מידע שימושי חרבות ברזל - חיזוקים

איזה מאמי

משתמש פעיל
הלוך ילך ובכה

שפוף, דווי,

לשבי.

ילך ובכה

לגלות.

הלוך ילך

ויזעק,

ודמע. ודם.

אנחות.

אנקות.

אנקת אסיר,

לא עליכם כל עוברי דרך

היש מכאוב כמכאובי

הפך יום שמחה לאיכה

הלוך ילך בדרך,

בדרך לא מלך

ילך וכשל,

ללא נודע

ללא מודע

נגדע.

הלוך ילך

ובכה

וילל

ועמו כל אחיו בית ישראל

בכה תבכה בלילה

ויחל

ובא לציון גואל.

בא יבוא ברינה

בא יבוא לא יאחר

לא יתמהמה

עם עני להושיע

בא יבוא
ברננה

בשמלה לבנה

להתנער מעפר

לקום מהשפלה

להתעטף באור עז

ראשו כתם פז

ימינו אחז

ובפיו רז.

בא יבוא ברינה,

נושא אלומות,

עלמים ועלמות

על כפיו ישאם

עולל וגם אם

בא יבוא פתאום

יציל מפי תהום

בא יבוא

ילטף

בחמלה עוטף

מדרום, מצפון

מארבע כנפות

ימלא פינו בשחוק

ימלא רחובות שהיו שממה

בילדים משחקים

בלבבות שלמים

בכמיהה

ימלא בורות עמוקים

של

געגוע.

שביעית

משתמש מקצוען
אשמח גם לדעת את יש לכך מקור אמין.

ועוד משהו ששמעתי לאחרונה:
אמרו בשם האדמו"ר מביאן שאבא שלו התגלה אליו בחלום ואמר לו שזה מלחמת גוג ומגוג
וכל מי שיחזור בתשובה ויספר את זה ל12 אנשים ינצל!
אשמח לדעת אם יש למישהו מקור אמיתי לזה!!!

ואני שמעתי ששאלו אותו על כך והוא ענה 'איך יכול להיות שחלמתי אם מאז האסון אני לא ישן???'

סוווווף !!!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
הרב יונתן אייבשיץ.jpg

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ואני שמעתי ששאלו אותו על כך והוא ענה 'איך יכול להיות שחלמתי אם מאז האסון אני לא ישן???'
יצא הודעה מבית האדמו"ר שהסיפור לא היה ולא נברא...

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען

עם חת"ת ותמונה של הרבי: "12 מחבלים התבצרו יומיים בביתי וניסו לפרוץ לממ"ד שלי"​

JDN

גברת פרח פילו מקיבוץ בארי, קיבוץ שידע זוועות עולם במתקפת הטרור ונרצחו בו מעל 100 מתושביו, גברים, נשים, ילדים, ילדים ופעוטות קטנים, ניצלה ב"ה ובראיון לתכנית הפטריוטים בערוץ 14, היא שחזרה:
"ב-6:30 בבוקר הייתה בבארי אזעקה, זה די רגיל, ורצתי לממ"ד. לקחתי שמיכה מהמיטה ונכנסתי לממ"ד. אחרי זמן קצר הודיעו לנו באפליקציה הפנימית של היישוב שיש מחבלים שמתקרבים לקיבוץ, ולנעול את עצמנו בממ"ד. וזהו, מפה התחילה התופת.
"אחרי כמה דקות התחילו להגיע הודעות בקבוצות של היישוב של חברים שכתבו: "פה יורים", "בבית הזה יש מחבלים", "בבית הזה יש פצועים", מישהי כתבה: "תלכו מהר לאמא שלי, הורגים אותה". ואני לבד בתוך הממ"ד, בפאניקה ובלחץ, במחשבה שהולכים להרוג אותי.
"התיישבתי על המיטה, נשמתי עמוק והתחלתי להגיד לעצמי מנטרה, שחזרתי עליה במשך בערך 48 שעות לעצמי: 'תודה לך הקב"ה, תודה לך ה', תודה לך אלוקים, תודה לך בורא עולם ולמלאכים שלך, תודה לרבי מליובאוויטש ולחסידים שלו בכל העולם שמתפללים עלי, תודה רבה'.
"נזכרתי שבממ"ד שלי יש ערכה עם תמונה של הרבי מליובאוויטש עם ספר קטן של חת"ת. גיששתי בממ"ד כי היה בו חשוך לגמרי, ומצאתי את הדבר הזה והצמדתי את הערכה הזו לגוף שלי ואמרתי לרבי – אתה מגן עלי, אל תזוז ממני.
"חיפשתי ומצאתי בממ"ד עוד בקבוק מים ועוד חבילת פתיבר, וחילקתי את האוכל לעצמי. שתי לגימות מים ושתי ביסקוויטים של פתיבר. מסביב יש גיהינום. ניסו לקדוח את הדלת של הממ"ד, ניסו לפוצץ את הדלת של הממ"ד, במשך כמעט 40 שעות לא הייתה הפסקה בניסיונות להיכנס לממ"ד שלי. שמעתי קולות של דוברי ערבית במשך כל היומיים האלה, ורעשים איומים מבחוץ. ניסו גם לפוצץ לי את החלון של הממ"ד, ולא הצליחו. כל דקה היה לי נס.
"לפני כמה שנים הייתי מאד לא רגועה, ואני והבת שלי הזמנו מנעולן שעבד על הדלת של הממ"ד שעות וסידר לי מנעול שבגללו המחבלים לא הצליחו לפרוץ לי את הדלת. ואני בתוך כל התופת הזו בפנים, ויש לי בן שגר במושב לא רחוק מבארי, והוא התקשר ואמר לי שהוא בא לחלץ אותי. אני לא הבנתי בתוך מה אני נמצאת.
"אחרי כמה דקות הוא אומר לי – 'אמא תשלחי מיקום'. שלחתי לו מיקום. אחרי כמה זמן הוא אומר לי – 'אמא אני חברתי לכוח דובדבן עם 3 טנקים, אנחנו באים לחלץ אותך'. בינתיים המחבלים המשיכו עם הפצצות על הממ"ד שלי מכל הכיוונים, ומהחלון אני שומעת מישהו עם מבטא ערבי צועק – 'נרקיס תצא, נרקיס תצא'. התכווצתי בממ"ד והמשכתי להודות לקב"ה ולהגיד לו 'תודה רבה לך, אני מוגנת, בורא עולם, תודה רבה'. בינתיים כל הממ"ד שלי רועד מהפיצוצים.
"בסופו של דבר, אחרי 48 שעות, פתחתי את החלון כי כבר לא יכולתי לנשום. בסוף אני קפצתי מהחלון, אין לי מושג איך הגעתי לשם. אני חושבת שכוח עליון לקח אותי ואושיב אותי על החלון, אין לי מושג איך הגעתי לשם וקפצתי החוצה. ומשם לאט לאט, בקושי עומדת על הרגליים, התחלתי להתקדם ולצעוד ברגל לכיוון השער. ראיתי ששקט ולא ראיתי אף אחד אז הלכתי.
"בדרך ראיתי בקבוק גדול של מים מינרליים, אמרתי תודה לקב"ה ושתיתי חצי בקבוק. ואז גם ראיתי קולנועית שהמפתח בסוויץ' שלה, וגם שם חיכו לי מים, ואמרתי תודה לקב"ה שהוא דואג לי לאורך כל הדרך. ואז הגעתי לשער היישוב לחיילים שהיו שם, ודאגתי כל הזמן לבן שלי מה איתו.
"והסתבר שהוא לא עזב את השטח ולחם עם החיילים והוא רצה להגיע לממ"ד שלי אבל אמרו לו שאי אפשר כי 12 מחבלים היו נצורים אצלי בבית ובמשך יומיים הייתה מלחמה בין כוחות צה"ל למחבלים – מעל הראש שלי. כנראה שהייתה איזו טעות והחיילים לא הבינו שאני עדיין בתור הממ"ד אז גם לא באו לחלץ אותי כשנהיה שקט".

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
65303bd3ac2cf_1697659859_news_main_gallery.png

הרב אבי לרר, יו"ר ארגון 'ושמחת' ב'ברזילי', שפועל כמעט 24/7 משמחת תורה בקרב כוחות הרפואה, הביטחון, הפצועים ומשפחותיהם במרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון
ברגע של התרגשות פורצת למראה רופא שמיודד עמו, שמעולם לא הסכים להניח תפילין, ועכשיו ניגש אליו מיוזמתו:
"כשחיות אדם טובחים בנו ככה על היותנו יהודים, זו הסיבה לחזק את הקשר שלנו לאלוקים".

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עלונים מחזקים בנושא.

קבצים מצורפים

• עלון 04 נח.pdf
    1.3 MB · צפיות: 28
  • גליון תורת הבטחון - אמונה בעת צרה.pdf
    KB 214 · צפיות: 26

סוווווף !!!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
ארוך אבל שווה קריאה!!!

סיכום ביקור הנשיא בישראל (ממבט של יהודי מאמין) מדהים!

לא הרבה ראו, אבל יחד עם נשיא ארה"ב ג'ו ביידן שהטריח עצמו ממרום גילו לטוס עד אלינו,
הגיח ממטוס האייר פורס 1 גם מחולל נזק עצום מימדים.
מה זה נזק, נזק זו מילה עדינה בשבילו. פצצה של כפירה חודרת כיפת ברזל.

מאיפה נפלתי? אני יסביר לכם. זה פשוט מאוד.

לצד תחושות האבל, הפחד, החשש והאימה, יש בלב רבים מאתנו החל ממוצאי שמחת תורה - צלליות של תחושות אחרות. זרות.
מבט חטוף לעבר ה'כוחי ועוצם ידי'. מבטים הססניים ומעריצים אל המטוסים ופצצותיהם העוצמתיות,
יחד עם כל 'בומבה' המשודרת מעזה ובמקביל לכל גיחה רועמת ממנועים מפלצתיים –
חודרת אל ליבנו תחושת הקלה של ביטחון מדומה ורוגע רגעי, הנה יש לנו על מי לסמוך.

הנה עגנה אל מול ארצנו המוכה ספינת מלחמה קטלנית, וואו! ארוכה היא מארץ מידה וכמויות הנשק שעליה – חידה.
סופרים אנו בחיוך את כמות המלחים שעליה ואת עשרות החמקנים שבקרביה. כן. זה קצת מרגיע אותנו.
יש לנו צבא עוצמתי שמחזיר להם ב'אבי אביהם'. ויש לנו את... אמריקה!!

כואב לומר, עצוב לכתוב, אבל תוך כדי הפחד מהאזעקות והריצה למרחב המוגן, (ומן הסתם מתוך בלבול וחוסר יישוב הדעת)
השתלטה על חלקינו מבלי שימת לב.... טיפהל'ה כפירה!.
כן, לא כפירה כזו האומרת שלא הקב"ה דאג לכל הבלגן והסחרור שעוברת מדינתנו. חלילה וחס.
כפירה מסוג אחר כזו שמטפטפת בעדינות ומרגיעה.
כי מה שהיה לא יתרחש עוד מעתה והלאה. ברור.

איך יתרחש? כשאנחנו מכים בהם מכות נמרצות שכאלו. עם פצצות חודרות בונקרים ועם אלפי גיחות של f35??
איך יתרחש שוב אם אין להם מים ותרופות וחושך שם על פני תהום. אין מצב שיעזו!!
עם כזו כניסה קרקעית מתוכננת, ועם אמריקה שמבינה ומפרגנת. אנחנו מוגנים. ויותר מאי פעם איתנים.
ברוך השם כמובן.

ובבוקרו של יום כשמטוסו של הישיש החייכן נושק את אדמת הקודש,
ומעל גלי ההיתר מהדהדים את דבריו המלטפים והמגוננים, מנתצת לה תחושת הכפירה עמודי יסוד עתיקים ואיתנים.
בדממה מחרישת אוזניים ועם משתיק קול חודרת לתוכנו אווירת ה'יש לנו על מי לסמוך' ושובל של רוגע ממחשבת פיגול.

אז לא. חברים.

אין לנו על מי לסמוך. אלא רק! על אבא שבשמים!!!

ולא רק בגלל שחברתנו היקרה (אמריקה) מונעת מאינספור אינטרסים ידועים יותר ופחות,
ושכל דרדק יודע שברגע של אינטרס אישי הקודם לזה שלנו הם יזרקו אותנו ל...עזה.
בליווי משפט חזק באנגלית. לא רק בגלל זה. זה פשוט.

אלא בגלל הסיבה הפשוטה והתמימה כל כך, שרק הקדוש ברוך המסובב כל הסיבות,
שדאג לסמא את עיני הינשוף והמודיעין, לאטום את אוזני הקשבים והחכמים,
להחליש את החזקים ולהעצים את החלשים,
להנחית מכה כה קשה ולהשאיר את כולנו פערי פה והמומים ימים ארוכים.
רק הוא! המשגיח עלינו ללא הפסקה,
יכול כהרף עין להמיט כליה על החפצים בהשמדתנו ולגדוע בין רגע את כל מבקשי רעתנו.

ראיות?? מיותר כמובן.
אבל רק אתמול פירסס טיל ארוך טווח ומלא בחומר נפץ קטלני
ונחת במרכזה של מחלקת אף אוזן גרון בבית החולים ג'יפה השוכן בטבורה של מה שהייתה עד לא מכבר העיר עזה,
וקבר בקבורת חמור מאות אזרחים תמימי דעים ועל הדרך העלה באש מחסנים עמוסים באבק שריפה. (לצרכים ידידותיים).
כמאמר הפסוק 'חרבם תבוא בליבם'.

השתדלות?? אין ספק! חיילים, טנקים, מטוסים, עזרה הדדית, אחדות כמובן.
מחובתנו להחזיר מנה אחת אפיים לחיות האדם שהתעללו בנשמותינו וטבחו בילדנו. להשליך אותם לים.
אך לא להשליך את יהבנו על נושאות מטוסים ואיומים, וודאי לא על חיבוק (דוב) של העמים.

נאומו של ג'ו היקר על שלל התבטאויותיו הדומעות, מפיצים, בנוסף לריחות הנעימים, ריחות של רוחות זרות. אחרות.
אמרותיו ואיומיו לשכנינו המהססים,
מסיחים את תשומת ליבנו מבורא כל העולמים זה שחלק מחוכמתו לבשר ודם ודואג להנשים בכל רגע את כל הברואים.

אז בואו נעשה כמה תרגילי נשימה, מצרך נחוץ בימים שכאלו,
ונזכיר לעצמנו מי ממית ומחיה ומי הוא המחדש בטובו בכל יום תמיד מעשה בראשית!,
מי שנתן שכל ובינה לבני אנוש לפתח כלי מלחמה וכוח להפעילם,
ומי ששמר במשך שבעים וחמש שנים, שלא יפרצו חיות טרף לבתיהם של אזרחים ישנים.

אין זו סתירה לחובת הכרת הטובה לנשיא שחצה זה מכבר את גיל הפנסיה ודידה כל הדרך לומר ש'לא ישראל ירתה על בית החולים בעזה'.
תודה רבה לך מיסטר פרזידנט על האמפתיה והרגשות.
רק אם תוכל פעם הבאה לקצר עוד קצת בביקור ולהמשיך הלאה במטוס או במכונית, מבלי להשאיר לנו עקיבות של חולשה. מבחינה רוחנית.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא לְבַדּוֹ עָשָׂה וְעוֹשֶׂה וְיַעֲשֶׂה לְכָל הַמַּעֲשִׂים:

שביעית

משתמש מקצוען
ארוך אבל שווה קריאה!!!

סיכום ביקור הנשיא בישראל (ממבט של יהודי מאמין) מדהים!

לא הרבה ראו, אבל יחד עם נשיא ארה"ב ג'ו ביידן שהטריח עצמו ממרום גילו לטוס עד אלינו,
הגיח ממטוס האייר פורס 1 גם מחולל נזק עצום מימדים.
מה זה נזק, נזק זו מילה עדינה בשבילו. פצצה של כפירה חודרת כיפת ברזל.

מאיפה נפלתי? אני יסביר לכם. זה פשוט מאוד.

לצד תחושות האבל, הפחד, החשש והאימה, יש בלב רבים מאתנו החל ממוצאי שמחת תורה - צלליות של תחושות אחרות. זרות.
מבט חטוף לעבר ה'כוחי ועוצם ידי'. מבטים הססניים ומעריצים אל המטוסים ופצצותיהם העוצמתיות,
יחד עם כל 'בומבה' המשודרת מעזה ובמקביל לכל גיחה רועמת ממנועים מפלצתיים –
חודרת אל ליבנו תחושת הקלה של ביטחון מדומה ורוגע רגעי, הנה יש לנו על מי לסמוך.

הנה עגנה אל מול ארצנו המוכה ספינת מלחמה קטלנית, וואו! ארוכה היא מארץ מידה וכמויות הנשק שעליה – חידה.
סופרים אנו בחיוך את כמות המלחים שעליה ואת עשרות החמקנים שבקרביה. כן. זה קצת מרגיע אותנו.
יש לנו צבא עוצמתי שמחזיר להם ב'אבי אביהם'. ויש לנו את... אמריקה!!

כואב לומר, עצוב לכתוב, אבל תוך כדי הפחד מהאזעקות והריצה למרחב המוגן, (ומן הסתם מתוך בלבול וחוסר יישוב הדעת)
השתלטה על חלקינו מבלי שימת לב.... טיפהל'ה כפירה!.
כן, לא כפירה כזו האומרת שלא הקב"ה דאג לכל הבלגן והסחרור שעוברת מדינתנו. חלילה וחס.
כפירה מסוג אחר כזו שמטפטפת בעדינות ומרגיעה.
כי מה שהיה לא יתרחש עוד מעתה והלאה. ברור.

איך יתרחש? כשאנחנו מכים בהם מכות נמרצות שכאלו. עם פצצות חודרות בונקרים ועם אלפי גיחות של f35??
איך יתרחש שוב אם אין להם מים ותרופות וחושך שם על פני תהום. אין מצב שיעזו!!
עם כזו כניסה קרקעית מתוכננת, ועם אמריקה שמבינה ומפרגנת. אנחנו מוגנים. ויותר מאי פעם איתנים.
ברוך השם כמובן.

ובבוקרו של יום כשמטוסו של הישיש החייכן נושק את אדמת הקודש,
ומעל גלי ההיתר מהדהדים את דבריו המלטפים והמגוננים, מנתצת לה תחושת הכפירה עמודי יסוד עתיקים ואיתנים.
בדממה מחרישת אוזניים ועם משתיק קול חודרת לתוכנו אווירת ה'יש לנו על מי לסמוך' ושובל של רוגע ממחשבת פיגול.

אז לא. חברים.

אין לנו על מי לסמוך. אלא רק! על אבא שבשמים!!!

ולא רק בגלל שחברתנו היקרה (אמריקה) מונעת מאינספור אינטרסים ידועים יותר ופחות,
ושכל דרדק יודע שברגע של אינטרס אישי הקודם לזה שלנו הם יזרקו אותנו ל...עזה.
בליווי משפט חזק באנגלית. לא רק בגלל זה. זה פשוט.

אלא בגלל הסיבה הפשוטה והתמימה כל כך, שרק הקדוש ברוך המסובב כל הסיבות,
שדאג לסמא את עיני הינשוף והמודיעין, לאטום את אוזני הקשבים והחכמים,
להחליש את החזקים ולהעצים את החלשים,
להנחית מכה כה קשה ולהשאיר את כולנו פערי פה והמומים ימים ארוכים.
רק הוא! המשגיח עלינו ללא הפסקה,
יכול כהרף עין להמיט כליה על החפצים בהשמדתנו ולגדוע בין רגע את כל מבקשי רעתנו.

ראיות?? מיותר כמובן.
אבל רק אתמול פירסס טיל ארוך טווח ומלא בחומר נפץ קטלני
ונחת במרכזה של מחלקת אף אוזן גרון בבית החולים ג'יפה השוכן בטבורה של מה שהייתה עד לא מכבר העיר עזה,
וקבר בקבורת חמור מאות אזרחים תמימי דעים ועל הדרך העלה באש מחסנים עמוסים באבק שריפה. (לצרכים ידידותיים).
כמאמר הפסוק 'חרבם תבוא בליבם'.

השתדלות?? אין ספק! חיילים, טנקים, מטוסים, עזרה הדדית, אחדות כמובן.
מחובתנו להחזיר מנה אחת אפיים לחיות האדם שהתעללו בנשמותינו וטבחו בילדנו. להשליך אותם לים.
אך לא להשליך את יהבנו על נושאות מטוסים ואיומים, וודאי לא על חיבוק (דוב) של העמים.

נאומו של ג'ו היקר על שלל התבטאויותיו הדומעות, מפיצים, בנוסף לריחות הנעימים, ריחות של רוחות זרות. אחרות.
אמרותיו ואיומיו לשכנינו המהססים,
מסיחים את תשומת ליבנו מבורא כל העולמים זה שחלק מחוכמתו לבשר ודם ודואג להנשים בכל רגע את כל הברואים.

אז בואו נעשה כמה תרגילי נשימה, מצרך נחוץ בימים שכאלו,
ונזכיר לעצמנו מי ממית ומחיה ומי הוא המחדש בטובו בכל יום תמיד מעשה בראשית!,
מי שנתן שכל ובינה לבני אנוש לפתח כלי מלחמה וכוח להפעילם,
ומי ששמר במשך שבעים וחמש שנים, שלא יפרצו חיות טרף לבתיהם של אזרחים ישנים.

אין זו סתירה לחובת הכרת הטובה לנשיא שחצה זה מכבר את גיל הפנסיה ודידה כל הדרך לומר ש'לא ישראל ירתה על בית החולים בעזה'.
תודה רבה לך מיסטר פרזידנט על האמפתיה והרגשות.
רק אם תוכל פעם הבאה לקצר עוד קצת בביקור ולהמשיך הלאה במטוס או במכונית, מבלי להשאיר לנו עקיבות של חולשה. מבחינה רוחנית.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא לְבַדּוֹ עָשָׂה וְעוֹשֶׂה וְיַעֲשֶׂה לְכָל הַמַּעֲשִׂים:
ביידן אמר היום לתקשורת האמריקאית שצבא ארה''ב לא יילחם לצד ישראל גם במקרה של תקיפה מהצפון.
אז מה יש לסמוך עליהם?

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

00:00 - כואב לכולנו, כעת אנחנו בהסתר פנים אבל יהיה עוד אור גדול. הקב"ה פועל בכל מכל כל. 01:02 - הרמח"ל כותב הסתר פניו של הקב"ה גורם לחסרון, ולכן יש הרוגים פצועים נעדרים גולים. 01:43 - במלחמה הזו אנחנו צודקים, כשיגמר התפקיד של השפיפון הזה (חמאס) הוא ילך, והאמת תתגלה בעולם. 02:07 - כל פעולה זה שמו יתברך. ויש שמות בסטרא אחרא. שמות הקודש. על ידי תהילים מבטלים את החושך. 03:11 - המזון של הנשמה זה התהילים התורה המצוות מחייה את הנשמה. כח הנשמה באדם זה הדעת. 04:00 - תארגנו שיעור תהילים, ילדים משפחות קהילות! שעמ"י יגמרו לפחות 10000 תהילים! יצעקו לה' יתברך. 05:03 - כל הישועות של דוד המלך בזכות התהילים. דוד לא ראה עצמו אלא בכח הפועל בנפעל. 05:40 - מי שפונה לאבא שבשמים ואומר לו אני קורא תהילים כדי שתושיע את עמך, שכבודך לא ירמס, אין דבר כזה שהקב"ה לא יענה לו. 06:11 - אומר האר"י הקדוש פנה אל תפילת הערער ולא בזה את תפילתם גם אדם שאינו מושלם תפילתו נענית. 07:00 - אין מלך ללא עם, אנחנו צריכים להתחבר למלך, ואז מתגלה מלכותו. מי זה העם שלו, אנחנו העם הקטן. 07:38 - הקב"ה דואג שהערבים יסתכסכו אחד עם השני. אם עם ישראל בצער כל העולם בצער. אתם יודעים מה הולך להיות בעולם בגלל זה? מי שפגע ביהודי כמה הוא יפגע, הפוגע בכם כפוגע בבית עינו של בורא עולם. 08:00 - אנחנו צריכים לומר לו אבא הבנו את המסר אתה רוצה שנתעורר. אדם צריך להתבונן. 09:00 - בקריאת תהילים אנחנו משתתפים עם החיילים. חמאס זה העוונות שלנו. ומידה טובה פי חמש מאות. 09:28 - מעשה אחד מצוה אחת במסירות נפש יכולה להכריע את העולם ואת המלחמה! 10:00 - תחזור אחי שלא יהיה מאוחר. אדם צריך להיות עצמאי בלי דמיונות.

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
שמעתי בשם ר אלימלך בידרמן סיפור מדהים שיכול מאוד לחזק כל אחד ואחד...
אל ר שלמה מזוויעהל הגיע יהודי כאוב שצרות רבות פקדו את ביתו, ובצר לו שפך את מר ליבו לר שלומקע...
כשסיים האיש למנות את כל צרותיו, ולהירגע מבכיו, המשיל לו ר שלומקע משל נפלא:
כשעני מבקש צדקה מיהודי, והיהודי הנותן מבקש ממנו חצי שקל, מבין העני כי רוצה הוא לתת שקל, ולקבל עודף חצי שקל.
אבל אם היהודי מבקש מהעני 50 שקל, יבין העני כי רוצה הוא לתת מאה, ולקבל עודף 50...
שאלו ר שלומקע: מתי ישמח יותר העני? בוודאי כשיתבקש לתת 50 משום שיודע שזה רק עודף! ואחר כך יקבל נדבה הגונה...
כמו כן כשהקב"ה רוצה לתת ליהודי המון שפע, אז הוא מבקש ממנו קודם לכן עודף...
וכגודל העודף כך גודל השפע שמקבלים לאחר מכן...

ולענייננו... כך גם בזמן ההסתר הזה...
עם ישראל לא יודע איזה שפע הולך להגיע אחרי כל כך הרבה עודף...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
00:00 - הקב"ה לוחץ אותנו ואומר לנו 'בניי בנותיי הפתרון הוא אחד'! עשיתם הרבה ניסיונות, רציתם שלום בקשתם שלום אתם באמת רוצים שלום אתם רוצים לחיות טוב אבל אתם לא יכולים להיאחז בקרקע - בלי לקבל את התפקיד, בלי לצעוק אלי, בלי לקבל עול מלכות שמים!
00:37 - אתה רוצה לשמוע את המודיעין הכי טוב? אתה רוצה לצפות את מה שיהיה? אתה רוצה לדעת את הסיבות של המהלכים היום ואת ההשלכות ומה בורא עולם רוצה ממני ממך וממך? אז תקשיב טוב!
00:53 - הרשב"י בזוהר כותב שבאחרית הימים יעוררו בני ישמעאל מהומות בכל העולם כולו על ישראל, תגיד לי עכשיו, בכל העולם אין הפגנות של הפלסטינאים של הישמעאלים על עם ישראל?
01:16 - תפתח דניאל פ' יב ושם כתוב על אחרית הימים שיקומו עלינו ממשלות ישמעאל בכל העולם, וירצו לא לקחת את ארץ ישראל אלא להשמיד את עם ישראל!! שים לב..
01:40 - ואחת הקללות בפרשת האזינו שאם לא נשמע בקול הקב"ה, שיקום לנו עם שנקרא פלסטין, פלישתים שהם גוי נבל כמו שמכונים בתורה, ומה זה נבל? זה מבטיח ולא מקיים, ורק רוצה לקבל! תמיד התביעות שלו זה רק לקבל לעצמו! עכשיו שים לב...
02:18 - אם נסכים לקבל את השכל של התורה של הנביאים של הקב"ה שנתן לנו בתורה - לא נצטרך לעבור משימות קשות, מצבים קשים כדי להגיע לשכל הנכון, וכמו אדם שהולך לרופא והרופא מדייק לו איזה תרופה, הוא לא בודק את הרופא אלא הוא מאמין לו, הוא מאמין שהגיע להיות רופא ע"י בחינות לימוד ונסיון חיים, ואותו חולה לוקח את התרופה משתמש בה ומבריא, אבל אם אותו חולה יגיד רגע רגע אני רוצה להגיע לשכל של הרופא ואז אני יחליט אם לקחת את התרופה, בוודאי שהחולה הזה עלול למות!
03:19 - תדעו לכם כל יהודי עומד היום במבחנים! כל המצבים שבאים עליך זה לא מקרה, זה לא טבע זה לא מזל אלא זה מצבים שנבחנים, אבל כשאדם עסוק רק ברצונות שלו יהיה לו קשה לזהות שיש כאן השגחה שמימית שיש כאן שכר ועונש שיש כאן אדון ושליט על העולם!
03:53 - אתה בסוף תגיע בצורה לוגית לכך שיש סיבת הסיבות ועילת העילות וסיבה שמסדרת ומובילה, יש קשר בין כל פעולה ופעולה אין מקריות יש תכנון, אבל לא תשמע את זה בתקשורת לא תשמע את זה אצל אנשים שאין להם תורה, שכופרים בה שהולכים נגדה כי הם לא בדקו אותה, הם לא בדקו, הם לא בדקו....!!
04:35 - הם לא בדקו, הם מצאו להם שיטה אנושית ותשובות חלולות על השאלות הנצחיות, כמו למה באתי לעולם? כדי לחיות! למה אני חי? רק להתענג! למה כשקנית רכב בדקת? הלכת לקנות דירה בדקת? אבל את התורה שאתה יהודי שההורים שלך בכו על ארץ ישראל ואתה בזכותם בארץ ישראל שמנשקים את התורה למה לא בדקת את זה? למה לא בדקת את זה זה?! וכשיתבעו אותך בשמים מה תגיד? לא היה לי זמן לבדוק?! מה נאמר ומה נצטדק לפני אבינו שבשמים!
05:18 - אתה יהודי, אתה בבעיות עם אומות העולם, הם לא אוהבים אותך.... הם עומדים להילחם איתך. הסכסוך הוא לא על ארץ ישראל הסכסוך שלנו הוא בינינו ובין הקב"ה, עזבנו אותו והוא עוזב אותנו והוא מסתיר פניו ממנו!
05:39 - בלי תורה האדם חסר דעת משוגע, בלי להבין את התורה גם אם ישמע את הדברים הללו עכשיו, הוא יצעק 'מה מה זה'?, אבל אחי אי אפשר לדעת בלי ללמוד אי אפשר לאהוב דבר בלי שאני מכיר אותו!
05:54 - הם לא בדקו! אתה יהודי!! למה לא בדקת את זה...!?!
06:05 - אתה שמעת על התורה רק מהתקשורת, שמעת על דתיים רק מהתקשורת, הם הרעילו אותך, ואתה רואה רק את השחור מבחוץ אבל לא בדקת בפנים מה יש שם, לא בדקת לא בדקתם אחי ואחותי. עכשיו אם האדם רוצה להינצל הוא יכול להצטער על שהוא חטא במה שהוא פגם על כך שהוא פספס את הדרך, אדם יהרהר ויקבל על עצמו להשתנות, יתחרט על העבר, יתוודה על העוונות יחזור בתשובה וינצל ויגאל. הצירוף שההשגחה מצרפת את כולנו לא תפסיק עד הגאולה!! תדעו לכם המבחנים הולכים להיות קשים ויותר קשים תתפקחו תקבלו על עצמכם את האמת, תעשו את זה מלמטה ואל תתנו להקב"ה לעשות את זה לבד מלמעלה, כי אחרת חלילה זה יכאב הרבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה