מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אע"פ שיש לי הרשאות מנהל - לא מחקתי את התמונה, כי אני לא נכנסת לתפקידים של מנהלים אחרים.
אך הידיעה שתמונות יפורסמו בציבור לא אמורה להעניק את הלגיטימציה לעשות את זה.
את יכולה להראות לי את התמונה?
נראה לי שפספסתי...

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
@טל למדן מתסכל לגמרי מה שאתם עוברים
וגם לא מובן מה עומד מאחורי כל זה

אין לי מניות אצל ראש העיר :(
אבל מנסיון אישי, היא נותנת את מספר הטלפון האישי שלה וכתובת מייל אישית.
מציעה לך לפנות אליה ולשאול אותה באופן ישיר מה הבעיה
אולי אם תשמע אותך באופן פרטי - היא תקדם את הנושא.

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
תגובה כמו זו מדהימה אותי.
אם היו מדברים על ראש עיר שסיימה עכשיו קדנציה ולא עשתה כלום - אפשר היה להבין על מה הרעש, אך כשמדובר בראש עיר שנבחרה לפני חמישה חודשים והתלונות עליה הם שהיא לא בונה גינות ומחליפה כבישים ומרימה מגדלי קניות עבור החרדים - זה פשוט לעשות צחוק.
אלא אם כן הציבור כאן לא מספיק מבין מה הפירוש של הקמת פרויקטים חדשים.
בנושאים רציניים אחרים שלא מצריכים התרמת כל משרדי הממשלה והזזת קירות - הגברת עשתה ועושה המון. מנסיון אישי.
עדיין היא במבחן, ויש לכולנו מעקב יסודי אחריה. בהחלט.
האמת אתכם, לא ראוי לשפוט ראש עיר כבר בתחילת הקדנציה
מתנצל על כך שהכפשתי אותה על לא דבר
ועדיין העיקרון עומד בעינו, לאף אחד אין עניין אמיתי לדאוג לצרכי הציבור שלנו חוץ מהנציגים שלנו.

בירה לבנה

משתמש מקצוען
[QUOTE=", לאף אחד אין עניין אמיתי לדאוג לצרכי הציבור שלנו חוץ מהנציגים שלנו.[/QUOTE]

לגמרי!!!
וברור שאם היה לנו ראש עיר חרדי הכנס של אתמול לא היה נראה איך שהוא היה נראה
זה ברור ולא נתון לויכוח.....
וזה אמור להיות לנו תמרור לבחירות הקרובות
אני בכלל כולם לא מבינים לפעמים כמה הבחירות האלה חשובות לנו כציבור חרדי.
ולא מדברים על נקיון וטיפוח שהלוואי והציבור שלנו היה יכול להיות שם ולריב על נקודות כמו אלה........
ודי לדבר ולהבין כמו קטנים את תוצאות המעשים ....

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
[QUOTE="מה הענינים, post: 6333607, member: 20961]
אין לי מניות אצל ראש העיר :(
אבל מנסיון אישי, היא נותנת את מספר הטלפון האישי שלה וכתובת מייל אישית.
מציעה לך לפנות אליה ולשאול אותה באופן ישיר מה הבעיה
אולי אם תשמע אותך באופן פרטי - היא תקדם את הנושא.[/QUOTE]

כמה שזכור לי הזכרתי את זה ששלחתי אני ואנשים אחרים מיילים למייל שלה שפרסמה בראש כל חוצות ומעולם לא זכיתי לתגובה...
אז שוב אין חובה לשום ראש עיר לפרסם מייל ולהתחייב להתייחס אבל אם אתה מיוזמתך מפרסם את המייל שלך לפנות אליך ועל הטיקט הזה רץ בבחירות אז מבחינתי זה לא הגון לחלוטין ההתעלמות המוחלטת הזאת וזה לא קשור לכמה זמן היא ראש עיר
ואני גם לא מצפה שהיא תענה מבחינתי גם שמישהו משלל העוזרים ועוזרות שלה יעשה את זה אבל שיתייחסו!!!!
וכל עוד אין יחס מינימלי מבחינתי אין שום הבדל ולא רואה סיבה להתרגש מבחירתה

הייתי שם בדיוק כמו שאתה הייתי שם
וראיתי אותך גם, רושם את הפרטים של כולם

יפה.
ורק משום שעשיתי רישום, ועברתי אחד אחד אצל כל הנוכחים שעמדו שם בחוץ, ידעתי בדיוק מי זכה ומי לא, ולכן מתוך ידיעה אמרתי שדברייך לא מתקרבים אל האמת,
מתוך כל הציבור שעמד שם נפגשתי עם לא יותר מ 6 שלא זכו ובכ"ז הגיעו.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
יפה.
ורק משום שעשיתי רישום, ועברתי אחד אחד אצל כל הנוכחים שעמדו שם בחוץ, ידעתי בדיוק מי זכה ומי לא, ולכן מתוך ידיעה אמרתי שדברייך לא מתקרבים אל האמת,
מתוך כל הציבור שעמד שם נפגשתי עם לא יותר מ 6 שלא זכו ובכ"ז הגיעו.
זה לא סותר את העובדה שהיו שם חצי חרדים וחצי דת"ל

יום טוב ומבורך לכולם!

לאחר ההצלחה אתמול ברצוננו להודות:

תודה לבורא עולם על הסיעתא דישמיא הגדולה שראינו אתמול, בהתייצבות המרשימה של ציבור הזוכים מהמגזר שטרחו ובאו מכל חלקי הארץ, וקדשו שם שמיים בהתנהגותם המכבדת.

תודה לכל אחד ואחד שטרח ובא לכנס החשוב, בכך הראינו מי הוא הרוב ומה תהיה צביון השכונה (רק חבל מאוד שהרוב לא באו "נר איש וביתו" (מה שכן היה אצל המגזר החילוני שהתייצב שם) יכולנו בכך להכפיל (!) את הנוכחות החרדית).
תודה על הסובלנות והסבלנות שגיליתם, ועל העידוד והדרבון שנתתם לנו.

תודה ליו"ר דגל התורה בעיר הרב שמואל גרינברג, שבצורה הכי מכבדת, ובשיא הממלכתיות, השיב מנה אחת אפיים ופירק שלב אחר שלב את כל ההפחדות של רה"ע וסגנה שטרית שניסו לזרוע בזוכים החרדים. תודה גם על המענה לשאלות לאחר הכנס, זה היה מבורך שמשהו מ"בתוכו" מסביר מהיא האמת ומה מפיצים ומוכרים לציבור כדי שירד מהעניין.

תודה למחזיק תיק החינוך בעירייה וסגרה"ע הרב ישעיהו ארנרייך, שהינו קשוב לכל הפניות שלנו, ועוזר ומסייע בצורה מיוחדת בכל שלב ושלב.

תודה לחבר מועצת העיר הרב חיים זמורה מדגל התורה, שמתמסר למען שכונתנו, ונותן רוח גבית חזקה לקבוצה שלנו, וגם במקום עצמו חיזק את הזוכים לאחר הפרובוקציות מטעם העירייה.

תודה ל "פרוג" על הבמה החשובה והנפלאה הזו, בזכותם הגענו לתודעה ציבורית גדולה ולעוד זוכים רבים שהצטרפו לקבוצתנו.

ואנו מוחים ואף דורשים התנצלות פומבית מגב' עליזה בלוך על ההתנהגות המבישה אתמול, למרות כל צחקוקי הלשון והשפה הססגונית שהתברכה בה, תוכנה היה - הדרת חרדים משכונה גדולה ומוצלחת.
והתנצלות ע"כ שאנשים מטעמה חסמו את כניסתם לאולם של למעלה מ 70 זוכים חרדים שרצו להיכנס בטענה של עומס רב... באולם. מה שהינו שקר גס, כ- 50 מושבים עמדו ריקים, מטרתה הייתה שבתמונות תראה הנוכחות כ- 50% חרדים על 50% חילונים. אנשים באו מכל רחבי הארץ ונאלצו לעמוד זמן רב בחוץ, בקור.
ולמרות שהיא יודעת שחלק גדול מהזוכים הוא חרדים, הסגנון בכנס היה מתריס, דלקה מוזיקה עם שירת נשים, שאותה הגביהו והנמיכו לפי הצורך... חולקו על כל המושבים פרוספקטים עם תמונות גדולות שלא לרוח הציבור הקדוש, (לשם צורפו הדמיות של בניינים שמשום מה הזכירו יותר את "מגדלי עזריאלי"...).

בקשה, העברנו לאחד מהמשתתפים אתמול קבוצת דפים לצורך רישום הזוכים, ולא נפגשנו לאחמ"כ, נא צור עמנו קשר דרך המייל.

בברכה והצלחה לכולם
"קבוצת הזוכים קריה נאמנה נווה שמיר"
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לצערינו הרב
כלל לא בטוח שראש העיר הבא יהיה חרדי.
אחרי הבחירות הנוכחיות
כמעט שאין סיכוי שכל החרדים בעיר יצליחו להתאגד מאחורי אישיות חרדית מוסכמת אחת

ביתי

משתמש מקצוען
גם ממני מנעו להכנס, אבל גם אחרי שהכניסו את כולם עדיין הם נשארו בחוץ
היו כאלו שהגיעו בשביל אח\אחות שזכו ולא יכלו לבוא
ובפעם הראשונה ביקשו ת.ז.
אז הם חיכו בחוץ
אבל היו כאלו שלא נתנו להם להכנס בכל מחיר!
אבל כמעט לא היו כאלו שהגיעו סתם
אולי ממש בודדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה