אלי-אקספרס חיקויי מותגים גלויים ומוסתרים- ודיון בנושא זה בלבד!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
שעון מייקל קורס, קוטר השעון 3.5 ס"מ
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו חולצה, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
לאחר הרכישה, יש לרשום למוכר בהודעה את הקוד BEST , לכל בעיה אין לפנות למוכר, בשביל זה אני כאן
ק.ש.
צפה בקובץ המצורף 1302261צפה בקובץ המצורף 1302262צפה בקובץ המצורף 1302263צפה בקובץ המצורף 1302264צפה בקובץ המצורף 1302265צפה בקובץ המצורף 1302266
@יפה'לה , התכוונתי לזה

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

aiala

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום,
אני מחפשת ילקוט מותג לילדה בכיתה ד-ה, מספיק גדול בשביל מחברות ספרים וכו'.
תודה מראש!

ח"ול

משתמש פעיל
מעיל מונקלר לגברים, חיקוי 1:1, מילוי פוך ברווז לבן
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו חולצה,, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
לאחר הרכישה, יש לרשום למוכר בהודעה את הקוד BEST , לכל בעיה אין לפנות למוכר, בשביל זה אני כאן
ק.ש.
צפה בקובץ המצורף 1289978צפה בקובץ המצורף 1289979צפה בקובץ המצורף 1289980צפה בקובץ המצורף 1289981
אפשר קישור לנשים?

RVR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שרשרת וואן קליף בצורת פרפר, עשוי מכסף 925
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו שרשרת, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
FotoJet - 2023-02-12T145126.185.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה