מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

אדם קדמון

משתמש פעיל
@א"א
חבר שלי בפרוייקט מבנין 5 -משתכן קיבל מפתח לפני יומיים. (ואגב הודיעו לו יום לפני לא כמו שנוגה אמרה לך שזה יהיה חודש אחרי ההודעה. הם היו בקשר אם שרית. (לא מכיר אותה...)

הייתי היום במשרד של עיר דוד בירושלים לאסוף את הצ'ק ונוגה אמרה לי שבימים הקרובים ייצרו איתי קשר.

אני גר חמש דקות מרמה ה.
7 אנשים בפרוייקט (משוק החופשי) כבר התקינו מזגנים מיני מרכזי.
יש\הייתה קבוצת רכישה. אני גם קניתי ואתקין כשאקבל מפתח.

זה נראה שלפחות 1-2 באו לגור.
אני עובר בלילות ורואה אור באותם דירות....גם עציץ קטן...
איזה קבוצה הייתה?
אשמח לקבל פרטים.

Designer Cakes

משתמש רשום
איזה קבוצה הייתה?
אשמח לקבל פרטים.
לא קיבלתי תשובה עדיין ממארגן הקבוצה....
אני אישית מתחבר לאמירות כאן ש"עוד כמה אלף" על המאות אלפים שכבר שילמנו על הדירה שווה להשקיע במיני מרכזי.
אני גם חושב שברמה ה יתכן מאוד שיהיה אקיפה וכו.
גם לוקח בחשבון שכל מי שאני מכיר בפרוייקט התקין מיני מרכזי...

אני אישית לא בדקתי עלות למזגן בכל חדר נפרד.
מעניין לשמוע מאנשים שכן. א"א@?
מה באמת ההבדל?

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
מזגן מיני מרכזי עולה לפחות 7000 וההתקנה שלה יקרה- צריך עבודות גבס וכו.
מזגנים בכל חדר יותר זולים.
אנחנו מתכננים לעשות מיני מרכזי לסלון מטבח ומזגן לכל חדר(לא בגלל המחיר אלא בגלל היופי)

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מזגן מיני מרכזי עולה לפחות 7000 וההתקנה שלה יקרה- צריך עבודות גבס וכו.
מזגנים בכל חדר יותר זולים.
אנחנו מתכננים לעשות מיני מרכזי לסלון מטבח ומזגן לכל חדר(לא בגלל המחיר אלא בגלל היופי)
אני גם בכיוון הזה
לדעתי בחירה טובה
אני מתכנן מיני מרכזי לא אינוורטר

ברוס

משתמש פעיל
הייתי סופ"ש בבית שמש הסתובבתי ברחוב הראשי והרחוב התחתון ( של נמדר 490 ) רחוב אלול ,
אז ככה בנמדר 490' כבר שמו דלתות ראשיות פלדלת בכל הדירות ( לא בדקתי אם זה סגור עם מפתח וא"א להיכנס ) , וכמו כן התקינו סורגים למרפסות בכל בנין 2' ובבנין 4' אוחזים כעת בקומה 4' והשאר עוד לא שמו כרגע. , וכמו"כ התקינו מה שנראה מרחוב אלול התחתון חלונות ותריסים בכל הדירות החדרים שבנינים.
וכמו"כ השטח נראה יותר נקי מתמיד מכל הפסולת בנין , מה שמראה על מסירה בקרוב בעז"ה.
וכמו"כ מקימים גינה יפה וקטנה יש כבר מגלישות וכו' בתחילת השכונה לפני הבנינים של נמדר 490 ליד הכיכר , בירידה לרחוב אלול.
בביקורי שם מצאתי כמה וכמה משפחות חרדיות , שבאו להתרשם מהמקום.
וכמו"כ בבנינים של עיר דוד הגיעו מכתבים מחברת חשמל , מים ,גז ,כמעט לכל הדיירים , וזה כאן המקום להודיע לכם ע"ז. עכ"פ הסתכלתי על השמות של המכתבים , אפשר להגיד שב"ה כמעט 90 % מהשמות היו משפחות חרדיות משפחות חסידיות , ליטאיות , וספרדיות, ומעט שמות משפחות חילוניות שיתכן והם בכלל דת"ל.
ובאמת אכן נראה שכמה משפחות כבר גרים בעיר דוד , כי בחלק מהמרפסות יש כבר עציצים וכל מיני דברים ובחלק מהדירות היה כבר גם חשמל.
שווה לקפוץ ביקור...

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
משמח לשמוע שהשכונה מתחילה לקבל חיות..

המשפחות שגרות שם - הם חרדיות או יותר דתל/חילוני?

ברוס

משתמש פעיל
לגבי העירוב בשב"ק אז ככה
לאורך כל רחוב אליהו הנביא מכיון רמה ג' ולאורך כל רחוב נהר הירדן מכיון רמה א' יש עירוב כשר ורואים את זה בבירור,
לאורך כל שד' נהר הירקון לכיון רמה ה' לא רואים את העירוב , אולם תושבים של שכונת המשקפיים אמרו לי ששד' נהר הירקון נכלל בעירוב של שכונת המשקפיים , וברמה ה' בפנים יש כבר גם עירוב כשר לאורך כל רחוב הראשי השלושה - העונות עד הכיכר - עד סוף הבנינים של עיר דוד , ולמעלה נמדר 491 לא בדקתי , וברחוב התחתון בירידה לרחוב אלול לכיון נמדר 490 ואופק שלי יש עירוב מסודר ורואים את זה עד המרכז מבקרים של נמדר , כלומר עד הבנין הראשון של נמדר בנין מס' 1' - ( ואולי אח"כ סומכים על הגדר לכיון הנוף ? יכול להיות ) עכ"פ זה רק הצעת דברים , ויכול להיות שאני טועה , ועדיף שכל אחד יבדוק את הדברים בפ"ע.
העיקר שזה שכונה שמתאימה לציבור החרדי שאכן יתיישב בו בהמוניו.

Microsoft

משתמש רשום
אגב אנחנו הזמנו סורגים דרך קבוצת רכישה טיב הסורג המשווקים בבית שמש את חברת דודו סורגים
הם מארגנים כרגע קבוצת רכישה לדיירים נכנסים לרמה ד/ה בבית שמש
עבודה מעולה! מחירים ממש טובים!
ממליצה מאד.

מחירים טובים, ועבודה מאד מאד איכותית
הטלפון שלהם 0583210272
המייל שלהם לקבלת קטלוג
w3210272 שטרודל גימייל

נערך לאחרונה ב:

אטט

משתמש רשום
מישהו יודע אם התקדם משהו עם הגרלה 996 של אלי יוחנן?
נ.ב. למיטב ידיעתי זה הדיון האחרון שהתקיים בעניינם בעירית בית שמש(שם התקבל הערעור שלהם)

קבצים מצורפים

• אלי יוחנן.pdf
    KB 79.2 · צפיות: 74

האברך ממיר

משתמש מקצוען
לגבי העירוב בשב"ק אז ככה
לאורך כל רחוב אליהו הנביא מכיון רמה ג' ולאורך כל רחוב נהר הירדן מכיון רמה א' יש עירוב כשר ורואים את זה בבירור,
לאורך כל שד' נהר הירקון לכיון רמה ה' לא רואים את העירוב , אולם תושבים של שכונת המשקפיים אמרו לי ששד' נהר הירקון נכלל בעירוב של שכונת המשקפיים , וברמה ה' בפנים יש כבר גם עירוב כשר לאורך כל רחוב הראשי השלושה - העונות עד הכיכר - עד סוף הבנינים של עיר דוד , ולמעלה נמדר 491 לא בדקתי , וברחוב התחתון בירידה לרחוב אלול לכיון נמדר 490 ואופק שלי יש עירוב מסודר ורואים את זה עד המרכז מבקרים של נמדר , כלומר עד הבנין הראשון של נמדר בנין מס' 1' - ( ואולי אח"כ סומכים על הגדר לכיון הנוף ? יכול להיות ) עכ"פ זה רק הצעת דברים , ויכול להיות שאני טועה , ועדיף שכל אחד יבדוק את הדברים בפ"ע.
העיקר שזה שכונה שמתאימה לציבור החרדי שאכן יתיישב בו בהמוניו.
ברוך השם, מי שאחראי על העירוב של המועצה הדתית בבית שמש, הוא הרב צבי דוידוביץ שליט"א, רב קהילות החסידים ברמב"ש א', שמשקיע שעות רבות בכל ער"ש בבדיקת ותיקון העירוב.
באיזורים החרדיים הוא משתדל שהעירוב יהיה מהודר לחומרא.
בעז"ה, נקווה שעם תחילת האכלוס יתעוררו אנשי מעשה לדאוג לעירוב שכונתי מהודר, כמקובל בכל ריכוזי יראי ה'.

המצפה לישועה

משתמש צעיר
דחוף
האם יש מישהו שקנה באלי יוחנן הגרלה 994
דירת 3 חדרים ללא אופציה וקיבל הערכת שמאות מהבנק ?

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
היינו היום בשכונה. (ואני ספרתי רק דירה אחת מאוכלסת בעיר דוד..)
היה שם בחור צעיר שמעוניין לשכור דירת 3-4 חדרים בנווה שמיר (או במשקפיים)
אם יש מישהו שמעניין אותו, שיכתוב לי מייל ואתן לו את המספר.
בהצלחה

ZUNR

משתמש חדש
היינו היום בשכונה. (ואני ספרתי רק דירה אחת מאוכלסת בעיר דוד..)
היה שם בחור צעיר שמעוניין לשכור דירת 3-4 חדרים בנווה שמיר (או במשקפיים)
אם יש מישהו שמעניין אותו, שיכתוב לי מייל ואתן לו את המספר.
בהצלחה
אני מעוניין לקבל פרטים
כמובן @ a0548520522
טלפון 0548520522

hadasa111

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אנחנו גם שוקלים להשכיר את הדירה- כמובן תלוי בסכום שאפשר לקבל עליה
dasi0527120978 שטרודל גימייל

יחידה!

משתמש פעיל
להשכרה בנווה שמיר.PNG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה