מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

דגש קל

משתמש צעיר
לגבי כלל השואלים במייל ופה רבותי מי שממתין לכם מתחת לבניין כדי ברגע שקיבלתם מפתח ומציע לכם לעשות אצלו מזגן יש לו סיבה טובה, מי שיש לו מוניטין טוב הלקוחות יגיעו אליו לבד, ויש פה המון שכתבו שעשו אצלו ויצאו מרוצים, אבל לדעתי מי שכתוב על רכבו שהוא גם טכנאי מיזוג וגם קבלן שיפוצים הוא פשוט גרוע בשניהם, ופירטתי יתר על המידה וכל אחד יעשה את חשבונו הוא
על מי אתה ממליץ למזגנים?

שמואל יצחק

משתמש צעיר
על מי אתה ממליץ למזגנים?
לא ממליץ על אף אחד, לכו על מישהו ששמעתם שיש לו מוניטין בדקו איזה מזגן הוא שם איזה דגם בדיוק, בדקו המלצות על הדגם הספציפי הזה בדקו את שנות האחריות לא של המזגן אלא של המתקין על העבודה על הצנרת ועל עבודות הגבס, פחות מ5 שנות אחריות זו בדיחה עצובה מתקין שמאמין בעצמו נותן גם יותר, דרשו בכתב את האחריות גם אם סגרתם עסקה ללא חשבונית, והכי חשוב לדעתי דרשו התחייבות תוך כמה זמן הוא מגיע במידה ויש תקלה באמצע אוגוסט אם זה מעל 48 שעות הוא לא הכתובת הנכונה, לאחר כל זה אפשר ללכת להצטעצע עם עיצוב ותאורה
יודגש כי אני לא מבין במזגנים אלא סך הכל עשיתי עבודת שטח קטנה

דזפ

משתמש רשום
אני יכול להמליץ על מישהי מקצועית שהיא מעצבת פנים וגם אדריכלית מוכשרת מאוד.
היא מתעסקת בעיצובי גבס, תאורה וכו' בהתאמה אישית.
מי שמעוניין שיפנה אלי בפרטי.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נשמח מאוד אם מישהו יעדכן אם היה הלילה שלג ברמה ה'
מישהו סיפר לי שבבית שמש פה ושם הצטבר שלג על הקרקע , מעניין אם גם בשכונתנו, אשמח לעדכון ולתמונות..
רמה ד
זה היה באמצע הלילה וזה לא החזיק הרבה זמן בבוקר היה קצת שאריות

קבצים מצורפים

• 2022-01-27.jpg
    2022-01-27.jpg
    KB 164 · צפיות: 62

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
במחיר למשתכן הקבלן לא מחוייב כלום לרוכשים. הוא פועל על פי הספר-התקנות של משרד השיכון, יש לו זמן מקסימום למסירה, והא יפעל ע"פ ראות עיניו וטובתו האישית.
בשוק החופשי הוא מחוייב לרוכשים מה שהם דורשים ממנו, ולפעמים, כדי לעשות את העסקה לכדאית יותר, הוא יתחייב על תאריך מסירה מוקדם יותר.
ברמה ד'
רוב הפרויקטים אם לא כולם מחיר למשתכן היה להם תאריך אכלוס יותר מוקדם
במחיר למשתכן הוא מתחייב למשרד השיכון על תקופת בניה
דהיינו הקבלן מתחייב למסור את הדירה שנתיים (אם אני לא טועה) אחרי קבלת היתר
בשוק חופשי הקבלן יכול לתת לך איזה תאריך שבא לו
שום קבלן לא רוצה לשלם שכירות
והם תמיד לוקחים לעצמם מספיק מרווח של זמן

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
נפתחה קבוצה בצאט לנשות רמה ה- למי שמעוניינת- נשמח להכיר

יחידה!

משתמש פעיל
נפתחה קבוצה בצאט לנשות רמה ה- למי שמעוניינת- נשמח להכיר
רעיון מצוין.
באמת מאוד מאוד הפריע לי איך כל הבנים והבנות מתכתבים בצאטים.....

my car

משתמש פעיל
עונה פה לכולם ביחד,
1. תולדות אהרון מתכננים קהילה, הוא טוען שהאדמור שלח את הפתוחים יותר לרמה ה (פתוחים = עובדים) בעיר דוד יש להם רק 2 לטענתו בעץ השקד ישנם יותר ולפי החישוב שלהם תוך שנה הם עם 35 אנשים שקנו + שוכרים זה ייצא קהילה לא קטנה.

2. דירתי בת 4 חדרים והושכרה מעל ל4.8 עם חוזה ל3 שנים עם עליית מחיר כל שנה, כמובן שהשקעתי בה מעל ל30 אלף שקל מאז שקיבלתי אותה מהקבלן ועד עכשיו, מזגן מושקע עבודות גבס ותאורת לד מטבח עליון מקלחון ועוד כל מיני פינישים שגורמים לדירה להיראות יפה יותר מדירת קבלן, בפרט שבשוק הפרטי הקבלן נתן תוספות שבמשתכן לא נתן כדוגמת אסלה תלויה וכיור נט"י במרפסות , בעיקרון ממליץ לכל המשכירים להתעקש על שוכר חרדי, ולחפש ללא תיווך מניסיון מר שלי המתווכים שמסתובבים פה הם שרלטנים בדיוק כמו המתקין מזגנים הידוע ואכמ"ל
3. היה שלג בנווה שמיר מצרף תמונות
4. לגבי מטבח הזמנתי עליון אבל הנגר קצת הבריז לי עם לוח זמנים לכשיותקן אחליט אם נכון להמליץ עליו לכלל הציבור

אתה מדבר על מתווכים שרלטנים, במה מתווכים יכולים להיות נוכלים?

עוד שאלה, האם יש למישהו ניסיון או מידע על "יגאל נכסים" תיווך??

שמואל יצחק

משתמש צעיר
זאת אומרת, שכולה מדובר על עוד 10,000 מעבר להכרח של מזגן?
אפילו פחות כי תוסיף לזה מטבח עליון שכפי שמובן בדירות 4 חדרים ומעלה זה נצרך ביותר כי השוכר העתידי שלך יהיה עם משפחה גדולה אחרת ישכור 3 חדרים
כך שההבדל בין להשקיע לבין לא זה כמה אלפים בודדים והרבה רצון טוב

אגב גם בדירות 3 חדרים יש צורך להשקיע, אינני יודע אם בכל הפרויקטים זה כך אבל בעיר דוד דירות 3 חדרים זה עם תא שירותים אחד, בחדר האמבט אין שירותים, מאמין שעולה כמה אלפים טובים להוסיף אסלה בחדר האמבט, ולולא זה אני לא הייתי שוכר את הדירה

Yael T

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה תלוי מה אתה עושה
בגדול הם עושים מחירים לענין ועבודה מושלמת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה