חקירה - לאחר הגשת בקשה לסיוע בשכר דירה?!

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני מכיר מישהו שזייף ולכן הלך להסתבך והם הסכימו לו לרדת מהתביעה והם לא יגישו תלונה במשטרה כנגד

ולכל במקר של זיוף מסמכים תחפש דרך לרדת מהעץ ואם הכל אמיתי תלך בגב זקוף ותוכיח להם את צדקותך

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מה קורה במקרה שהם מגלים זיוף?
אפשר לסרב לביקור תמורת ויתור על קבלת כספי הסיוע?

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אנחנו הגשנו בקשה לחידוש זכאות וכתבו לנו שהאישור מעמד מזויף ומעבירים לחקירה שיבואו אלינו. יש למישהו נסיון עם זה? מה צריך לעשות וכו', אפשר מייל או טלפון?

Bot

משתמש צעיר
אנחנו הגשנו בקשה לחידוש זכאות וכתבו לנו שהאישור מעמד מזויף ומעבירים לחקירה שיבואו אלינו. יש למישהו נסיון עם זה? מה צריך לעשות וכו', אפשר מייל או טלפון?
אם זה לא באמת מזוייף, אז מה הבעיה שיעשו חקירה?

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
היה לי את זה בעבר עם אישור הריון,
הפקידה אמרה שאני לא נראית הריון ועקיפה כמה דברים על הדף וכתבה בענק זיוף, פשוט שלחתי שוב במייל, וכתבתי במייל שאשמח שיטפלו במהירות שגם ככה אני במצוקה עם כסף, תוך יום יומיים הסתדר

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מענין אותי מה הם שואלים בחקירה וכו', מה צריך להכין?
וכן, אם עברנו לפני כמה חודשים דירה ולא עדכנו בחוזה שכירות חדש, לא ביקשו מאיתנו בחידוש הזכאות חוזה כעת כי הוא עדיין בתוקף, יש בעיה?

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
מענין אותי מה הם שואלים בחקירה וכו', מה צריך להכין?
הם יכולים לבקש לכם דף חשבון, כדי לבדוק הכנסות וההוצאות,
תמיד מומלץ להגיד שאין לכם גישה לאפליקציה/ מחשב, ותביאו להם פירוט מאוחר יותר
אם יש תלושי שכר הם יכולים לשאול אותך שאלות על המעסיק, ולפעמים אפילו לפנות למעסיק,
וגם לגבי כולל הם יכולים לבדוק אם אתה באמת לומד בכולל ההוא......
(האישור ששלחת היה מקורי?! למה הם חושדים?!)
וכן, אם עברנו לפני כמה חודשים דירה ולא עדכנו בחוזה שכירות חדש, לא ביקשו מאיתנו בחידוש הזכאות חוזה כעת כי הוא עדיין בתוקף, יש בעיה?
זה לא כזה בעייתי,
הייתי שולחת עכשיו חוזה חדש,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה