מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

חיים חיימי

משתמש רשום
נראה לי זה מיותר מי שגר בשכונה יודע ומי ששמע בחר מה לשמוע

למעשה אשמח לסייע לכל המעוניין בהשכרת דירתו לחרדי ולתרום מנסיוני אדגיש שאין לי ניסיון קודם מעבר להשכרת דירתי אבל אשמח לסייע ככל יכולתי

לשכנינו מפרויקט עץ השקד שבעזרת השם יתאכלסו ממש בקרוב, בעלי דירות 4 חדרים ומעלה, עצה אליכם, כיון שבתקופה של ערב פסח עוברים הרבה משפחות דירה זה זמן טוב להשכיר דירות גדולות שמיועדות עבור משפחות עם הרבה ילדים שמטבע הדברים עוברות רק לפני פסח או לפני אלול, שימו לב כדי לא להפסיד זמן תתארגנו על עניין המזגן קבלו הצעות מחיר וכדומה, כדי שביום קבלת המפתח תוכלו להכניס פועלים ולא רק אז להתחיל לברר , כנ"ל לגבי מטבח למעוניינים וכדומה, בהצלחה.
אתה השכרת לחרדי?

Zvibrunner

משתמש פעיל
פורסם בקבוצת וואצפ של נווה שמיר
כדאי שנתחיל להתעורר לפני שיהיה מאוחר.....
כן, הקמת בית כנסת ציוני לתפילה ולימוד לאותו בורא עולם על פי אותו שו״ע זה באמת מפחיד וצריך להתעורר. למרות שאמרתי שאני לא מגיב, זה באמת עבר את הגבול. תגידו, זה באמת לשם שמיים?

שמואל יצחק

משתמש צעיר
כל הכבוד שאתה חושב עלינו ולא כמו כל האחרים שמחפשים רק את הנוחות שלהם ומשכירים לכל הבא ליד
הבאתי שוכר שהייתי שמח להיות שכן שלו כל אחד צריך לחשוב כך כשמשכיר דירתו

וכמובן כולם צריכים לעשות חנוכת הבית כמו ידידינו שמעון עוזר, כך גם יוצא לקהל לראות את הפנים והאנשים שמאחורי המותג קבוצת הזוכים

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
כן, הקמת בית כנסת ציוני לתפילה ולימוד
כן, לא הבנת נכון, הרי השכונה אמורה להיות 'ציונית', ללא כל סממני דת,
ואיך מעיזים לפתוח כאן רח"ל בית כנסת..... :(

ונדגיש שוב, כי אין לנו כלל בעיה בעצם המושג בית כנסת 'ציוני', ואדרבה אם נהיה בקרית שמונה או באילת, נשמח לראות בית כנסת ציוני, ואף להתפלל בה.
אבל כשזה בא להתנגח, ולהתגרות עם הציבור שלנו, ועצם פתיחת ה'מועדון' (אוי, סליחה, הבית כנסת "הציוני") בא להכריז כי שכונה ציונית לפניך, כי כך עלתה במחשבה של איזה שונא דת. על זה ראוי להתקומם, כי זה באמת מקומם.....

נערך לאחרונה ב:

Zvibrunner

משתמש פעיל
כן, לא הבנת נכון, הרי השכונה אמורה להיות 'ציונית', ללא כל סממני דת,
ואיך מעיזים לפתוח כאן רח"ל בית כנסת..... :(

ונדגיש שוב, כי אין לנו כלל בעיה בעצם המושג בית כנסת 'ציוני', ואדרבה אם נהיה בקרית שמונה או באילת, נשמח לראות בית כנסת ציוני, ואף להתפלל בה.
אבל כשזה בא להתנגח, ולהתגרות עם הציבור שלנו, ועצם פתיחת ה'מועדון' (אוי, סליחה, הבית כנסת "הציוני") בא להכריז כי שכונה ציונית לפניך, כי כך עלתה במחשבה של איזה שונא דת. על זה ראוי להתקומם, כי זה באמת מקומם.....
מי מתנגח? זה אפילו לא פורסם באתר הזה. מישהי חרדית הדביקה מאתר אחר. ומדוע ״מועדון״? ומדוע ״שונא דת״. משהו השתבש. אני לא מאמין שיהודי ירא שמים יכנה בית כנסת ״מועדון״ כי זה בית כנסת של מגזר אחר שומר תורה ומצוות. חברים, נא להתעורר!!! תשאלו רב שאתם סומכים עליו אם זאת ״מלחמת מצווה״. סליחה שאני מגיב אבל המצב הולך ומחמיר. לא הגבתי לפוסט הקודם שלך שכתבת שבעיקר חילונים הם אלו שרוצים שכונה יפה למרות שזה כאב לי. כולנו בני איש אחד נחנו....

נערך לאחרונה ב:

חצקאל

משתמש חדש
נראה לי זה מיותר מי שגר בשכונה יודע ומי ששמע בחר מה לשמוע

למעשה אשמח לסייע לכל המעוניין בהשכרת דירתו לחרדי ולתרום מנסיוני אדגיש שאין לי ניסיון קודם מעבר להשכרת דירתי אבל אשמח לסייע ככל יכולתי

לשכנינו מפרויקט עץ השקד שבעזרת השם יתאכלסו ממש בקרוב, בעלי דירות 4 חדרים ומעלה, עצה אליכם, כיון שבתקופה של ערב פסח עוברים הרבה משפחות דירה זה זמן טוב להשכיר דירות גדולות שמיועדות עבור משפחות עם הרבה ילדים שמטבע הדברים עוברות רק לפני פסח או לפני אלול, שימו לב כדי לא להפסיד זמן תתארגנו על עניין המזגן קבלו הצעות מחיר וכדומה, כדי שביום קבלת המפתח תוכלו להכניס פועלים ולא רק אז להתחיל לברר , כנ"ל לגבי מטבח למעוניינים וכדומה, בהצלחה.
למעשה כפי הנראה בעזרת ה' מקבלים כבר מפתחות עוד שבוע שבועיים ואז ירצו כבר להשכיר
מי שיודע על אנשים משלנו שרוצים לשכור נא להגיב ?

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
- עיצה חינמית לכל משתמשי האשכול להורדת לחץ דם -

לפעמים ממש מרגיז וקשה לעכל כל מיני הודעות עם צקצוקי לשון שכותבים כאן כל מיני ניקים נגד חרדים ברמה ה' או נגד חרדים בכללי (גם אלה מצהירים שאין להם כלום נגד אפחד... רק פשוט לא סובלים את ה: שתלטות../הפחדה... וכולי וכולי... של אנשים שכותבים כאן.
(אני בכוונה לא מביאה ציטוטים ספציפיים ולא כותבת נגד ניק ספיציפית, לא רוצה לבזות כאן אף אחד לכן אבקש מכל מי שקורא את זה שיבדוק לעצמו בלבד ולא יגיב על ההודעה הזאת. בתודה מראש)

רק כשאתם קוראים הודעה מניק שכותב נגד החרדים בשכונה או בכללי - לפני שאתם מתרגזים עליו - עצרו, לחצו על הפרופיל שלו ותבדקו:
1.) מתי הניק נרשם לפרוג
2.) האם יש עוד נושא שכתב עליו חוץ מבאשכול "חרדים לנווה שמיר"

ואז הכל מובן. ממשיכים הלאה ואין כבר צורך להגיב לו אפילו.​

אני עושה את זה במשך תקופה ומאז שהתחלתי הפסקתי להתעצבן על כל הניקים שכותבים כאן נגד חרדים שרכשו דירה ברמה ה' או נגד חרדים באופן כללי.
וזה ממש לא משנה לי אם הניקים האלה הם: 1. במימון העירייה או במימון הקמפיין השמן והבזבזני והלא-יוצלח שלה נגד החרדים, או 2. שזה ניקים שבאו על דעת עצמם להשפיע כאן, או 3. ניקים פשוטים ותמימים בשיא התמימות.

תבדקו (זה לא מאמץ גדול, ומספיק פעם אחת...), תיישמו, ותוושעו ישועה פרטית ונוושע כולנו יחד ישועה כלל-אשכולית

שמואל יצחק

משתמש צעיר
למעשה כפי הנראה בעזרת ה' מקבלים כבר מפתחות עוד שבוע שבועיים ואז ירצו כבר להשכיר
מי שיודע על אנשים משלנו שרוצים לשכור נא להגיב ?
למעשה מבדיקה שלי דירות של עץ השקד כבר מפורסמות להשכרה ביד 2 תחת הרחוב ניסן
החכם עיניו בראשו

שמואל יצחק

משתמש צעיר
- עיצה חינמית לכל משתמשי האשכול להורדת לחץ דם -

לפעמים ממש מרגיז וקשה לעכל כל מיני הודעות עם צקצוקי לשון שכותבים כאן כל מיני ניקים נגד חרדים ברמה ה' או נגד חרדים בכללי (גם אלה מצהירים שאין להם כלום נגד אפחד... רק פשוט לא סובלים את ה: שתלטות../הפחדה... וכולי וכולי... של אנשים שכותבים כאן.
(אני בכוונה לא מביאה ציטוטים ספציפיים ולא כותבת נגד ניק ספיציפית, לא רוצה לבזות כאן אף אחד לכן אבקש מכל מי שקורא את זה שיבדוק לעצמו בלבד ולא יגיב על ההודעה הזאת. בתודה מראש)

רק כשאתם קוראים הודעה מניק שכותב נגד החרדים בשכונה או בכללי - לפני שאתם מתרגזים עליו - עצרו, לחצו על הפרופיל שלו ותבדקו:
1.) מתי הניק נרשם לפרוג
2.) האם יש עוד נושא שכתב עליו חוץ מבאשכול "חרדים לנווה שמיר"

ואז הכל מובן. ממשיכים הלאה ואין כבר צורך להגיב לו אפילו.​

אני עושה את זה במשך תקופה ומאז שהתחלתי הפסקתי להתעצבן על כל הניקים שכותבים כאן נגד חרדים שרכשו דירה ברמה ה' או נגד חרדים באופן כללי.
וזה ממש לא משנה לי אם הניקים האלה הם: 1. במימון העירייה או במימון הקמפיין השמן והבזבזני והלא-יוצלח שלה נגד החרדים, או 2. שזה ניקים שבאו על דעת עצמם להשפיע כאן, או 3. ניקים פשוטים ותמימים בשיא התמימות.

תבדקו (זה לא מאמץ גדול, ומספיק פעם אחת...), תיישמו, ותוושעו ישועה פרטית ונוושע כולנו יחד ישועה כלל-אשכולית
אז כל הזוכים שפשוט הוזמנו על ידי קבוצת הזוכים לפורום פה ועובדים לא עלינו בעבודה שאיננה מצדיקה שהות באתר חשוב זה הם או תמימים או שתולים

האמת שאני מתחיל להשתכנע שהבחירה שלא לגור בשכונה הייתה נכונה בהחלט

אשמח להיות נוכח בשעה שמי מאיתכם יקבל את דירתו ולא עלינו בדלת ממול תהיה שכנה עם פאה שונה ממה שנהוג אצלינו או משפחה שמשתמשת בתבלינים שלא נהגום אבותינו.

זה כאילו הפורום הזה נפתח רק עבור משתמשים מכובדים ודעתניים אשר להם וותק בענף הדעות

Designer Cakes

משתמש רשום
לגבי הקצעה לבית כנסת. מישהו מכיר את התהליך איך זה בדיוק עובד?
חתימות וכו.
אם אני בעל דירה אבל לא בפועל גר שם, אני יכול לחתום?
תודה

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
אז כל הזוכים שפשוט הוזמנו על ידי קבוצת הזוכים לפורום פה ועובדים לא עלינו בעבודה שאיננה מצדיקה שהות באתר חשוב זה הם או תמימים או שתולים

האמת שאני מתחיל להשתכנע שהבחירה שלא לגור בשכונה הייתה נכונה בהחלט

אשמח להיות נוכח בשעה שמי מאיתכם יקבל את דירתו ולא עלינו בדלת ממול תהיה שכנה עם פאה שונה ממה שנהוג אצלינו או משפחה שמשתמשת בתבלינים שלא נהגום אבותינו.

זה כאילו הפורום הזה נפתח רק עבור משתמשים מכובדים ודעתניים אשר להם וותק בענף הדעות
מה פתאום! פורום פרוג פתוח לציבור ובטח קבוצת הזוכים פתחו את האשכול בשביל להגיע לכמה שיותר אנשים (הם מפרסמים את האשכול בכל מייל שהם שולחים (מצ"ב) וגם לטובת כולנו שיבואו כמה שיותר אנשים. אבל הכמה ניקים האלה שמטנפים פה על הציבור החרדי העייצה שהביאו כאן היא פשוט פנטסטית!!!!! במקום להגיב למי שמטנף על החרדים ולהתעצבן פשוט לבדוק האם לפני כן כתבו בעוד מקום חוץ מהאשכול הזה ואז לא רק שלא יעצבנו יותר אלא ההודעות שלהם נהפכות ללא רלוונטיות

1644577482640.png

goaty

משתמש פעיל
הפורום כאן לא נועד לאנשים עובדים או לאנשים שלומדים מקצוע!!
(אז מה אם זה שייך למכללת פרוג?)
הוא נועד לאנשים שחשוב להם לשמור על הצביון של הציבור החרדי בכלל ונווה שמיר בפרט!

haimn

משתמש פעיל
הפורום כאן לא נועד לאנשים עובדים או לאנשים שלומדים מקצוע!!
(אז מה אם זה שייך למכללת פרוג?)
הוא נועד לאנשים שחשוב להם לשמור על הצביון של הציבור החרדי בכלל ונווה שמיר בפרט!
לא ברור לי אם אתה ציני או לא...

goaty

משתמש פעיל
עדכון מיום שישי:
הגרלה 991 - אלי יוחנן (רחוב יוני נתניהו) אוחזים בקומה שניה מהמינוס בכל המתחם.
בצל שמאל ניתן לראות את אופק שלי, ובצד ימין זה נמדר עליון והמקוה החדש שנבנה ליד הגינה.
20220211_132645.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה