מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

נמדרי

משתמש חדש
שלום אנחנו עובדים על תוכנית למטבח בדירתנו בנמדר 490 אשמח מאוד לראות תוכניות שלכם בניינים 2 3 4 וכן טיפים וכדו מניסיונכם.

נתנאל בן גיגי

משתמש חדש
זה דוגמה של מטבח מבניין 2

קבצים מצורפים

• 20220617_143845.jpg
    20220617_143845.jpg
    1.1 MB · צפיות: 69

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
אנחנו הגענו בתיאום לצורך זיהוי ריצוף, בס"ד כל מה שהזמנו הגיע במדויק!
מצב בניה:
בבניין 1-2-10 כבר גמרו את השלד כליל, ובבניין 10 כבר בעיצומו של החיפוי מבחוץ,

ברוס

משתמש פעיל
משהו רע קרא שם לאחרונה עם השירות לקוחות שלהם , אני לא יודע עם זה מכוון לציבור החרדי כולו !
או מי שהזמין דרך המבצע שפרסמו , או רק לחרדים של רמה ה' ? עכ"פ אין התיחסות אנושית ומכובדת ולאחרונה משהו עובר עליהם , נשמח אם מישהו יכול פה להרים את הכפפה , אולי הם לא יודעים מזה ...
! בנתיים הדוא"ל והשיחות שעשיתי איתם לא עזרו.
( אני כבר הזמנתי וזה כבר ירד ליצור , אבל אני רוצה משהו לברר וכל הזמן דוחים אותי , וכבר חודש אומרים לי שיחזרו אלי . )
אני רוצה לתקן במקצת את מה שכתבתי - ואולי זה יהיה לתועלת הרבים "ששמתי לב שהזמן הכי טוב לדבר עם הצוות של טאיו מטבחים הינו הכי טוב בשעות הבוקר בין השעות 8' - 10' בבוקר שאז יש שירות מעולה מיד ע"י נציג אישי , ואז הכול טוב והכול מסתדר ( ובעצם בכל החברות שנותנים שירות טלפוני זה ככה רק על הבוקר כדאי להתקשר ). אז טעמו וראו...

כט

משתמש פעיל
מצב בניה:

כיף לשמוע קצת על ההתקדמות מידי פעם ...:sneaky::)

משהו העלה תמונות בהם נראה שבנינים 1-2-4 באמצע השלד האם ראיתם שסימו והתמונות ישנות ?

באיזה בנינים כבר קוראים לזיהוי ריצוף רק באיזור בנין 10 או גם לבנינים באיזור בנין 1 ?

תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
כיף לשמוע קצת על ההתקדמות מידי פעם ...:sneaky::)

משהו העלה תמונות בהם נראה שבנינים 1-2-4 באמצע השלד האם ראיתם שסימו והתמונות ישנות ?

באיזה בנינים כבר קוראים לזיהוי ריצוף רק באיזור בנין 10 או גם לבנינים באיזור בנין 1 ?

תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אתה צודק, טעיתי בסדר של הבנינים, המצב אוחז פחות או יותר כמו התמונה למעלה, כלומר בצד של הבנינים 9-10 ,7-8 שם כבר גמרו את השלד בחלק מהבנינים ובחלק מהבנינים כבר באמצע החיפוי בחוץ, לעומת זאת בצד השני של הפרוייקט שזה בנינים 1-2, 3-4 עדיין בשלבים של השלד וחלק אפי' עדיין רק בתחילת השלד...

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מצב בניה:
יש לך טעות בנינים הפנימיים זה אלו הזוגיים החיצונים זה האי -זוגיים
ועדין לא בנין מס' 1 ולא 2 גמורים
9 10 סיימו כמעט שלד מלא

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
משהו יודע וממליץ על מטבחי טאיו
נראה לי שבעבר היו אלו שטענו שהם לא עומדים בהסכמים ומשנים מחירים וכו

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
משהו יודע וממליץ על מטבחי טאיו
נראה לי שבעבר היו אלו שטענו שהם לא עומדים בהסכמים ומשנים מחירים וכו
לנו יצא ממש יפה (לדעתי העניה). מצ"ב לשיקול מומחי פרוג ;)
גם עמדו בזמנים (אפי' הקדימו בשבוע) גם עמדו במחיר (ומחיר מצוין דרך קבוצת הזוכים), והתקנה איכותית וחומרים טובים
אנחנו ממש נהנינו וממליצים

קבצים מצורפים

• 20220801_154130.jpg
    20220801_154130.jpg
    2 MB · צפיות: 62

אור יום ט

משתמש חדש
שלום אנחנו עובדים על תוכנית למטבח בדירתנו בנמדר 490 אשמח מאוד לראות תוכניות שלכם בניינים 2 3 4 וכן טיפים וכדו מניסיונכם

לנו יצא ממש יפה (לדעתי העניה). מצ"ב לשיקול מומחי פרוג ;)
גם עמדו בזמנים (אפי' הקדימו בשבוע) גם עמדו במחיר (ומחיר מצוין דרך קבוצת הזוכים), והתקנה איכותית וחומרים טובים
אנחנו ממש נהנינו וממליצים
באמת ממש יפה כמה עלה לכם המטבח? אנחנו גם עשינו דרכם עוד לא קיבלנו אבל לא עלה כ"כ זול גם שהיה דרך קבוצת הזוכים בפועל כל תוספת עולה הרבה (עם כי עדיין יוצא יחסית זול ביחס לשאר)

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
באמת ממש יפה כמה עלה לכם המטבח? אנחנו גם עשינו דרכם עוד לא קיבלנו אבל לא עלה כ"כ זול גם שהיה דרך קבוצת הזוכים בפועל כל תוספת עולה הרבה (עם כי עדיין יוצא יחסית זול ביחס לשאר)
תודה :giggle:
יצא לנו 28000 שקל. אבל שדרגנו הרבה. בארון, בסוג פורמייקה ובצבעים. גם בסוג השיש. בידיות אינטגרליות ובעוד.
דרך הקבוצה הזוכים יצא לנו זול משמעותית מאחרים, למשל שדרוגים בארונות במקום 700 שקל למ"ר באזור 590 למ"ר. ידיות אינטגרליות במקום 150 שקל למ"ר 100 למ"ר וכן הלאה.
בחנויות אחרות יצא בס"ה סביבות 35000 פלוס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה