהם ״מסורתיים״ ואוהבים לגור ליד מוסדות דתיים.
ברור שיש "גם" אבל הכלל שאני מכיר (תמיד יש יוצאים מהכלל) זה שהאדם הממוצע מחפש איזור שדומה לו. לכן אני ממתין או להסבר או להכחשה של המצב הזה (שה' יקרה ממקומות אחרים)

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
ברור שיש "גם" אבל הכלל שאני מכיר (תמיד יש יוצאים מהכלל) זה שהאדם הממוצע מחפש איזור שדומה לו. לכן אני ממתין או להסבר או להכחשה של המצב הזה (שה' יקרה ממקומות אחרים)
יותר יקר כי זה פונה לקהילה אנגלוסקסים, לכן המחיר יקר יותר. ויש הרבה פחות דירות מד' כעת ללא השוואה.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
זה אמור להוריד קצת מחירים (כי חילונים לא אמורים לרצות בגלל חרדים, וכן להיפך) התיאור שה' יקרה יותר הוא נתון מפתיע מאוד אם זה נכון, אשמח לאישור (והסבר) של המבינים.
לא צריך הסבר מיוחד,
חילונים זה לא כל העולם ולעניות דעתי זה לא יהיה מקום חילוני יותר סגנון של רמה א'.
יש אוכלוסייה אמריקאית או חבר'ה מודרנים שרוצים דירה מהנילון וכמובן לא ילכו לד' אז האופציה שנשארה זה רק ה'(או מקסימום משקפיים) אין פה יותר מידי אופציות
גם כל המוסדות שלהם ברמה א' ופותחים גם ממ"ד תורני בכניסה לה' ככה שזה עונה להם על כל הדרישות
יודעת אישית על משפחות שיש להם בנות בבי"ע "הרמה" שעוברות כעת לה' רוצות דירה חדשה הכי תאים להם בה' כמובן.
אנחנו חרדים שמורים בעלי אברך ואנחנו בכ"א כן נעבור לה' כמו שיש המון משפחות טובות וחזקות ברמה א' ובינתיים זו א' הכי יקרה...

האברך ממיר

משתמש מקצוען
לעת עתה רמה ה' מושכת אוכלוסיה שיש לה יכולת לשלם יותר. האוכלוסיה הזאת לא רוצה להתגורר בד', וה' נראית להם יותר.
ימים יגידו.
מי שמכיר את הגרעין הקנאי ההולך ומתבסס במקום, יודע שישנה הסתברות רצינית מאוד שזה לא יישאר כך לנצח. לגרעין הזה ישנן תוכניות רציניות מאוד בקנה. ומובילי דעת הקהל בעדה החרדית כבר סימנו את המקום הזה כמטרה מועדפת.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
לעת עתה רמה ה' מושכת אוכלוסיה שיש לה יכולת לשלם יותר. האוכלוסיה הזאת לא רוצה להתגורר בד', וה' נראית להם יותר.
ימים יגידו.
מי שמכיר את הגרעין הקנאי ההולך ומתבסס במקום, יודע שישנה הסתברות רצינית מאוד שזה לא יישאר כך לנצח. לגרעין הזה ישנן תוכניות רציניות מאוד בקנה. ומובילי דעת הקהל בעדה החרדית כבר סימנו את המקום הזה כמטרה מועדפת.
זו הבעיה,
חרדי קלאסי כרגע לא ישלם יותר כדי להתגורר בה'.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
זו הבעיה,
חרדי קלאסי כרגע לא ישלם יותר כדי להתגורר בה'.
אין שום צורך בחרדים שישלמו יותר.
ישנם מאסות של חרדים שרכשו במחיר למשתכן במחירים מוזלים במיוחד.
ובכל אכלוס הם נראים מגיעים להתגורר בשכונה בהמוניהם.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אין שום צורך בחרדים שישלמו יותר.
ישנם מאסות של חרדים שרכשו במחיר למשתכן במחירים מוזלים במיוחד.
ובכל אכלוס הם נראים מגיעים להתגורר בשכונה בהמוניהם.
נכון חלקית, כי בוא נגיד שגם אם כל החרדים שזכו יבואו להתגורר(וזה גם לא נכון באמת) ,לא כל הזוכים הם בכלל חרדים
וחוץ מזה יש עוד הרבה דירות שמשווקות בשוק חופשי וכאן טמונה הבעיה
בקיצור חישוב הכי פשוט מראה על פחות מ50% חרדים...

קומפיילרית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נכון חלקית, כי בוא נגיד שגם אם כל החרדים שזכו יבואו להתגורר(וזה גם לא נכון באמת) ,לא כל הזוכים הם בכלל חרדים
וחוץ מזה יש עוד הרבה דירות שמשווקות בשוק חופשי וכאן טמונה הבעיה
בקיצור חישוב הכי פשוט מראה על פחות מ50% חרדים...
טעות. כנראה הכותב לא מתגורר בשכונה.
ממה שנראה ברוב הפרויקטים המאוכלסים כרגע. למעלה מ70% מהזוכים חרדים.
וכן יש אוכלוסיות חרדיות שמחפשות דווקא את השכונה הזו.
א. הקנאים שמו להם למטרה לחרד את השכונה.
ב. אוכלוסיות של חרדים אמריקאים מרמה א' שקרובה לשכונה.
ואני באופן אישי מכירה כמה וכמה שוכרים חרדים בשכונה. (והם רק חלק מהרבה שאני לא מכירה)

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
נכון, עדיין לא גרה שם אך מכירה מקרוב.
קודם כל אין לי בעיה עם זה, מצוין לי שמשווקים את השכונה כחרדית קלאסית אבל זה פשוט לא
אוטוטו אופק שלי מתאכלסים ואני יודעת באופן אישי על המון המון משפחות חרדיות שאפילו לא חושבות לגור שם בכלל
וכן- אוכלוסיות של חרדים אמריקאים מא' באמת יש הרבה לכן אני אומרת שזה יזכיר את הסגנון של א':
חרדים קלאסים, חוצניקים בהמוניהם וגם דת"ל.
אך כרגע זה לא מצב שחרדי קלאסי ישלם יותר ע"מ לגור שם(אולי בודדים מסיבות שונות...)
ובסופו של דבר הכל תחזיות וימים יגידו...

ברוס

משתמש פעיל
תמונה אחת שוה אלף מילים

כנסו לשכונה ותראו איך שהשכונה שוקקת חיים חרדים אוטנטיים בפרט עכשיו בימי בין הזמנים

מניני שחרית - מנחה - ומעריב ~ בשטיבלאך " קהל חסידים " מסביב לשעון כל הזמן

קול התורה נשמע במקום ברמה במשך כל שעות היום כשמתן שכרה מכובדת בצידה ללומדים היקרים שיחי'

חלוקות שונות ברחובה של עיר מידי פעם לטובת משפחות השכונה ממש כמו ברמה ב'...

ערב פסח מורגשת בכל פינה ופינה בשכונה ~ לבוא ולראות מקרוב

ואם אינכם מאמינים בואו בהמוניכם בחול המועד פסח הבעל"ט.

קומפיילרית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מצחיק שאתה כותב "תמונה שווה אלף מילים" כי דווקא הייתה לי שיחה נחמדה עם קבוצות חרדים שהסתובבו אתמול ברחובות נווה שמיר. הם אמרו לי שמשלמים להם להסתובב! אז תגיד לי, האם אתה זה שמשלם לאנשים האלה כדי לרמות אנשים להאמין שהשכונה יותר דתית? צריך להגיד....תמונה שווה בעצם אלף שקל! ובבקשה, אם אתם קוראים את זה ולא מאמינים לי, אל תהססו לפנות לקבוצות הנוער החרדי הללו ולבקש את האמת מדוע הם מסתובבים ברחובות....בפעם האחרונה שבדקתי זה נחשב לשקר. וכדי לענות על שאלתך, השכונה מאוד מעורבת ורבים מהחילונים מעדיפים לגור בשכונות דתיות כי זו סביבה הרבה יותר בטוחה לילדים שלהם. כפי שכתבתי קודם, אם אתה פתוח ומקבל אנשים שהם שונים ממך, אתה תאהב את נווה שמיר. אם אתה מצפה לביתר, מצא מקום מגורים אחר.
לא יודעת מאיפה לענות על ההמצאות המרושעות הללו.
אבל מה שברור לי שלא היה מעולם ולא יהיה מעולם שמשלמים לחרדים שיסתובבו בשכונה
ואני לא מכירה אף נדיב בשכונה שיש לו כסף מיותר לשלם על דברים כאלו.
ולא חסרים המוני חרדים שיסתובבו שם. פשוט כי הם גרים שם

ואשמח לקבל מידע מדויק איפה הנוער הנ"ל מסתובב. ומי משלם לו
(אני גם מסתובבת בשכונה אולי גם לי מגיע, לא? )

תות פשוט

משתמש מקצוען
הם אמרו לי שמשלמים להם להסתובב! אז תגיד לי, האם אתה זה שמשלם לאנשים האלה כדי לרמות אנשים להאמין שהשכונה יותר דתית? צריך להגיד....תמונה שווה בעצם אלף שקל! ובבקשה, אם אתם קוראים את זה ולא מאמינים לי, אל תהססו לפנות לקבוצות הנוער החרדי הללו ולבקש את האמת מדוע הם מסתובבים
אולי מספיק עם השטויות האלו????

אשמח שתיתן לי פרטים של "קבוצות הנוער החרדי" שמסתובב בשכונה- אני רוצה לדבר איתם! [אולי ישלמו לי גם:devilish:]
או שלחילופין תצלם אותם פעם הבאה אומרים שמשלמים להם!

Tzipy23

משתמש רשום
מצחיק שאתה כותב "תמונה שווה אלף מילים" כי דווקא הייתה לי שיחה נחמדה עם קבוצות חרדים שהסתובבו אתמול ברחובות נווה שמיר. הם אמרו לי שמשלמים להם להסתובב! אז תגיד לי, האם אתה זה שמשלם לאנשים האלה כדי לרמות אנשים להאמין שהשכונה יותר דתית? צריך להגיד....תמונה שווה בעצם אלף שקל! ובבקשה, אם אתם קוראים את זה ולא מאמינים לי, אל תהססו לפנות לקבוצות הנוער החרדי הללו ולבקש את האמת מדוע הם מסתובבים ברחובות....בפעם האחרונה שבדקתי זה נחשב לשקר. וכדי לענות על שאלתך, השכונה מאוד מעורבת ורבים מהחילונים מעדיפים לגור בשכונות דתיות כי זו סביבה הרבה יותר בטוחה לילדים שלהם. כפי שכתבתי קודם, אם אתה פתוח ומקבל אנשים שהם שונים ממך, אתה תאהב את נווה שמיר. אם אתה מצפה לביתר, מצא מקום מגורים אחר.
אני גרה שם ואין שום קבוצות נוער שמסתובבות בנווה שמיר...מי שמסתובב שם זה זוגות צעירים וילדים קטנים...כבר הוכחה שהגיבוב שטויות שנכתב פה שקרי....

מיריומה

משתמש מקצוען
אני גרה ברמה ה' ואני יכולה להגיד בוודאות שהרוב המוחלט פה הוא חרדי!!!!
שלשלום עזבה עוד משפחה חילונית שעשתה המון בעיות, ונכנסים עכשיו 3 משפחות חרדיות וטובות לשכירות!
לא צריך להביא הוכחות מבחוץ כדי להראות שהשכונה יותר חרדית אלא המציאות מדברת בעד עצמה.

ברוס

משתמש פעיל
מעניין מאוד...
וקודם כל כמה שאלות
1) מה זה נקרא אצלך להסתובב ברחוב - האם עכשיו זה קורונה !! שאסור להסתובב ברחוב ?

2) איפה צריכים להסתובב כדאי לקבל כסף אני גם רוצה סתם כך לקבל האם למעלה בחגואל , או בהשלושה , או בהאחים , איפה בדיוק - עכשיו זה בין הזמנים , ויש לי קצת זמן מיותר להסתובב ולקבל כסף ?

3) כמה כסף מקבלים על כל סיבוב ?.

ברוס

משתמש פעיל
אכן חיפשתי חיפוש אחר חיפוש עם הנר של בדיקת חמץ מה שאתה כותב עם הבני נוער ? ולמסקנה יצא לי מה שכתבתי למטה. ( ציטוט ממה שכתבת למעלה )
בפעם האחרונה שבדקתי זה נחשב לשקר.
ואפשר להוסיף לא רק בפעם האחרונה - אלא בפעם הראשונה גם לא...

Neve Shamir

משתמש חדש
אחד הדברים המענינים בשכונה שאין אף משכיר חרדי שהשכיר ליותר משנה לאנשים שאינם שומרי תורה ומצוות בחודש האחרון יצאו ברוך השם מהשכונה עוד כמה שוכרים חילונים (אגב הם הכי הציקו לחרדים) כנסו ליד 2 אחד אחרי השני עוזבים את השכונה

פפריקה חריפה

משתמש רשום
פנוי עם כמה מחברי להצטרף ל'קבוצת הנוער החרדי' גם בפחות מאלף שקל (אפשר שנתפשר על 650)
מתחייב ליום שלם סיבובים פטשקווילים בגדי זברה הישר ממאה שערים, ביצים עגבניות מבושלות צעקות גיוואלד ונאצים חסימות צירים ושריפות פחים ועוד הטבות ללקוחותינו במיוחד לפני החג.
נסיון מוכח מרמה א' קרית יובל ונווה יעקב
מתחייב להצלחה מידית עם אחריות.
יש המלצות.
הקדימו הזמנותיכם לפני החג!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה