חרבות ברזל הנספח השבועי • 2

מצב
הנושא נעול.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
דיווח בNBC ביידן מייעץ לישראל להמתין עם הכניסה הקרקעית כדי לאפשר שחרור נוסף של חטופים
אם יהיה כזו טפטפת אז זה ייקח שנים להכנס לעזה... :rolleyes:
ובמחשבה שניה: אולי החמאס קורא את מה שביידן אומר, ועושה את זה כדי באמת לדחות את הכניסה ...

טאבו

משתמש סופר מקצוען
המשותף לכל החטופים ששוחררו זה שלכולם נותרו קרובי משפחה מדרגה ראשונה בידי החמאס. כך החמאס מוודא שהם לא פותחים את הפה יותר מדי.
הם חיים בסרט אם הם חושבים שהחטופות ששוחררו לא ידברו
וכן, במקרה הצורך השב"כ יכול להפעיל עליהן כלים שונים בשביל שהן ידברו, אני יודעת שזה נשמע גרוע, אבל המצב הזה גרוע.

חוץ מזה ברור שהן ישתפו פעולה, חמאס מודע לכך.

AVITAL34

משתמש פעיל
הם חיים בסרט אם הם חושבים שהחטופות ששוחררו לא ידברו
וכן, במקרה הצורך השב"כ יכול להפעיל עליהן כלים שונים בשביל שהן ידברו, אני יודעת שזה נשמע גרוע, אבל המצב הזה גרוע.

חוץ מזה ברור שהן ישתפו פעולה, חמאס מודע לכך.
ידברו אצל השב"כ, בטח.
מסתבר שלא יתפרסם לציבור

טאבו

משתמש סופר מקצוען
עופר חדד: 2 מתוך 222. חמאס ופושעי המלחמה הנאציים מנסים לשווק את זה בציניות מחליאה כמהלך הומני. אז נמסגר: רגע מרגש עבור שתי משפחות, לילה נוסף של גיהנום ל220 אחרות.
גם במשפחות של המשוחררות השמחה חלקית מאוד
יש לשתי החטופות עוד בני משפחה שנחטפו

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מודיעין עילית:

לפני מספר דקות הגיעו מספר פורעים לגדר העיר בחפציבה וניסו ליידות בקבוקי תבערה.

הם גורשו מיידית על ידי כוחות צה״ל
אין חשש לשלום התושבים
למה גורשו ולא נורו?

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
יש כאן איפשהו או איפשהו בכלל - מקבץ של סרטוני שירה משותפת מרגשת ומחזקת (היו מלא.. הרבה זמרים מאנ"ש והתפוצות וכו') משטחי הכינוס של חיילים / זק"א / הצלה?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש כאן איפשהו או איפשהו בכלל - מקבץ של סרטוני שירה משותפת מרגשת ומחזקת (היו מלא.. הרבה זמרים מאנ"ש והתפוצות וכו') משטחי הכינוס של חיילים / זק"א / הצלה?
באתר הידברות מפוצץ

היו היה

משתמש פעיל
אמיתי
מעניין אותי לדעת מה גורם להם לדבר
אני לא רואה כאן כאן כסא כמו שמתארים באינקוויזיציה
זה אחרי ששברו אותם או שאלו הפחדנים
שב"כ לא ישחרר כזה מהר שיטות לעינויים
(במיוחד שלחמאס יש על מי לנסות)

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
משהו מדהים ששמתי לב עכשיו,
אתם יודעים למי יש יום הולדת ב7 לאוקטובר?
פוטין
מהמכלול ולדימיר ולדימירוביץ' פוטיןרוסית: Влади́мир Влади́мирович Пу́тин, נולד ב-7 באוקטובר 1952)

אולי הוא ארגן הכל כמתנת יום הולדת ?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה