עד כה התפרסמו שמותם של 94 מהנרצחים אתמול
שמות חלק מהנרצחים הישראלים מותרים לפרסום, הי״ד.
שמות החיילים שנרצחו-(רשימה חלקית-מה שהותר לפרסום)
1- אל״ם יהונתן שטיינברג, בן 42, משמריה, מח״ט הנח״ל.
2- סרן אדיר עבודי, בן 23, ממודיעין, מ״פ בבא״ח העורף.
3- סרן יותם בן בסט, בן 24, מבת חפר, מפק״ץ ביחידה הרב מימדית.
4- סמ"ר אופיר ציוני, בן 21, מיקנעם עילית, מ"כ בגדוד 51.
5- סג"ם אדר בן סימון, בת 20, מנווה זיו, מ"מ בבא״ח העורף.
6- סמל אור אסתו, בן 21, מבאר שבע, נגד לוגיסטיקה בגדוד 51.
7- סא״ל סהר מחלוף, בן 36, ממודיעין, מג״ד תקשוב 481.
8- סמל אפיק רוזנטל, בן 20, מכפר מנחם, לוחם במגלן.
9- סג״ם ינאי קמינקא, בן 20, מצור הדסה, מ"מ בבא״ח העורף.
10- סגן אור מוזס, בת 22, מאשדוד, סמ״פ בבא״ח העורף .
11- סמ״ר עומרי ניב פיירשטיין, בן 20, מגבעתיים, לוחם חילוץ והצלה בבא״ח העורף.
12- רב״ט דביר לישה, בן 21, מניצן, לוחם בגדוד 51.
13- סמל עדן אלון לוי, בת 19, גרה בנירית, מ"כית בבא"ח העורף.
14- סמ"ר יובל בן יעקב, בן 21, גר בכפר מנחם, לוחם בגדוד 77.
15- רב"ט גיא בזק, בן 19, גר בגבעתיים,לוחם בגדוד 51.
16- טוראי נריה אהרון נגרי, בן 18, גר בטלמון, לוחם חילוץ והצלה בבא"ח העורף.
17- טוראי נעמה בוני, בת 19, גרה בעפולה, מש"קית ת"ש בגדוד 77.
18- סגן יפתח יעבץ, בן 23, גר ברמת השרון, קצין במגלן.
19- סמ״ר עידו הרוש, גר במצפה רמון, לוחם בגדוד 77.
20- סגן משנה יואב מלייב, בן 19, גר בקרית אונו, קצין קשר גדודי בגדוד 77.
21-רב״ט נתנאל יאנג, בן 20, גר בתל-אביב, לוחם בגדוד 13.
22- רס״ן חן בוכריס, בן 26, גר באשדוד, סגן מפקד יחידת מגלן.
23- סרן אור יוסף רן, בן 29, גר באיתמר, מפקד צוות בדובדבן.
24- רב״ט עדי גרומן, בת 19, גרה בחוגלה, לוחמת איסוף בגדוד 414.
25- רס״ל אמיר פישר, בן 22, גר בתל אביב, לוחם בדובדבן.
26- סגן (מיל׳) עידו אדרי, בן 24 , גר בגיבתון, קצין בחיל הרגלים.
שמות השוטרים שנרצחו-(רשימה חלקית-מה שהותר לפרסום)
27-סגן ניצב ג'י-אר דוידוב, מפקד תחנת רהט, מחוז דרום.
28-סגן ניצב יצחק בזוקה שווילי, מפקד תחנת שגב שלום, מחוז דרום.
29-רב פקד מרטין קוזמיצקס, מ' פלגה במנהלת תיאום פעולות אכיפה (מתפ"א).
30-פקד שלמה משה אל, קצין ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
31-פקד ניסים לוגסי, סגן מפקד יחידת תקיפה כפרית מג"ב דרום.
32-פקד אמין אוחונדוב, מפקד צוות ביחידת יואב, מחוז דרום.
33-מפקח אנדריי פושיבי קצין סיור תחנת עיירות יחידת יואב, מחוז דרום.
34-מפקח אלכסיי שמקוב, קצין ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
35-רב נגד מאיר אברג'ל, רכז חקירות תחנת שדרות, מחוז דרום.
36-רב סמל בכיר חן נחמיאס, צלף ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
37-רב סמל בכיר רומן גנדל, מדריך לוט"ר, חטיבה טקטית מג"ב.
38-רב סמל בכיר יהודה קאדר, מש"ק אשכול עין הבשור מג"ב דרום.
39-רב סמל בכיר רוני אבוהרון, בלש בתחנת רהט, מחוז דרום.
40-רב סמל בכיר אדיר שלמה, ראש מטה לוגיסטי בתחנת שדרות, מחוז דרום.
41-רב סמל בכיר יגאל אילוז, חבלן מחוז דרום.
42-רב סמל מתקדם בר סיוון, לוחם ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
43-רב סמל מתקדם אלון ברד, חוקר בתחנת רהט, מחוז דרום.
44-רב סמל מתקדם אלכסי בורודובסקי, סייר יס"מ נגב, מחוז דרום.
45-רב סמל מתקדם ויטלי קרסי, חוקר זירה מחלקת זיהוי פלילי (מז"פ) מחוז תל אביב
46-רב סמל מתקדם אליק פוזניאקוב, בלש ביחידת מגן, מחוז דרום.
47-רב סמל מתקדם מליק קרים, חוקר בתחנת באר שבע, מחוז דרום.
48-רב סמל מתקדם יוראי אליהו כהן לוחם היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
49-רב סמל ראשון דרור אלטון, חבלן ביחידה המיוחדת ללוחמה בטרור (ימ"מ).
50-רב סמל ראשון יעקב שלמה קרסנינסקי, לוחם ביחידת המסתערבים מג"ב דרום.
51-רב סמל ראשון אליאור יפרח, בלש יחידה מרכזית (ימ"ר) נגב, מחוז דרום.
52-רב סמל אבי בוזגלו, בלש בתחנת רהט, מחוז דרום.
53-רב סמל מיכאל ליזמי, בלש בתחנת באר שבע, מחוז דרום.
54-רב סמל שי אל כנפו סייר בתחנת עיירות, מחוז דרום.
55-סמל ראשון אליונה אסטפנקו, סיירת בתחנת אופקים, מחוז דרום.
56-רב שוטר רווית חנה אסייג, לוחמת היחידה לבט"פ במג"ב דרום.
שמות האזרחים ומתנדבים שנרצחו-(רשימה חלקית-מה שהותר לפרסום)
57-אהרן חיימוב - חובש מד"א, נהרג בעת מילוי תפקידו באופקים.
58-ישראל עמיחי ויצן ומשה ידידיה רזיאל (רוזנברג), תושבי בני פסגות, נרצחו בכרם שלום.
59-מרסל טליה, תושבת עין השלושה.
60-שלום צבאן, בן 60, שירת כמתפקד תחנה מרחבית קרית גת.
61-אופיר ליבשטיין, ראש מועצה האזורית שער הנגב. נהרג בחילופי אש עם מחבלים שחדרו מעזה לשטח ישראל.
62-יבגני גלסקי, בן 34, שירת בתחנת כיבוי נתיבות.
63נדבר ברטל,
64- גל דנגורי
65-אופק רביע, תושבי בית אריה שנרצחו במתקפת החמאס על מסיבת הטבע.
66-אביעד הלוי, תושב גן הדרום, נרצח במסיבת הטבע ברעים
67-אבי בוזגלו
68-צור סעידי
69-עומרי רם
70-ג'יאר דוידוב
71-רוני אבוהרון
72-אלון ברד
73-יזן זכריה אבו ג'מאע, בן חמש מערערה
74-מאלק וג'וועד אברהים אלקרעאן, מאלבאת שבכוחלה בנגב
75-אמין עקל אלקרעאן ומחמד ד'יב אלקרעאן, תושבי אלבאת
76פאיזה אבו סבייח
77-מאי זוהיר אבו סבייח, נהרגו מפגיעה ישירה בצריף מגורים
78-דליה אבו מדיעם, מרהט
79-אריק יהודה מרציאנו, ממערך הכיבוי
תושבי נתיב העשרה:
80-עמית וקס
81-יגאל וקס
82-אורן שטרן
83-שלומי מולכו
84-איילת מולכו
85-חויק סגל
86-גיל תעסה
87-עדי בהרב
88-טל קרן
89-רותי אקוני
90- אריה אקוני
91-אור אקוני
92-נורית ברגל
93-מרינה אלמבגור
94-דני וובק.
השם יקום דמם בקרוב!