מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

avi11

משתמש פעיל
סליחה... לא ידעתי שיש 2 רחובות באופק שלי.
אני אבדוק.
תודה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מחירי הפטנהאוזים בפרוייקטים החדשים בשכונה מרקיעי שחקים ממש
5.7 מיליון לדירת 203 מטר! (מחיר המשקף 28K למטר)
מצ"ב צילום מסך מרשות המיסים:
1688409052715.png

avi11

משתמש פעיל
עד כמה שידוע לי בדרך כלל מקובל לא לחשב מרפסות במחיר למ"ר.
נכון, מצד שני הרי כן משלמים על מרפסת וא"כ אתה לא יכול לקחת את כל הסכום של עלות הדירה ולחלק אותה למטרים בנויים. הרי יכול להיות מרפסת 200 מ"ר לדירה כזו ואז אוטומטי המחיר למ"ר בנוי יורד ל23 לדוגמא...

אגב, באופק שלי יש דירה כפולה זה כאילו פנטהוז כי זה הדירות האחרונות בבניין עם 2 קומות אז יש רוכש שרכש 2 דירות כאלו והוא מציע את זה למכירה ביד 2 ב7 מיליון ש"ח! יש שם 252 מ"ר בנוי ועוד 47 מ"ר מרפסות.
מקובל שמרפסת שווה שליש מחיר דירה אז לפי החשבון שלי למ"ר בנוי שווה 26,000 ש"ח

avi11

משתמש פעיל
שוכר שאל אותי היום על בתי כנסת, בעיון במפה ישנם הרבה בתי כנסת.
מה באמת קורה עם זה? יש צפי לבניה? יש משהו כבר קיים? מה עתיד להיות? מה שמסומן?

avi11

משתמש פעיל

די

משתמש סופר מקצוען
פרוייקט נווה עמים.
שים לב שאם מדובר בפנטהאוזים עם בריכה ייתכן שהמחיר הגבוה הוא בגלל זה (כמו שכתבו).

דרך אגב מה שכתבו כאן לגבי מחיר השכירות בשכונה, מישהו יודע מה מחיר שכירות בוולפסון בג'2 שמעתי מחירים הזויים, אשמח אם מישהו יודע (לא בדיוק קשור לאשכול אבל אולי זה אותו סגנון אוכלוסייה כמו נווה שמיר)

האברך ממיר

משתמש מקצוען
שים לב שאם מדובר בפנטהאוזים עם בריכה ייתכן שהמחיר הגבוה הוא בגלל זה (כמו שכתבו).

דרך אגב מה שכתבו כאן לגבי מחיר השכירות בשכונה, מישהו יודע מה מחיר שכירות בוולפסון בג'2 שמעתי מחירים הזויים, אשמח אם מישהו יודע (לא בדיוק קשור לאשכול אבל אולי זה אותו סגנון אוכלוסייה כמו נווה שמיר)
האוכלוסיה שמתגוררת בוולפסון בג' 2, היא זאת המדוברת כאן באשכול כשוכרים עם פוטנציאל נמוך יותר. המגזימים טענו שמדובר בכ-1000 ש"ח פחות.
בוולפסון בג' מתגוררים אברכים בני תורה, מהעידית של הציבור האמריקאי בבית שמש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה