חנות צעצועים בירושלים

באה בטוב

משתמש רשום
אני לא יודעת אם את שואלת מתוך הכרות עם החנויות המוכרות בגאולה או שאת לא מקומית.
בכל אופן, ״צעצועי שטראוס״ ברחוב עזר יולדות היא כתובת להרבה הורים... חנות גדולה ומרווחת (בסטנדטיים של גאולה) עם מבחר שמתאים לאוכלוסיה פה ומחירים- לא מאוד יקרים, אבל לא מחירי גמ״ח, כן?
ויש גם את הפיראט האדום ליד סנטר 1 ותחנה מרכזית, שלפעמים אפשר למצוא שם מבצעים טובים בעיקר לפני חגים.

גרניום

משתמש צעיר
בצעצועי שטראוס יש מבחר ענק ושירות מדהים ומוכרת אגדית בשם סימה שיודעת להתאים לכל אחד משחק מדויק בהתאם לגיל/תקציב/צרכים.
ב"בוטיק הצעצןעים" בשכונת הבוכרים- שווה לעקוב אחר הפרסומים- יש שם פעמים רבות מבצעים שווים במיוחד!
ב"סנטר הום" בגב"ש יש כעת מבצעים מדהימים על פליימוביל

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אם את מחפשת מחירים זולים דווקא, תוכלי למצוא ב"שרוף" בקניון רמות.
החנות לא הכי מגרה אבל יש שם לפעמים מציאות גדולות...

R A C H E L I

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י באה בטוב;n4875542:
אני לא יודעת אם את שואלת מתוך הכרות עם החנויות המוכרות בגאולה או שאת לא מקומית.
בכל אופן, ״צעצועי שטראוס״ ברחוב עזר יולדות היא כתובת להרבה הורים... חנות גדולה ומרווחת (בסטנדטיים של גאולה) עם מבחר שמתאים לאוכלוסיה פה ומחירים- לא מאוד יקרים, אבל לא מחירי גמ״ח, כן?
ויש גם את הפיראט האדום ליד סנטר 1 ותחנה מרכזית, שלפעמים אפשר למצוא שם מבצעים טובים בעיקר לפני חגים.

ממש כך
ואם את רוצה יעוץ הכי טוב למשחק טוב שיתאים לגיל שאת מעוניינת
תפני לסימה
היא פשוט יודעת מעולה יש לה את זה
זה נראה שהיא יושבת בעצמה לשחק כל משחק שיש
גם ממליצה על הפיראט האדום

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
באתי גם אני לכתוב על סימה מ"צעצועי שטראוס". אני רואה שאני לא היחידה שממליצה עליה.
אשה אגדית!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה