מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

avi11

משתמש פעיל
איך אני רואה את ההזמנה
אם הכתובת נכונה כמו שהזמנתי:
אתה אמור לראות את זה במרחבים משותפים במייל
1672230658632.png

1672230592360.png

avi11

משתמש פעיל
האם יש כללים ותנאים מתי ואיך מותר לממש את האופצייה לתוספת חדר?

תות פשוט

משתמש מקצוען
אין תלונות....
פשוט היה כאן וויכוח על גדלי הדירות ועמדתי על שלי שהדירה שלי היא 92-93 מ"ר והיום הראו לי אתת הנתון האמיתי אז ראיתי צורך לתקן את עצמי
יש מציאות כזו של 93 מ"ר בדירת 3 חדרים בוודאות אצלינו בניני B

אטט

משתמש רשום
בתור תושב השכונה , ולבקשת כמה מידידי ת"ח אברכי כולל יקרים שגם זכו בהגרלה זו , הלכתי לברר זאת לעומק - ואני יברר זאת עוד יותר לעומק כפי יכולתי - עכ"פ מה שהבנתי שבחודש האחרון חלה התקדמות בנושא , ויכול מאוד להיות שעוד עד סוף חודש/שנה הלועזית יקראו כבר לכלל הזוכים לכנס זוכים.
ואנסה לברר עוד יותר עם יהיה לי יותר מידע בלי נדר אשתדל לכתוב כאן.
תודה רבה על המאמץ.
יש התקדמות בנושא? והאם ידוע לך פרטים על הגרלה 996(להבנתי הלא מקצועית 2 ההגרלות האחרונות של אלי יוחנן הינן בסטטוס זהה)

דזפ

משתמש רשום
בחרו כבר ובאמצע בניה.
נ.ב. אם משהו מכיר קונה מהשוק החופשי של אלי יוחנן מתחם 383-385 פרויקט 994 אשמח לפרטים אם אפשר,תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה