עזרה חיפוש ב -google מחפש לי רק ב bing

קומפיוטרית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
צריכה עזרה בהגדרת מנוע החיפוש בכרום.
עד לא מזמן חיפוש בגוגל עבד לי מצוין, אבל מלפני יום-יומיים הוא התחיל לחפש לי במנוע חיפוש שאני לא מכירה:
bing
ככה זה נראה:
1636058086121.png

ניסיתי להגדיר את מנוע החיפוש ברירת המחדל של כרום אבל לא עזר כלום.
אשמח לעזרה של מישהו שמבין כי זה ממש מציק.

@qwerty

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לקוחות יקרים,
בימים האחרונים גוגל מחייבת משתמשים בחיפוש בגוגל לעבור תהליך אימות (״אני לא רובוט״) בקאפצ׳ה של גוגל.
רימון נמצאת בקשר עם גוגל להסרת תהליך האימות אך הענין טרם נפתר.
עד לפתרון הבעיה, רימון מפנה את חיפוש ברירת המחדל למנוע של חברת מייקרוסופט (Bing), כדי לאפשר חיפוש ללא צורך באימות (אם לא הופנתם אוטומטית ניתן לגשת אל: www.bing.com
לקוח המעוניין לחפש בכל זאת במנוע של גוגל, יכול להקליד בשורת הכתובת google.com ואז החיפוש יתבצע בגוגל, כנראה עם תהליך אימות (״אני לא רובוט״).
אנו עושים כמיטב יכולתנו לפתור את הנושא בהקדם מול גוגל ומתנצלים על אי הנוחות הזמנית.
לשירותכם,
אינטרנט רימון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה